0
clear
  • 1yard Мода Синозелена Мрежа Чипка Ткаенина Црна Секси Перспектива Облека се Облекуваат за Шиење Облека Крпа DIY Завеса Комбинација Tissu Tecidos
  • -20%
  • -20%
1yard Мода Синозелена Мрежа Чипка Ткаенина Црна Секси Перспектива Облека се Облекуваат за Шиење Облека Крпа DIY Завеса Комбинација Tissu Tecidos

1yard Мода Синозелена Мрежа Чипка Ткаенина Црна Секси Перспектива Облека се Облекуваат за Шиење Облека Крпа

DEN 704.64

Количината на стоката
Тековен

99 /многу US $ 43.
Враќање :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Големина или Одговара на Прашањата :
Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.5 инчи во мерењето.99 /многу US $ 59.
Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.99 /многу US $ 49.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.99 /многу US $ 49.
Кина пост воздух mail нормално објектот ќе пристигне со 15-30 работни дена откако ќе бидат поставени. Поради разликите во компјутерски монитори, вистинските бои може да се разликува малку од оние што се прикажани.
Тоа може да биде до 30-45 работни дена. Објектот може да има 2-3cm отстапување постои.99 /многу US $ 59.
Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Ако најдете големината на prodcucts не ви одговара, можете директно да контактирате со нас.
Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.99 /многу
Име на производ : BBL0951 Ширина : 160 см Пакување : 1 двор /многу, 1 многу е 1 боја.Но ако цел износ повеќе од US$200.00,
ние ќе брод од страна на DHL, или ЕМС бесплатен превозот кој ќе пристигне со 3-7 работни дена.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате.99 /многу US $ 59.
Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.

Детални карактеристики

Стил:
Ripstop
Велур Ткаенина Тип:
Никој
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Праска Заврши
Функција:
Анти-Pilling
Ширина:
160 cm
Тип:
чипка ткаенина
Техника:
Плетени
Материјал:
100% Полиестер
Nonwoven Техника:
Никој
Плетени Тип:
Плетени
Објектот нема:
BBL0951
боја:
Црна,Бела,Розова,Камила,Цијан,Корални
Сезоната:
пролет,лето,есен,зима
Должина:
1 yard=35.4 inch
Ширина:
160 cm=63 inch
Стил:
Франција, Англија,Модерен стил,корејски,Африка
Пакување:
1 двор по многу (1 боја) со едноставен ЈП торба
Употреба:
Облека,Дом декорација,DIY подароци,се Облекуваат
Функција:
Openwork,Inelastic
Трговија на големо:
Поддршка

Слични производи

Ние ќе понуди нови понуди на Клиентите барања , лого , дизајни 3 Контактирајте со нас за да добиете повеќ

Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и д

Име : сатен лента Материјал : 100% Полиестер Ширина : Слика Стил : Еден Должина : 25 метри / roll Употреба : се Нап

ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,капи,стара цвет итн .

Прилично 50x160cm Ситево текот Розова & Geen Бела Слива цвет Цвет Печатени Памучна Ткаенина Флорални Ткаенина

Големина : 6 cmКоличина : 2 дворови / многуБоја : Бела, розова, црнаПрирачник за мерење на големината, не мож

Оваа prisce е само за мувла полнење.ако најголемиот дел цел, подобра цена, ајде да зборуваме детали...

100% Сосема Нов.Материјали : ДрвоБоја : КомбинацијаГолемина : 25mm (1")ПриблКонверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393

Ние се истрае во производство на 100% висок квалитет на свила,како свила е скапоцен подарок од природата,к

Epacket / Ali Express Стандард за Испорака / Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта се ослободени брод ако купување

Микс 36pcs 4 Дупки Дрвени Копчето На DIY Scrapbooking Комбинација за Шиење / Декоративни Занаети & Дома Декорација

Главната Вовед@големина : за 36 mm*18 mm(L*W) Совети : 1 инч=25.4 mm;(1mm=0.04 инчи)@Слики се од вистинска предмети,ве мол

Плаќање : 1) Сите плаќање е заштитена од Зачувам, и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 д

1 КОМПЈУТЕР 6.5 СМ Топла Продажба на Мажите Сребро Злато Тенок Јака Pin Нерѓосувачки Челик Слаби Вратоврск

Кога ќе се купи, ве молиме наведете го бројот на потребни во боја или, во спротивно, ќе биде случаен испор

Можеме да го прифатиме Т / T и Western Union и Пари со Цел, на најдобар начин е директно онлајн плаќање, можете да

Нашиот Божиќ копчиња серија : Мешани Форми : Божиќ Сликарство Копчиња Серија : Шарени Серија : Други Преп

Забелешка : бидејќи на снимањето агол и светлината е разликата, бојата може да имаат малку diference, се наде

100% Сосема Нов Материјали : Дрвени Боја : МИКС Големина : Микс Големина Приближно Конверзија : 1 инч = 25.4 mm и

Please wait...