0
clear
  • 3pcs Везови Тактички Печ 3D различен Вид Платно Моралот Armband Најлон Fastener Армијата Борба против Значка
  • -20%
  • -20%
3pcs Везови Тактички Печ 3D различен Вид Платно Моралот Armband Најлон Fastener Армијата Борба против Значка

3pcs Везови Тактички Печ 3D различен Вид Платно Моралот Armband Најлон Fastener Армијата Борба против Значка

DEN 504.00
DEN 464.00

Количината на стоката
Тековен


пакетот вклучува : 3pcs закрпи

Детални карактеристики

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D
Големина:
different
Стил:
Кука & Јамка
Техника:
Извезена

Слични производи

ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,капи,стара цвет итн .

Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и д

Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! Содржина : 1"(25мм) Материјал : полиестер Боја : исто како на слик

и повеќето земји.Па ве молиме да бидете сигурни дека сте се стави на точни информации кога ќе ги нарачат

Ако ви треба други стилови на чипка, ве молиме кликнете на следниот линк, ви благодарам многу!Имаме и дру

ние, исто така, направи трговија на големо,тоа започнува од 15 метри.Благодарение на секој кој секогаш ја

Забелешка : бидејќи на снимањето агол и светлината е разликата, бојата може да имаат малку diference, се наде

Оваа prisce е само за мувла полнење.ако најголемиот дел цел, подобра цена, ајде да зборуваме детали...

100% Сосема НовГолемина : 25*22mm apporxmiatelyБоја : КомбинацијаКоличина : 20pcs (Секоја боја стил количина е случајна

100% Сосема Нов Материјали : Дрвени Боја : МИКС Големина : Микс Големина Приближно Конверзија : 1 инч = 25.4 mm и

Ако ви треба други стилови на чипка, ве молиме кликнете на следниот линк, ви благодарам многу!Имаме и дру

Предмети се испраќаат од Кина користење на Пост Воздух Mail Регистрирани (Хонгконг Пост, Шведска Пост или

Главната Вовед@големина : за 36 mm*18 mm(L*W) Совети : 1 инч=25.4 mm;(1mm=0.04 инчи)@Слики се од вистинска предмети,ве мол

започнетекрајотДобредојдовте на нашиот aliexpress продавница!Предмет : 7 / 8"(22mm)Материјал : полиестер.Превозо

Главната Вовед@големина : околу 35 mm*25 mm(L*W) Совети : 1 инч=25.4 mm;(1mm=0.04 инчи)@Слики се од вистинска предмети,ве

Please wait...