0
clear
  • Нови 10pc 30ММ Микс Боја на Дрво Копчето 4 дупки Занает Шиење Голема Големина WB46
  • -20%
  • -20%
Нови 10pc 30ММ Микс Боја на Дрво Копчето 4 дупки Занает Шиење Голема Големина WB46

Нови 10pc 30ММ Микс Боја на Дрво Копчето 4 дупки Занает Шиење Голема Големина WB46

DEN 95.52

Количината на стоката
Тековен


100% Сосема Нов.
Материјали : Дрво
Боја : Комбинација
Големина : 30мм (1.2")Прибл
Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Количина : 10pcs/Пакетот (количината на секоја боја е по случаен избор)
Ве молиме ни e-mail на трговија на големо цена, ако сакате повеќе
Љубезно ве молиме да ја посетите нашата продавница категорија Копчето за да најдете повеќе стилови

Детални карактеристики

Тип На Производ:
Копчиња
Техника:
Обоена
Бренд Име:
боја на змејот
Функција:
Мие,Еко-Пријателски,Хемиско Чистење
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Стил:
Flatback
Материјал:
Дрво
Обликот:
Круг
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
30мм Прибл

Слични производи

Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Ве молиме љубезно ве молиме да ни кажете големина и колич

Предмети се испраќаат од Кина користење на Пост Воздух Mail Регистрирани (Хонгконг Пост, Шведска Пост или

Природата Вистински Дом зајакот крзно Боја обработка : боење Димензии : Ширина 2527 CM,Должина : 3335 CM Тежина

ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,капи,стара цвет итн .

Ако ви треба други стилови на чипка, ве молиме кликнете на следниот линк, ви благодарам многу!Имаме и дру

Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и д

започнетекрајотТехника : ТкаениМодел : ПечатениСтил : ОбичнаМатеријал : Памук, Лен ТкаениниСтил : Етничк

Кога ќе се купи, ве молиме наведете го бројот на потребни во боја или, во спротивно, ќе биде случаен испор

ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,капи,стара цвет итн .

Добредојдовте на Winsome Продавница~Уживајте во вашата шопинг!~ 1.Ние го поздравуваме wholesales и Прилагодено д

Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем.Затоа ве

Ако ви треба други стилови на чипка, ве молиме кликнете на следниот линк, ви благодарам многу!Имаме и дру

99 / многу Враќање : Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Големина или Од

1 КОМПЈУТЕР 6.5 СМ Топла Продажба на Мажите Сребро Злато Тенок Јака Pin Нерѓосувачки Челик Слаби Вратоврск

100% Сосема НовГолемина : 15mm apporxmiatelyБоја : КомбинацијаКоличина : 20pcs (Секоја боја стил количина е случајна)

100% Сосема Нов Материјали : Дрвени Боја : МИКС Големина : Микс Големина Приближно Конверзија : 1 инч = 25.4 mm и

Забелешка : бидејќи на снимањето агол и светлината е разликата, бојата може да имаат малку diference, се наде

Please wait...