0
clear
  • Кориснички врежана печатени СТП Кожа Етикета значка patch за Фармерки, СТП кожа етикета со шевови
  • -20%
  • -20%
Кориснички врежана печатени СТП Кожа Етикета значка patch за Фармерки, СТП кожа етикета со шевови

Кориснички врежана печатени СТП Кожа Етикета значка patch за Фармерки, СТП кожа етикета со шевови

DEN 6912.00
DEN 6566.00

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Тип На Производ:
облека labels
Функција:
Еко-Пријателски,Перат
Техника:
Врежана
Материјал:
кожа
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Етикета Вид:
Главната Lables
Број На Модел На:
01

Слични производи

100% Сосема Нов Материјали : Дрвени Боја : МИКС Големина : Микс Големина Приближно Конверзија : 1 инч = 25.4 mm и

100% Сосема НовГолемина : Микс Големина apporxmiatelyБоја : КомбинацијаКоличина : 10pcs (Секоја боја стил количина

Можеме да го прифатиме Т / T и Western Union и Пари со Цел, на најдобар начин е директно онлајн плаќање, можете да

Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и д

Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем.Затоа ве

Ткаенина Име : Eyelash чипка Ткаенина Ширина : За 150 CM Ткаенина Боја : Бела, Црна Ткаенина Функција : Погоден з

100% Сосема НовГолемина : 15mm apporxmiatelyБоја : КомбинацијаКоличина : 20pcs (Секоја боја стил количина е случајна)

Ние ќе понуди нови понуди на Клиентите барања , лого , дизајни 3 Контактирајте со нас за да добиете повеќ

Добредојдовте на Winsome Продавница~Уживајте во вашата шопинг!~ 1.Ние го поздравуваме wholesales и Прилагодено д

100% Сосема Нов Материјали : Дрвени Боја : МИКС Големина : 2125мм Околу Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инче

и повеќето земји.Па ве молиме да бидете сигурни дека сте се стави на точни информации кога ќе ги нарачат

Главната Вовед@големина : околу 35 mm*25 mm(L*W) Совети : 1 инч=25.4 mm;(1mm=0.04 инчи)@Слики се од вистинска предмети,ве

100% Сосема НовГолемина : 25*22mm apporxmiatelyБоја : КомбинацијаКоличина : 20pcs (Секоја боја стил количина е случајна

Ако ви треба други стилови на чипка, ве молиме кликнете на следниот линк, ви благодарам многу!Имаме и дру

Забелешка : бидејќи на снимањето агол и светлината е разликата, бојата може да имаат малку diference, се наде

Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Ве молиме љубезно ве молиме да ни кажете големина и колич

и повеќето земји Ние ќе се обидеме потрудиме да ги обезбеди 100% задоволни клиенти услуга.Испорака : Беспл

Плаќање : 1) Сите плаќање е заштитена од Зачувам, и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 д

започнетекрајотДобредојдовте на нашиот aliexpress продавница!Предмет : 7 / 8"(22mm)Материјал : полиестер.Превозо

Природата Вистински Дом зајакот крзно Боја обработка : боење Димензии : Ширина 2527 CM,Должина : 3335 CM Тежина

100% Сосема НовГолемина : 31x16mm (1.2x0.6") apporxmiately Боја : КомбинацијаКоличина : 10pcs (Секоја боја стил количина е сл

100% Сосема НовMaterail : ДрвоГолемина : 30*17 mm ПриблБоја : Комбинација на бојаКОЛИЧИНА : 20 PCS (ќе го добиете колич

Нашиот Божиќ копчиња серија : Мешани Форми : Божиќ Сликарство Копчиња Серија : Шарени Серија : Други Преп

ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,капи,стара цвет итн .

Предмети се испраќаат од Кина користење на Пост Воздух Mail Регистрирани (Хонгконг Пост, Шведска Пост или

99 / многу Враќање : Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Големина или Од

Оваа prisce е само за мувла полнење.ако најголемиот дел цел, подобра цена, ајде да зборуваме детали...

Please wait...