0
clear
  • Памучна Ткаенина Бебе Постелнина Декорација Сини Облаци, Diy Ткаенини Ткиво Дома Платнена Кукла Комбинација Quilting Шиење Крпа Занаети
  • -20%
  • -20%
Памучна Ткаенина Бебе Постелнина Декорација Сини Облаци, Diy Ткаенини Ткиво Дома Платнена Кукла Комбинација Quilting Шиење Крпа Занаети

Памучна Ткаенина Бебе Постелнина Декорација Сини Облаци, Diy Ткаенини Ткиво Дома Платнена Кукла Комбинација

DEN 42.24
DEN 38.00

Количината на стоката
Тековен


2) мало боја разлика може да постои поради светла, камера и различни прилагодувања на екранот.
3) кога вкупниот износ е под 5 ДОЛАРИ, испратите UNTRACKABLE воздух mail. ако сакате да испораката од страна на други Изрази. Ве молиме да се зголеми цел или да го откажете цел.Ви благодариме. Ве молиме не'т ни остави Негативен или Неутрален повратни информации по случаен избор !.некои објект ќе бидат ослободени од ЕМС.
Како да се намали ткаенини : Ако купувате 1 парче 160*50cm, ќе се намали половина метар (160cm * 50cm) Ако купувате 2 парчиња од 160*50cm , ќе се намали еден метар (160cm * 100cm) Доколку купите 3 парчиња од 160*50cm , ќе се намали еден метар и половина (160cm * 150cm).
Поради фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chomatism се споредат со Реалните производи. Не двоумете се да контактирате со нас во секое време.
Добредојдовте на Alice во продавница за Слободни шопинг со себеси
100% НОВ БРЕНД+ ВИСОК КВАЛИТЕТ+ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ DIY ДОДАТОК Памучна Ткаенина Крпеница
Име на производ : c otton ткаенина
Материјал : 100% twill памук, ( Густи, газирани )
Дизајн : како на сликата прикажани
Големина : 20x25cm,20x50cm,40x50cm,50x50cm,50x80cm,25x160cm,50x160cm,100x100cm,100x160cm (намалување од рака, грешка од ±2 cm)
Пакет Содржина : Како вашиот изберете
Употреба : совршен за крпеница, торба,троседот,земјата декорација,Постелнина , бебе облека и многу други шиење занаети, нормално DIY проекти.Ние не би одговорни за погрешна адреса/мобилен телефонски број.Ве молиме да забележите тоа!! Благодарение На Превозот Услови : 1.Значи, ако имате било какви прашања.
5) кога вкупниот износ подолу 2 ДОЛАРИ ,НЕ МОЖЕ да се испрати. и ние ќе ви испратиме trucking НЕ по испратите производи.
6) Ако сакате да ги откажете нарачате, ве молиме изберете причина "купувачот не сакате да го купите", па вашите пари може да се врати веднаш. 6 Пре-сече Големини се достапни,тие се 20x25cm,20x50cm,40x50cm,
50x50cm,50x80cm,100x100cm,
Овие се пре-сече делови, ако цел 2 парчиња или повеќе, тоа не е континуирано.

Детални карактеристики

боја:
20x25cm, 20x50cm, 40x50cm, 50x50cm, 50x80cm, 25x160cm, 50X160CM, 100x100cm, 100X160CM
Стил:
Twill
Бренд Име:
Syunss
Материјал:
100% Памук
Техника:
Ткаени
Тип На Производ:
Органски Материјал
Функција:
Еко-Пријателски
Велур Ткаенина Тип:
no
Шема:
Печатени
Плетени Тип:
Памук
Тип:
Памук
Nonwoven Техника:
Печатени

Слични производи

Либерија везови знаме печ 93bГолемина : 3 инчи X Држач за високаУпатства за употреба : 1 Прскање вода на зад

Ткаенина Име : Eyelash чипка Ткаенина Ширина : За 150 CM Ткаенина Боја : Бела, Црна Ткаенина Функција : Погоден з

Прилично 50x160cm Ситево текот Розова & Geen Бела Слива цвет Цвет Печатени Памучна Ткаенина Флорални Ткаенина

Плаќање : 1) Сите плаќање е заштитена од Зачувам, и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 д

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот в

100% Сосема Нов.Материјали : ДрвоБоја : КомбинацијаГолемина : 25mm (1")ПриблКонверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393

99 / многупарчиња / многу50 PCS Микс Случаен рачно изработени Природно Дрво Button Sewing круг Печатени Копчиња

започнетекрајотДобредојдовте на нашиот aliexpress продавница!Предмет : 7 / 8"(22mm)Материјал : полиестер.Превозо

1 Име на производ : Нови Печати Божиќ Модел Памук, Лен Ткаенини DIY Божиќ Декорација Ткаенина2 Големина : 45x4

Можеме да го прифатиме Т / T и Western Union и Пари со Цел, на најдобар начин е директно онлајн плаќање, можете да

Големина : 6 cmКоличина : 2 дворови / многуБоја : Бела, розова, црнаПрирачник за мерење на големината, не мож

Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница!Русија, Белорусија, Украина и Бразил , ако вашата цел повеќе од

100% Сосема НовГолемина : 15mm apporxmiatelyБоја : КомбинацијаКоличина : 20pcs (Секоја боја стил количина е случајна)

Имаат многу време во нашата продавница.2 100% Задоволство Загарантирана,ние секогаш се обидуваме се потру

Природата Вистински Дом зајакот крзно Боја обработка : боење Димензии : Ширина 2527 CM,Должина : 3335 CM Тежина

2),јапонија,Јужна Кореја,Малезија,Сингапур и други Југоисточна Азија област ќе брод во Специјален Курир,

Please wait...