0
clear
  • Микс 36pcs 4 Дупки Дрвени Копчето На DIY Scrapbooking Комбинација за Шиење/Декоративни Занаети & Дома Декорација Флорални & Цртан филм Серија
  • -20%
  • -20%
Микс 36pcs 4 Дупки Дрвени Копчето На DIY Scrapbooking Комбинација за Шиење/Декоративни Занаети & Дома Декорација Флорални & Цртан филм Серија

Микс 36pcs 4 Дупки Дрвени Копчето На DIY Scrapbooking Комбинација за Шиење/Декоративни Занаети & Дома Декорација

DEN 575.04

Количината на стоката
Тековен


Микс 36pcs 4 Дупки Дрвени Копчето На DIY Scrapbooking Комбинација за Шиење/Декоративни Занаети & Дома Декорација Флорални & Цртан филм Серија
Количина : микс 36 парчиња/торба
Бренд Име : Chainho
Тип На Производ : Дрво Копчиња
Материјал : Дрво
Функција : Еко-Пријателски,Перат,Без Никел
Стил : Флорални & Цртан Филм Серија Техника : Обоена & Сликарство
Боја : Мешани
Модел : Како Се Покаже Слика
Копчето Тип : 4 Дупки Копчето
Облик : 3cm Круг
Единица Тежина : 70g
Единица Пакување : 1 Торба = 36pieces
Број на модел : WB004
Се користи За : DIY Scrapbooking Комбинација за Шиење
ЗА ПОВЕЌЕ ПРЕДМЕТИ, ве молиме кликнете на следниот линк
Ве МОЛИМЕ КЛИКНЕТЕ НА СЛЕДНИОТ ЛИНК, ако сте во потрага за чувствува ткаенина
Ве МОЛИМЕ КЛИКНЕТЕ НА СЛЕДНИОТ ЛИНК, ако сте во потрага за памучна ткаенина комбинација quilting пакет
Ве МОЛИМЕ КЛИКНЕТЕ НА СЛЕДНИОТ ЛИНК, ако сте во потрага за памук ткаенини
Ве МОЛИМЕ КЛИКНЕТЕ НА СЛЕДНИОТ ЛИНК, ако сте во потрага за памук, лен ткаенини
Ве МОЛИМЕ КЛИКНЕТЕ НА СЛЕДНИОТ ЛИНК, ако сте во потрага за рачно боени памук, лен ткаенини
Ве МОЛИМЕ КЛИКНЕТЕ НА СЛЕДНИОТ ЛИНК, ако сте во потрага за poplin памук ткаенини
Ве МОЛИМЕ КЛИКНЕТЕ НА СЛЕДНИОТ ЛИНК, ако сте во потрага за чипка лента
Ве МОЛИМЕ КЛИКНЕТЕ НА СЛЕДНИОТ ЛИНК, ако сте во потрага за копчето
Ве МОЛИМЕ КЛИКНЕТЕ НА СЛЕДНИОТ ЛИНК, ако сте во потрага за панделка
ЗА ПОВЕЌЕ НИСКА ГУСТИНА ПАМУЧНА ТКАЕНИНА, ве молиме кликнете на следниот линк
ЗА ПОВЕЌЕ НИСКА ГУСТИНА ПАМУЧНА ТКАЕНИНА, ве молиме кликнете на следниот линк

Детални карактеристики

Тип На Производ:
Копчиња
Техника:
Обоена
Функција:
Мие,Еко-Пријателски,Без Никел
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Бренд Име:
chainho
Стил:
Flatback
Материјал:
Дрво
Обликот:
Круг
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
WB001
Тип На Производ:
Дрво Копчиња
Материјал:
Дрво
Функција:
Еко-Пријателски,Перат,Без Никел
Стил:
Цветни & Цртан Филм Серија
боја:
микс боја
Шема:
како се покаже слика
Техника:
Обоена & Сликарство
Копчето Тип:
4-Дупки Копчето
Обликот:
3cm Круг
Употреба:
DIY Scrapbooking Комбинација за Шиење

Слични производи

100% Сосема Нов.Материјали : ДрвоБоја : КомбинацијаГолемина : 25mm (1")ПриблКонверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393

Прилично 50x160cm Ситево текот Розова & Geen Бела Слива цвет Цвет Печатени Памучна Ткаенина Флорални Ткаенина

100% Сосема Нов Материјали : Дрвени Боја : МИКС Големина : Микс Големина Приближно Конверзија : 1 инч = 25.4 mm и

ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,капи,стара цвет итн .

Главната Вовед@големина : за 36 mm*18 mm(L*W) Совети : 1 инч=25.4 mm;(1mm=0.04 инчи)@Слики се од вистинска предмети,ве мол

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот в

Предмети се испраќаат од Кина користење на Пост Воздух Mail Регистрирани (Хонгконг Пост, Шведска Пост или

Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем.Затоа ве

Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Ве молиме љубезно ве молиме да ни кажете големина и колич

Ако ви треба други стилови на чипка, ве молиме кликнете на следниот линк, ви благодарам многу!Имаме и дру

100% Сосема Нов Материјали : Дрвени Боја : МИКС Големина : 15mm Околу Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

100% Сосема НовMaterail : ДрвоГолемина : 30*17 mm ПриблБоја : Комбинација на бојаКОЛИЧИНА : 20 PCS (ќе го добиете колич

[ Широк ] : 1.3 см ( прирачник за мерење , мала грешка )[Боја] Боја На Сликата[Материјал] полиестер нишка[Аплик

ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,капи,стара цвет итн .

Кога ќе се купи, ве молиме наведете го бројот на потребни во боја или, во спротивно, ќе биде случаен испор

Epacket / Ali Express Стандард за Испорака / Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта се ослободени брод ако купување

Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши тоа на задоволително ниво Ви благодарам многу! Откако ги добивме

Главната Вовед@големина : околу 35 mm*25 mm(L*W) Совети : 1 инч=25.4 mm;(1mm=0.04 инчи)@Слики се од вистинска предмети,ве

Ткаенина Име : Eyelash чипка Ткаенина Ширина : За 150 CM Ткаенина Боја : Бела, Црна Ткаенина Функција : Погоден з

Големина : 6 cmКоличина : 2 дворови / многуБоја : Бела, розова, црнаПрирачник за мерење на големината, не мож

Спецификација100% Нов и висок квалитетДвојно двострано сунѓерот пена селотејпТоа е со добра изведба на л

Please wait...