0
clear
  • (30 парчиња) трговија на Големо рака beaded шиење розово злато кристал кристал бисер applique печ DIY железо на WDD0421-Р
  • -20%
  • -20%
(30 парчиња) трговија на Големо рака beaded шиење розово злато кристал кристал бисер applique печ DIY железо на WDD0421-Р

(30 парчиња) трговија на Големо рака beaded шиење розово злато кристал кристал бисер applique печ DIY железо

DEN 2784.00

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Тип На Производ:
Rhinestones
Техника:
Шие-На
Бренд Име:
NBL-INC
Број На Модел На:
WDD0421-Р
Стил:
Pointback
Употреба:
Чанти,Облека
Обликот:
Круг
Големина:
8.10cm L x 4.30cm W
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Материјал:
Стакло
боја:
розово злато , јасно кристал,слонова коска бисери
Употреба:
свадба фустан, вечер фустан, headband, торба..итн.
Пакување:
30pcs по многу
Минималната Количина:
1 многу
Материјал:
Кинески одделение На кристал, стакло,бисери
превозот:
UPS-от, DHL, FEDEX, ТНТ, EMS (3-8 дена)
is_customized:
Yes
Техника:
Рака beaded

Слични производи

Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и д

Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши тоа на задоволително ниво Ви благодарам многу! Откако ги добивме

Забелешка : бидејќи на снимањето агол и светлината е разликата, бојата може да имаат малку diference, се наде

Ние ќе понуди нови понуди на Клиентите барања , лого , дизајни 3 Контактирајте со нас за да добиете повеќ

започнетекрајотДобредојдовте на нашиот aliexpress продавница!Предмет : 7 / 8"(22mm)Материјал : полиестер.Превозо

100% Сосема НовГолемина : 31x16mm (1.2x0.6") apporxmiately Боја : КомбинацијаКоличина : 10pcs (Секоја боја стил количина е сл

Epacket / Ali Express Стандард за Испорака / Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта се ослободени брод ако купување

100% Сосема Нов Материјали : Дрвени Боја : МИКС Големина : 15mm Околу Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот в

Спецификација100% Нов и висок квалитетДвојно двострано сунѓерот пена селотејпТоа е со добра изведба на л

Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем.Затоа ве

100% Сосема Нов Материјали : Дрвени Боја : МИКС Големина : 2125мм Околу Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инче

Природата Вистински Дом зајакот крзно Боја обработка : боење Димензии : Ширина 2527 CM,Должина : 3335 CM Тежина

Ако навистина не не сакате тоа, ве молиме да ги испратите назад кон нас во рок од 7 дена, и ќе треба да ги с

Please wait...