0
clear
  • 60x134cm Sequin Beaded Applique Закрпи За Облека, Извезена Appliques Parches Bordados Печ Шиење Додатоци AC0766
  • -20%
  • -20%
60x134cm Sequin Beaded Applique Закрпи За Облека, Извезена Appliques Parches Bordados Печ Шиење Додатоци AC0766

60x134cm Sequin Beaded Applique Закрпи За Облека, Извезена Appliques Parches Bordados Печ Шиење Додатоци AC0766

DEN 1151.52
DEN 887.00

Количината на стоката
Тековен

Предмети се испраќаат од Кина користење на Пост Воздух Mail Регистрирани (Хонгконг Пост, Шведска Пост или Сингапур Пост).Вистински Датумот на Породување Е Предмет на Сопствени и Локални Логистичка Статус.
Ние Sh ip да ширум Светот, освен APO/FPO. Ние ќе автоматски остави позитивни повратните информации откако доби позитивни повратните информации од вас.Ние ќе работиме со вас да го реши проблемот.
60x134cm Големиот Паун Sequin Beaded Applique Везови Закрпи За Облека, Извезена Appliques Parches Bordados Parche Печ Шиење Додатоци AC0766
Тип На Производ : Печ, Чипка Applique, Мотив,Шиење Материјали, Шиење Додатоци, Материјали За Шиење
Функција : Еко-Пријателски, 3 D, рачно изработени, се Шие на,
Техника : Везени,Везови
Основната Ткаенина : Црна Мрежа
Количина : 1 компјутер
Големина : 60x134 cm
Боја : Сина, Зелена, Розова
Модел : Паун,
Предмет : Облека, Облека, Фустан, Облека, Прибор За Шиење,Материјали За Шиење
Ние прифаќаме Alipay тука & сите големи кредитни картички преку secure уплатата ЗАЧУВАМ . Ве молиме испратете e-mail директно или обидете се да го испрати е-мејл од страна на друга сметка).
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте не преку контакт продавачот сега копчето, ни остави порака или испратете ни e-mail . Повеќето пораки да се одговори во рок од 24 деловни часа. Ако објектот е founddefective во 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена бесплатно на chargeor организира наплата по приемот на неисправни објект. Ние работиме 5 дена во неделата (Забелешка : Купувачи кои користат бесплатен е-мејл како AOL, Yahoo, одговорот е-мејл може да падне во вашиот несакана пошта кутија. Ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите за секоја продажба што заврши. Нашите производи се директно од фабриката, па ние може да обезбеди квалитет на објекти во многу конкурентна цена.Врати пратката shouldbe sentback во оригиналниот пакет (или добро заштитени)in14days по приемот.

Детални карактеристики

Големина:
60x134cm
Техника:
Sequined
Стил:
Шие-На
Функција:
3D,рачно изработени,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
AC0766
Тип На Производ:
Закрпи
Тип На Објект:
Печ, Чипка Applique, Мотив,Шиење Прибор, Прибор За Шиење
Функција:
Еко-Пријателски, 3D, рачно изработени, се Шие на
Ткаенини:
Mesh
Количина:
1 Компјутер
Големина:
60x134 cm
Шема:
паун, животно, phonix
Опсегот:
Облека, Облека, Фустан, Облека, Прибор За Шиење,Материјали За Шиење
боја:
Сина, Зелена, Розова

Слични производи

Големина : 6 cmКоличина : 2 дворови / многуБоја : Бела, розова, црнаПрирачник за мерење на големината, не мож

Нашиот Божиќ копчиња серија : Мешани Форми : Божиќ Сликарство Копчиња Серија : Шарени Серија : Други Преп

100% Сосема Нов Материјали : Дрвени Боја : МИКС Големина : 2125мм Околу Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инче

100% Сосема НовГолемина : 15mm apporxmiatelyБоја : КомбинацијаКоличина : 20pcs (Секоја боја стил количина е случајна)

Повратни информации : За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ако об

100% Сосема НовГолемина : 31x16mm (1.2x0.6") apporxmiately Боја : КомбинацијаКоличина : 10pcs (Секоја боја стил количина е сл

Опис на производот 100pcs / многу мали DIY Лента се Зголеми decals се намали и пораби рачно изработени дома свад

Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши тоа на задоволително ниво Ви благодарам многу! Откако ги добивме

започнетекрајотТехника : ТкаениМодел : ПечатениСтил : ОбичнаМатеријал : Памук, Лен ТкаениниСтил : Етничк

ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,капи,стара цвет итн .

Epacket / Ali Express Стандард за Испорака / Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта се ослободени брод ако купување

[ Широк ] : 1.3 см ( прирачник за мерење , мала грешка )[Боја] Боја На Сликата[Материјал] полиестер нишка[Аплик

Главната Вовед@големина : за 36 mm*18 mm(L*W) Совети : 1 инч=25.4 mm;(1mm=0.04 инчи)@Слики се од вистинска предмети,ве мол

Кога ќе се купи, ве молиме наведете го бројот на потребни во боја или, во спротивно, ќе биде случаен испор

Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Ве молиме љубезно ве молиме да ни кажете големина и колич

Please wait...