0
clear
  • Ширина 12mm 30yards Везени Нето Чипка Тапацир ткаенина Облека лента headband свадба партија декорација подарок DIY Додатоци GH-564
  • -20%
  • -20%
Ширина 12mm 30yards Везени Нето Чипка Тапацир ткаенина Облека лента headband свадба партија декорација подарок DIY Додатоци GH-564

Ширина 12mm 30yards Везени Нето Чипка Тапацир ткаенина Облека лента headband свадба партија декорација подарок

DEN 114.72

Количината на стоката
Тековен

Ако ви треба други стилови на чипка, ве молиме кликнете на следниот линк, ви благодарам многу!
Имаме и други видови на чипка, добредојдовте да ја посетите мојата продавница и купи, ви благодарам многу!
Жешка !30 метри Везени Нето Чипка Намали Облека лента headband DIY Додатоци широк 12mm
Должина : 30 метри
Ширина : 12mm
За Меѓународниот поредок :
Предметите ќе бидат испратени од Кина во рок од 1-2 работен ден преку Кина Пост или international express
Од Економски Превозот, се проценува дека времето за испорака
прати економски превозот следење на број на услуга (12 до 35 дена да се постигне!)
предмети комплетна тек е 700 дворови, ако треба голема цел, јас ќе им даде попуст на цените, и може да ви ги испрати меѓународни експрес испорака услуга, 5-9 дена да пристигне!
За нас
Ние сме среќни да се размена на позитивни 5 ѕвезда оценување, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со мојот E-mail однапред!
Бидејќи временската разлика проблем, не може веднаш да одговори на купувачот е-пошта, видете вашите податоци, ние ќе ви одговори во рок од 24 одговор . Ние ќе сториме сè за да ги реши овие проблеми.ви благодариме!
Внимание, двоен прекин ден нема да одат на работа, ако вашиот писмо во викендите, јас не може да биде во можност да веднаш да реагираат на вас! Ве молиме да се разбере, ако одат на работа, да видиме вашето писмо, јас веднаш ќе се реши проблем за вас, ви благодарам многу

Детални карактеристики

Тип На Производ:
Чипка
Ширина:
12mm
Декорација:
Чипка
is_customized:
Yes
Техника:
Извезена
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
#5685641
Материјал:
Rayon / Најлон
Ткаенина Тип:
Чипка

Слични производи

Можеме да го прифатиме Т / T и Western Union и Пари со Цел, на најдобар начин е директно онлајн плаќање, можете да

100% Сосема Нов Материјали : Дрвени Боја : МИКС Големина : 15mm Околу Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

100% Сосема НовMaterail : ДрвоГолемина : 30*17 mm ПриблБоја : Комбинација на бојаКОЛИЧИНА : 20 PCS (ќе го добиете колич

100% Сосема НовГолемина : 25*22mm apporxmiatelyБоја : КомбинацијаКоличина : 20pcs (Секоја боја стил количина е случајна

Спецификација100% Нов и висок квалитетДвојно двострано сунѓерот пена селотејпТоа е со добра изведба на л

Плаќање : 1) Сите плаќање е заштитена од Зачувам, и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 д

1 Име на производ : Нови Печати Божиќ Модел Памук, Лен Ткаенини DIY Божиќ Декорација Ткаенина2...

Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши тоа на задоволително ниво Ви благодарам многу!...

започнетекрајотТехника : ТкаениМодел : ПечатениСтил : ОбичнаМатеријал : Памук, Лен ТкаениниСтил : Етничк

Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем.Затоа ве

99 / многупарчиња / многу50 PCS Микс Случаен рачно изработени Природно Дрво Button Sewing круг Печатени Копчиња

Природата Вистински Дом зајакот крзно Боја обработка : боење Димензии : Ширина 2527 CM,Должина : 3335 CM Тежина

[ Широк ] : 1.3 см ( прирачник за мерење , мала грешка )[Боја] Боја На Сликата[Материјал] полиестер нишка[Аплик

Забелешка : бидејќи на снимањето агол и светлината е разликата, бојата може да имаат малку diference, се наде

започнетекрајотТехника : ТкаениМодел : ПечатениСтил : ОбичнаМатеријал : Памук, Лен ТкаениниСтил : Океано

Главната Вовед@големина : околу 35 mm*25 mm(L*W) Совети : 1 инч=25.4 mm;(1mm=0.04 инчи)@Слики се од вистинска предмети,ве

Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница!Русија, Белорусија, Украина и Бразил , ако вашата цел повеќе од

Повратни информации : За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ако об

Големина : 6 cmКоличина : 2 дворови / многуБоја : Бела, розова, црнаПрирачник за мерење на големината, не мож

ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,капи,стара цвет итн .

Име : сатен лента Материјал : 100% Полиестер Ширина : Слика Стил : Еден Должина : 25 метри / roll Употреба : се Нап

100% Сосема НовГолемина : 31x16mm (1.2x0.6") apporxmiately Боја : КомбинацијаКоличина : 10pcs (Секоја боја стил количина е сл

2) мало боја разлика може да постои поради светла, камера и различни прилагодувања на екранот.3) кога вкуп

Please wait...