0
clear
  • Нови Печатени Памук, Лен Ткаенини За Шиење Quilting,DIY Океанот, Серија Крпа На Завеса,Торба Перница,Мебел Троседот Покрие Материјал
  • -20%
  • -20%
Нови Печатени Памук, Лен Ткаенини За Шиење Quilting,DIY Океанот, Серија Крпа На Завеса,Торба Перница,Мебел Троседот Покрие Материјал

Нови Печатени Памук, Лен Ткаенини За Шиење Quilting,DIY Океанот, Серија Крпа На Завеса,Торба Перница,Мебел

DEN 479.04
DEN 244.00

Количината на стоката
Тековен


започнете
крајот
Техника : Ткаени
Модел : Печатени
Стил : Обична
Материјал : Памук, Лен Ткаенини
Стил : Океанот, Серија
Функција : Дише & Еко-Пријателски
Предиво : 32 е
Густина : 133*72
Плетени Тип : Никој
Велур Ткаенина Тип : Никој
Тип На Производ : Други Ткаенини
Nonwoven Техника : Никој
Материјал : Памук, Лен
Дизајн : Како Се Покаже Слика
Ткаенина Ширина : 142cm
Големина на единица : 50cmx142cm
Единица Тежина : 130g
Употреба : Софа, Маса Крпа Мебел Покритие Ткиво Завеса Торба Перница Ткаенина
Тип : Памук, Лен Ткаенини
Употреба : Quilting Шиење Patchowrk DIY Материјал
Печатени Памук, Лен Ткаенини За Quilting,DIY Шиење,Троседот,Завеса,Торба,Перница,Мебел Покритие Материјал,Етничка Моделот,Половина Метар
Answer : ___________________________ Note :
Сите ткаенини и филц се скрати со рака .
Постои суровини работ, а можеби и големината имаат 1-2cm отстапување.
Таму е боја на разликата помеѓу сликата и вистински ткаенини .
Поради разликите во компјутерски монитори, вистинските бои може да се разликува малку од оние што се прикажани.
ЗА ПОВЕЌЕ ПРЕДМЕТИ, ве Молиме кликнете на следниот линк;

Детални карактеристики

Бренд Име:
QUANFANG
Техника:
Ткаени
Стил:
Обична
Велур Ткаенина Тип:
Никој
Ширина:
142cm
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Обична Обоена
Функција:
Еко-Пријателски
Тип:
памук, лен ткаенини
Плетени Тип:
Никој
Nonwoven Техника:
Никој
Материјал:
памук, лен ткаенини
Стил:
Океанот, Серија
Функција:
Дише, Абразија-Отпорен На
Големина На Единица:
50cm*142cm
Ткаенина Ширина:
142cm
Единица тежина:
130g
Предиво:
32 ' S
дизајн:
Како слика покажува
користат за:
Софа, Маса Крпа Мебел Покритие Ткиво Завеса Ба
Употреба:
Перница Троседот Покрие Funiture Покрие Кеси Кукли

Слични производи

Забелешка : бидејќи на снимањето агол и светлината е разликата, бојата може да имаат малку diference, се наде

1 КОМПЈУТЕР 6.5 СМ Топла Продажба на Мажите Сребро Злато Тенок Јака Pin Нерѓосувачки Челик Слаби Вратоврск

Опис на производот 100pcs / многу мали DIY Лента се Зголеми decals се намали и пораби рачно изработени дома свад

100% Сосема НовГолемина : 25*22mm apporxmiatelyБоја : КомбинацијаКоличина : 20pcs (Секоја боја стил количина е случајна

Ние ќе понуди нови понуди на Клиентите барања , лого , дизајни 3 Контактирајте со нас за да добиете повеќ

100% Сосема Нов Материјали : Дрвени Боја : МИКС Големина : Микс Големина Приближно Конверзија : 1 инч = 25.4 mm и

Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и д

0rganza чипка јака, Везови чипка јака, кошула лажни јака WNLD005Пакет : Различни itmes во различни пакување На при

Плаќање : 1) Сите плаќање е заштитена од Зачувам, и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 д

Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем.Затоа ве

Природата Вистински Дом зајакот крзно Боја обработка : боење Димензии : Ширина 2527 CM,Должина : 3335 CM Тежина

Материјал : метал Димензии : дијаметар од околу 0.25 cm, ноктот должина од околу 0.3 цм Информации : 1.Поради св

Главната Вовед@големина : околу 35 mm*25 mm(L*W) Совети : 1 инч=25.4 mm;(1mm=0.04 инчи)@Слики се од вистинска предмети,ве

Please wait...