0
clear
  • Ширина 70mm симпатична 8yards бела Везени Нето Чипка Тапацир ткаенина Облека лента headband свадба подарок DIY Додатоци GH-02471
  • -20%
  • -20%
Ширина 70mm симпатична 8yards бела Везени Нето Чипка Тапацир ткаенина Облека лента headband свадба подарок DIY Додатоци GH-02471

Ширина 70mm симпатична 8yards бела Везени Нето Чипка Тапацир ткаенина Облека лента headband свадба подарок

DEN 90.72

Количината на стоката
Тековен

Ако ви треба други стилови на чипка, ве молиме кликнете на следниот линк, ви благодарам многу!
Имаме и други видови на чипка, добредојдовте да ја посетите мојата продавница и купи, ви благодарам многу!
Жешка !8 метри Везени Нето Чипка Намали Облека лента headband DIY Додатоци широк 70mm Должина : 8 метри (околу 7.3 метри должина)
Ширина : 70mm
За Меѓународниот поредок :
Предметите ќе бидат испратени од Кина во рок од 1-2 работен ден преку Кина Пост или international express
Од Економски Превозот, се проценува дека времето за испорака
прати економски превозот следење на број на услуга (12 до 35 дена да се постигне!)
За нас
Ние сме среќни да се размена на позитивни 5 ѕвезда оценување, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со мојот E-mail однапред!
Бидејќи временската разлика проблем, не може веднаш да одговори на купувачот е-пошта, видете вашите податоци, ние ќе ви одговори во рок од 24 одговор . Ние ќе сториме сè за да ги реши овие проблеми.ви благодариме!
Внимание, двоен прекин ден нема да одат на работа, ако вашиот писмо во викендите, јас не може да биде во можност да веднаш да реагираат на вас! Ве молиме да се разбере, ако одат на работа, да видиме вашето писмо, јас веднаш ќе се реши проблем за вас, ви благодарам многу!

Детални карактеристики

Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
23170
Техника:
Извезена
Ширина:
70mm
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Rayon / Најлон
Ткаенина Тип:
Чипка

Слични производи

100% Сосема НовГолемина : 15mm apporxmiatelyБоја : КомбинацијаКоличина : 20pcs (Секоја боја стил количина е случајна)

Epacket / Ali Express Стандард за Испорака / Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта се ослободени брод ако купување

започнетекрајотТехника : ТкаениМодел : ПечатениСтил : ОбичнаМатеријал : Памук, Лен ТкаениниСтил : Етничк

Ние се истрае во производство на 100% висок квалитет на свила,како свила е скапоцен подарок од природата,к

започнетекрајотДобредојдовте на нашиот aliexpress продавница!Предмет : 7 / 8"(22mm)Материјал : полиестер.Превозо

100% Сосема Нов.Материјали : ДрвоБоја : КомбинацијаГолемина : 25mm (1")ПриблКонверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393

започнетекрајотТехника : ТкаениМодел : ПечатениСтил : ОбичнаМатеријал : Памук, Лен ТкаениниСтил : Океано

Предмети се испраќаат од Кина користење на Пост Воздух Mail Регистрирани (Хонгконг Пост, Шведска Пост или

ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,капи,стара цвет итн .

и повеќето земји Ние ќе се обидеме потрудиме да ги обезбеди 100% задоволни клиенти услуга.Испорака : Беспл

100% Сосема Нов Материјали : Дрвени Боја : МИКС Големина : 15mm Околу Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

Оваа prisce е само за мувла полнење.ако најголемиот дел цел, подобра цена, ајде да зборуваме детали...

Плаќање : 1) Сите плаќање е заштитена од Зачувам, и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 д

Добредојдовте на Winsome Продавница~Уживајте во вашата шопинг!~ 1.Ние го поздравуваме wholesales и Прилагодено д

Природата Вистински Дом зајакот крзно Боја обработка : боење Димензии : Ширина 2527 CM,Должина : 3335 CM Тежина

ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,капи,стара цвет итн .

Ткаенина Име : Eyelash чипка Ткаенина Ширина : За 150 CM Ткаенина Боја : Бела, Црна Ткаенина Функција : Погоден з

Главната Вовед@големина : околу 35 mm*25 mm(L*W) Совети : 1 инч=25.4 mm;(1mm=0.04 инчи)@Слики се од вистинска предмети,ве

[ Широк ] : 1.3 см ( прирачник за мерење , мала грешка )[Боја] Боја На Сликата[Материјал] полиестер нишка[Аплик

Ние ќе понуди нови понуди на Клиентите барања , лого , дизајни 3 Контактирајте со нас за да добиете повеќ

1 КОМПЈУТЕР 6.5 СМ Топла Продажба на Мажите Сребро Злато Тенок Јака Pin Нерѓосувачки Челик Слаби Вратоврск

100% Сосема НовMaterail : ДрвоГолемина : 30*17 mm ПриблБоја : Комбинација на бојаКОЛИЧИНА : 20 PCS (ќе го добиете колич

Микс 36pcs 4 Дупки Дрвени Копчето На DIY Scrapbooking Комбинација за Шиење / Декоративни Занаети & Дома Декорација

Ако ви треба други стилови на чипка, ве молиме кликнете на следниот линк, ви благодарам многу!Имаме и дру

Please wait...