0
clear
  • 1741036 OOT BAORJCT 22mm 10yard/многу цртан филм Термички трансфер Панделки Печатени grosgrain Свадба Додатоци DIY рачно изработени материјал
  • -20%
  • -20%
1741036 OOT BAORJCT 22mm 10yard/многу цртан филм Термички трансфер Панделки Печатени grosgrain Свадба Додатоци DIY рачно изработени материјал

1741036 OOT BAORJCT 22mm 10yard/многу цртан филм Термички трансфер Панделки Печатени grosgrain Свадба Додатоци

DEN 129.60
DEN 106.00

Количината на стоката
Тековен


Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница!
Русија, Белорусија, Украина и Бразил , ако вашата цел повеќе од $ 5 , јас ќе ви даде бесплатен превозот. Pls поднесе цел, прво да не се плаќаат, кажи ми, јас ќе ви даде за промена на цена, тогаш ќе плати.
Предмет : 7/8"(22mm)
Материјал : полиестер
Боја : исто како на сликата подолу
Пакет : 10yards/многу.

Детални карактеристики

Тип На Производ:
Панделки
Ширина:
7/8
Бренд Име:
OOOT BAORJCT
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Стил:
Единствен Лик
Техника:
Печатени
Шема:
Цртан филм
Број На Модел На:
1741036
Материјал:
100% Полиестер

Слични производи

· Ако не го добиете на стоки во текот на 30 дена по ние испрати на пратката, ве молиме ни email директно На по�

Имаат многу време во нашата продавница.2 100% Задоволство Загарантирана,ние секогаш се обидуваме се потру

Ние само брод да се потврди цел адреса,Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса...

38 КОЛ : 25mm(За)конверзија : 1 инч = 25 2),јапонија,Јужна Кореја,Малезија,Сингапур и други Југоисточна Азија об�

Големини или мерки за сите предмети се околу мерка од страна на човекот.Имаат многу време во нашата прод

100 Мешана Боја Flatback Смола Tear Drop Cabochon Камења 10 X13mm Имитација скапоцен каменВисок квалитет во ЕУ и САД стан�

Поради фото светлина, вистински објект боја ќе биде малку поинаков од фотографијата Нормално, тоа трае

Генерално, тоа ќе потрае 1545 дена за превозот во развиените земји од Хонгконг Воздух Mail,Кина, Воздухот Mail

На следење на информации не може да бидат прикажани на aliexpress еднаш ние испрати цел.5 Ние нема да бидат од�

Ние само брод да се потврди цел адреса,Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса...

Секое испитување ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт,а потоа ние ќе ви испратиме детали кот�

Материјал : метал Димензии : дијаметар од околу 0.25 cm, ноктот должина од околу 0.3 цм Информации : 1.Поради св

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, embellishmen

2 Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза или продавница кредит.Секое испитување ве молиме

3) на Вашиот предмет ќе бидат испратени по вебсајт проверена на плаќање во рок од 24 часа.99 / многу

2),јапонија,Јужна Кореја,Малезија,Сингапур и други Југоисточна Азија област ќе брод во Специјален Курир,

Please wait...