0
clear
  • 16812X78 , 25ММ топла Organza лента , DIY handmadeHair додатоци Материјал свадба подарок заврши , бесплатен превозот.
  • -20%
  • -20%
16812X78 , 25ММ топла Organza лента , DIY handmadeHair додатоци Материјал свадба подарок заврши , бесплатен превозот.

16812X78 , 25ММ топла Organza лента , DIY handmadeHair додатоци Материјал свадба подарок заврши , бесплатен

DEN 187.20
DEN 146.00

Количината на стоката
Тековен


Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! Содржина : 1"(25мм) Материјал : полиестер. Боја : исто како на сликата подолу Пакет : 10 јарди/многу. 6 стил микс , еден stye еден двор , вкупно 6 метри . Употреба : се направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси,фестивал партија декорирани, и други DIY додатоци итн. Испорака : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail, таа ги зема околу 25-45 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции. Ако ви треба ни да брод преку EMS, ве молиме контактирајте со нас за превозот цена. Ве молиме имајте во предвид дека лента бои може да се разликува малку поради монитори. Акции на големо и OEM вашите сопствени дизајни. ПРЕВОЗОТ : Ние сме користење на регистрирани транспорт, според различни земји каде што се избере вистинскиот начин, бесплатен превозот е вклучен во најекономичен начин (Нормално за 20 дена, за да пристигне), ако сакате да се изречни или на пропишан начин, дополнителни трошоци за плати. ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ : Ако не сте задоволни со нашите производи, може да се врати во рок од 7 дена, трошоците за превозот на товар со вас, ние ќе рефундирање на приемот. Ние ги охрабруваме трговија на големо, ќе ви даде најниска цена и со најдобар квалитет на услугите во надеж долгорочна соработка,добредојдовте на ОЕМ, ви благодарам.

Детални карактеристики

боја:
6 двор 6 стил микс
Тип На Производ:
Панделки
Бренд Име:
YJHSMY
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Ширина:
1
Стил:
Единствен Лик
Број На Модел На:
16812X78
Шема:
Цртан филм

Слични производи

Ако ви треба други стилови на чипка, ве молиме кликнете на следниот линк, ви благодарам многу!Имаме и дру

ние, исто така, направи трговија на големо,тоа започнува од 15 метри.Благодарение на секој кој секогаш ја

100% Сосема Нов Материјали : Дрвени Боја : МИКС Големина : 15mm Околу Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,капи,стара цвет итн .

[ Широк ] : 1.3 см ( прирачник за мерење , мала грешка )[Боја] Боја На Сликата[Материјал] полиестер нишка[Аплик

Предмети се испраќаат од Кина користење на Пост Воздух Mail Регистрирани (Хонгконг Пост, Шведска Пост или

Simthread везови машина тема, за било која машина за шиење5 популарни Есен БоиМатеријал : Полиестер тема 120 D /

100% Сосема НовMaterail : ДрвоГолемина : 30*17 mm ПриблБоја : Комбинација на бојаКОЛИЧИНА : 20 PCS (ќе го добиете колич

100% Сосема Нов.Материјали : ДрвоБоја : КомбинацијаГолемина : 30мм (1.2")ПриблКонверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.03

1 Име на производ : Нови Печати Божиќ Модел Памук, Лен Ткаенини DIY Божиќ Декорација Ткаенина2...

ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,капи,стара цвет итн .

започнетекрајотТехника : ТкаениМодел : ПечатениСтил : ОбичнаМатеријал : Памук, Лен ТкаениниСтил : Етничк

100% Сосема НовГолемина : 31x16mm (1.2x0.6") apporxmiately Боја : КомбинацијаКоличина : 10pcs (Секоја боја стил количина е сл

100% Сосема Нов Материјали : Дрвени Боја : МИКС Големина : 15mm Околу Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

Добредојдовте на Winsome Продавница~Уживајте во вашата шопинг!~ 1.Ние го поздравуваме wholesales и Прилагодено д

Please wait...