0
clear
  • 2017 мода бебето здив мека чипка ткаенина перспектива долго здолниште лолита венчаница прибор за шиење завеса mesh ткаенини
  • -20%
  • -20%
2017 мода бебето здив мека чипка ткаенина перспектива долго здолниште лолита венчаница прибор за шиење завеса mesh ткаенини

2017 мода бебето здив мека чипка ткаенина перспектива долго здолниште лолита венчаница прибор за шиење завеса

DEN 623.52
DEN 586.00

Количината на стоката
Тековен


Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Превозот :
Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail. Објектот може да има 2-3cm отстапување постои. Поради разликите во компјутерски монитори, вистинските бои може да се разликува малку од оние што се прикажани.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Боја Несовпаѓање :
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.
Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети на услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена.
Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Враќање :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Answer : ___________________________ Note : Сите чипка се скрати со рака.
Големина или Одговара на Прашањата :
Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Име на производ : WY1326 Ширина : 145 см Пакување : 1 двор/многу, 1 многу е 1 боја.5 инчи во мерењето.
Тоа може да биде до 30-45 работни дена.

Детални карактеристики

Функција:
Дише
Велур Ткаенина Тип:
Никој
Стил:
Dot
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Ширина:
145 cm
Шема:
Обична Обоена
Тип:
чипка ткаенина
Техника:
Плетени
Материјал:
Полиестер
Плетени Тип:
Никој
Nonwoven Техника:
Никој
Сезоната:
пролет,лето,есен,зима
Должина:
1 yard=90 cm=35.4 inch
Ширина:
145 cm=57 inch
Функција:
Дише,Openwork,Транспарентна
Стил:
Евро-Американски стил,Кореја,франција,Јапонија
Пакување:
1 двор по многу (1 вид) со едноставен торба
ip камери 1080p wifi:
Превез,Облека,Дом декорација,DIY подароци,Свадба се облекуваат
боја:
Црна,Бела------како слики
Објектот нема:
WY1326
трговија на големо :
Поддршка

Слични производи

дворот Материјал : 3 D рачно изработени Лотос цвет ГОЛЕМИНА : 5.5 CM *5.5 CM

Следи за да Добиете Подарок"Ве молиме следете мојата продавница Така што ќе добиете 1 метар рачно израбо

Опис : Трговија на големо 60sets / многу месинг завртка заковки завртка knob за чанта појас чевли watchband металн

100 Мешана Боја Flatback Смола морска ѕвезда со Лакови Точки Кристал Cabochon 20 X18mmВисок квалитет во ЕУ и САД стан

Секое испитување ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт,а потоа ние ќе ви испратиме детали кот

Генерално, тоа ќе потрае 1545 дена за превозот во развиените земји од Хонгконг Воздух Mail,Кина, Воздухот Mail

Опис на производот RFID Оклопна Проводници Ткаенина ripstop EMF Оклопна Ткаенини антизрачење ткаенина ткаени

Злато Производителот CHINAZP Фабрика Добар Квалитет 20g 20yards / многу Обоена Шампањ Турција Marabou Пердув Боа1.Им

Опис на производот RFID EMF EMI Зрачење Блокирање ТкаенинаПроизвод Бр : СРЕБРО 067#PСостав : 23% бакар+20% nickle+50% по

Секое испитување ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт,а потоа ние ќе ви испратиме детали кот

На следење на информации не може да бидат прикажани на aliexpress еднаш ние испрати цел.5 Ние нема да бидат од

2),јапонија,Јужна Кореја,Малезија,Сингапур и други Југоисточна Азија област ќе брод во Специјален Курир,

38 КОЛ : 25mm(За)конверзија : 1 инч = 25 2),јапонија,Јужна Кореја,Малезија,Сингапур и други Југоисточна Азија об

Либерија везови знаме печ 93bГолемина : 3 инчи X Држач за високаУпатства за употреба : 1...

Злато Производителот CHINAZP Фабрика 20g 20yards / многу Добар Квалитет Обоена Темно Кафеава боја Турција Marabou П

2 Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза или продавница кредит.Секое испитување ве молиме

2) искрено, се надевам, ќе може да го најдете она што ви се допаѓа тука и се дружам со вас.3) на Вашиот предм

99 / многупарчиња / многу50 PCS Микс Случаен рачно изработени Природно Дрво Button Sewing круг Печатени Копчиња

Злато Снабдувач CHINAZP Фабрика 20g 20yards / многу Избраниот Премиер на Квалитетот Обоена боја на слонова коска

Но, ако вашата адреса е далечински управувач за DHL и сте го одбрале на DHL за превозот,ние може да брод од с

Ако сте несреќни како што се транспортот време е одложен, ве молиме да не ни даде негативна повратна инф

Големини или мерки за сите предмети се околу мерка од страна на човекот.Имаат многу време во нашата прод

Ние само брод да се потврди цел адреса,Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса...

Всушност, облечени во свила е состојба на умот, чувство на суптилноста на затворите, сите може да се почу

Please wait...