0
clear
  • Ширина 80mm топла 8yards бела Везени Нето-бела Чипка Тапацир ткаенина Облека лента headband свадба подарок DIY Додатоци GH-91457
  • -20%
  • -20%
Ширина 80mm топла 8yards бела Везени Нето-бела Чипка Тапацир ткаенина Облека лента headband свадба подарок DIY Додатоци GH-91457

Ширина 80mm топла 8yards бела Везени Нето-бела Чипка Тапацир ткаенина Облека лента headband свадба подарок

DEN 94.08

Количината на стоката
Тековен

Ако ви треба други стилови на чипка, ве молиме кликнете на следниот линк, ви благодарам многу!
Имаме и други видови на чипка, добредојдовте да ја посетите мојата продавница и купи, ви благодарам многу!
Жешка !8 метри Везени Нето Чипка Намали Облека лента headband DIY Додатоци широк 75mm Должина : 8 метри (околу 7.3 метри должина)
Ширина : 80mm
За Меѓународниот поредок :
Предметите ќе бидат испратени од Кина во рок од 1-2 работен ден преку Кина Пост или international express
Од Економски Превозот, се проценува дека времето за испорака
прати економски превозот следење на број на услуга (од 15 до 35 дена да се постигне!)
За нас
Ние сме среќни да се размена на позитивни 5 ѕвезда оценување, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со мојот E-mail однапред!
Бидејќи временската разлика проблем, не може веднаш да одговори на купувачот е-пошта, видете вашите податоци, ние ќе ви одговори во рок од 24 одговор . Ние ќе сториме сè за да ги реши овие проблеми.ви благодариме!
Внимание, двоен прекин ден нема да одат на работа, ако вашиот писмо во викендите, јас не може да биде во можност да веднаш да реагираат на вас! Ве молиме да се разбере, ако одат на работа, да видиме вашето писмо, јас веднаш ќе се реши проблем за вас, ви благодарам многу!

Детални карактеристики

Тип На Производ:
Чипка
Ширина:
80mm
Декорација:
Чипка
is_customized:
Yes
Техника:
Извезена
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
15642311
Материјал:
Rayon / Најлон
Ткаенина Тип:
Чипка

Слични производи

започнетекрајотТехника : ТкаениМодел : ПечатениСтил : ОбичнаМатеријал : Памук, Лен ТкаениниСтил : Океано

2) мало боја разлика може да постои поради светла, камера и различни прилагодувања на екранот.3) кога вкуп

Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем.Затоа ве

[ Широк ] : 1.3 см ( прирачник за мерење , мала грешка )[Боја] Боја На Сликата[Материјал] полиестер нишка[Аплик

1 КОМПЈУТЕР 6.5 СМ Топла Продажба на Мажите Сребро Злато Тенок Јака Pin Нерѓосувачки Челик Слаби Вратоврск

100% Сосема Нов Материјали : Дрвени Боја : МИКС Големина : Микс Големина Приближно Конверзија : 1 инч = 25.4 mm и

Ткаенина Име : Eyelash чипка Ткаенина Ширина : За 150 CM Ткаенина Боја : Бела, Црна Ткаенина Функција : Погоден з

ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,капи,стара цвет итн .

Ние ќе понуди нови понуди на Клиентите барања , лого , дизајни 3 Контактирајте со нас за да добиете повеќ

и повеќето земји.Па ве молиме да бидете сигурни дека сте се стави на точни информации кога ќе ги нарачат

Epacket / Ali Express Стандард за Испорака / Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта се ослободени брод ако купување

Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Ве молиме љубезно ве молиме да ни кажете големина и колич

Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и д

100% Сосема Нов.Материјали : ДрвоБоја : КомбинацијаГолемина : 25mm (1")ПриблКонверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393

100% Сосема Нов Материјали : Дрвени Боја : МИКС Големина : 15mm Околу Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

Можеме да го прифатиме Т / T и Western Union и Пари со Цел, на најдобар начин е директно онлајн плаќање, можете да

Природата Вистински Дом зајакот крзно Боја обработка : боење Димензии : Ширина 2527 CM,Должина : 3335 CM Тежина

100% Сосема НовMaterail : ДрвоГолемина : 30*17 mm ПриблБоја : Комбинација на бојаКОЛИЧИНА : 20 PCS (ќе го добиете колич

Оваа prisce е само за мувла полнење.ако најголемиот дел цел, подобра цена, ајде да зборуваме детали MOQ : 500 па

100% Сосема НовГолемина : Микс Големина apporxmiatelyБоја : КомбинацијаКоличина : 10pcs (Секоја боја стил количина

започнетекрајотДобредојдовте на нашиот aliexpress продавница!Предмет : 7 / 8"(22mm)Материјал : полиестер.Превозо

Кога ќе се купи, ве молиме наведете го бројот на потребни во боја или, во спротивно, ќе биде случаен испор

Име : сатен лента Материјал : 100% Полиестер Ширина : Слика Стил : Еден Должина : 25 метри / roll Употреба : се Нап

Предмети се испраќаат од Кина користење на Пост Воздух Mail Регистрирани (Хонгконг Пост, Шведска Пост или

Микс 36pcs 4 Дупки Дрвени Копчето На DIY Scrapbooking Комбинација за Шиење / Декоративни Занаети & Дома Декорација

1 Име на производ : Нови Печати Божиќ Модел Памук, Лен Ткаенини DIY Божиќ Декорација Ткаенина2 Големина : 45x4

ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,капи,стара цвет итн .

100% Сосема НовГолемина : 15mm apporxmiatelyБоја : КомбинацијаКоличина : 20pcs (Секоја боја стил количина е случајна)

Please wait...