0
clear
  • Пластични етикета прилагодено трговија на големо дизајн различни модни гума етикети за облека Бесплатен превозот
  • -20%
  • -20%
Пластични етикета прилагодено трговија на големо дизајн различни модни гума етикети за облека Бесплатен превозот

Пластични етикета прилагодено трговија на големо дизајн различни модни гума етикети за облека Бесплатен превозот

DEN 8640.00
DEN 6480.00

Количината на стоката
Тековен

Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Ве молиме љубезно ве молиме да ни кажете големина и количина , најдобро е ако може да се покаже на дизајн за нас , ако е можно , клиентите може да ни даде вистински примероци за референца , ние ќе се направи примерок и рефус добри според тоа . Примерок цел, исто така, е прифатливо , со нетрпение очекувам да истрага од вас ! Плаќање 1.Ако не сте го зедов тоа во рамките на превозот време, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Itll само да ви треба 1 минута, но овој 1 munite е исклучително битно значење за нас. Ви благодариме за вашиот толку љубезно разбирање! Наплата И Услуга 1. Ве молиме не се жали за нас.Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате објектот во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата набавка. Човековите предизвикува дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму.Цената и слики што е наведено на овој објект е само за вашиот референца . 3 Контактирајте со нас за да добиете повеќе информации пред ставање на ред . Ако ви се надевам дека другите услови за плаќање, ве молиме ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате. Ние ќе понуди нови понуди на Клиентите барања , лого , дизајни .Купувачите на почетокот на потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите, ве молиме да ни даде пет ѕвезди, ако сте задоволни за нас.Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping.Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена. Ние ќе ја преземе одговорноста за испраќање или наплата за било каква загуба на објектот. Експрес испорака трае околу 3-7 дена да пристигнат.

Детални карактеристики

Тип На Производ:
облека labels
Функција:
Еко-Пријателски,Перат
Техника:
Печатени
Материјал:
Пластични
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Етикета Вид:
Главната Lables
Број На Модел На:
01

Слични производи

започнетекрајотДобредојдовте на нашиот aliexpress продавница!Предмет : 7 / 8"(22mm)Материјал : полиестер.Превозо

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот в

Опис на производот 100pcs / многу мали DIY Лента се Зголеми decals се намали и пораби рачно изработени дома свад

100% Сосема Нов Материјали : Дрвени Боја : МИКС Големина : 15mm Околу Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши тоа на задоволително ниво Ви благодарам многу! Откако ги добивме

[ Широк ] : 1.3 см ( прирачник за мерење , мала грешка )[Боја] Боја На Сликата[Материјал] полиестер нишка[Аплик

Прилично 50x160cm Ситево текот Розова & Geen Бела Слива цвет Цвет Печатени Памучна Ткаенина Флорални Ткаенина

Добредојдовте на Winsome Продавница~Уживајте во вашата шопинг!~ 1.Ние го поздравуваме wholesales и Прилагодено д

Главната Вовед@големина : за 36 mm*18 mm(L*W) Совети : 1 инч=25.4 mm;(1mm=0.04 инчи)@Слики се од вистинска предмети,ве мол

Оваа prisce е само за мувла полнење.ако најголемиот дел цел, подобра цена, ајде да зборуваме детали...

Нашиот Божиќ копчиња серија : Мешани Форми : Божиќ Сликарство Копчиња Серија : Шарени Серија : Други Преп

Забелешка : бидејќи на снимањето агол и светлината е разликата, бојата може да имаат малку diference, се наде

Спецификација100% Нов и висок квалитетДвојно двострано сунѓерот пена селотејпТоа е со добра изведба на л

Epacket / Ali Express Стандард за Испорака / Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта се ослободени брод ако купување

Ние ќе понуди нови понуди на Клиентите барања , лого , дизајни 3 Контактирајте со нас за да добиете повеќ

100% Сосема Нов Материјали : Дрвени Боја : МИКС Големина : 2125мм Околу Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инче

Please wait...