0
clear
  • Новиот Божиќ Копчето 144pcs мешани Божиќ модели дрво копчиња за бележник за шиење занает декоративни додатоци трговија на големо
  • -20%
  • -20%
Новиот Божиќ Копчето 144pcs мешани Божиќ модели дрво копчиња за бележник за шиење занает декоративни додатоци трговија на големо

Новиот Божиќ Копчето 144pcs мешани Божиќ модели дрво копчиња за бележник за шиење занает декоративни додатоци

DEN 425.76
DEN 383.00

Количината на стоката
Тековен


Нашиот Божиќ копчиња серија :
Мешани Форми :
Божиќ Сликарство Копчиња Серија :
Шарени Серија :
Други Препорачуваат Копчиња
Пакети :
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .
Контакт со нас на :
1) Ако имате било какви прашања, ве молиме да ни остават порака на aliexpress или ни е-мејл.
2) искрено, се надевам, ќе може да го најдете она што ви се допаѓа тука и се дружам со вас.
======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======
Опис На Производот
Материјал
Backelite,сликарство
Боја
Мешани како слика(мешани случаен избор)
Количина
144pcs/многу
(50pcs, ве молиме кликнете на " ")
Околу Големина
24mm
Конверзија
1 инч = 2. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.
Плаќање :
1) Сите плаќање е заштитена од Зачувам, и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена.
3) на Вашиот предмет ќе бидат испратени по веб-сајт проверена на плаќање во рок од 24 часа. Тоа трае 5 - 14 дена да пристигнат.
Повратни информации :
1) Како вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. На доделување на датум е 1-5 работни дена. Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит.393 инчен
Точка Бр. Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем.
B0104m-007
Употреба
Се користи за облека,дома декор,накит,чанти,свадба,scrapbooking одлуки и hanmade занаети. Ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен ден!.
Се враќа :
1) Ние гарантираме за сета стока што се продава.Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот.

Детални карактеристики

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Чипка
Функција:
Еко-Пријателски,Хемиско Чистење,Перат,Без Никел
Бренд Име:
Niucky
Техника:
Сликарство
Материјал:
bakelite
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Обликот:
Цвет
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
B0104m-007
is_customized:
Yes
боја:
Мешани како слика(случаен)
Големина:
24mm

Слични производи

Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши тоа на задоволително ниво Ви благодарам многу!...

0rganza чипка јака, Везови чипка јака, кошула лажни јака WNLD005Пакет : Различни itmes во различни пакување...

Ние ќе понуди нови понуди на Клиентите барања , лого , дизајни 3 Контактирајте со нас за да добиете повеќ

Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата.Експе

Природата Вистински Дом зајакот крзно Боја обработка : боење Димензии : Ширина 2527 CM,Должина : 3335 CM Тежина

Плаќање : 1) Сите плаќање е заштитена од Зачувам, и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 д

Ние се истрае во производство на 100% висок квалитет на свила,како свила е скапоцен подарок од природата,к

100% Сосема Нов Материјали : Дрвени Боја : МИКС Големина : 2125мм Околу Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инче

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот в

Прилично 50x160cm Ситево текот Розова & Geen Бела Слива цвет Цвет Печатени Памучна Ткаенина Флорални Ткаенина

Спецификација100% Нов и висок квалитетДвојно двострано сунѓерот пена селотејпТоа е со добра изведба на л

1 КОМПЈУТЕР 6.5 СМ Топла Продажба на Мажите Сребро Злато Тенок Јака Pin Нерѓосувачки Челик Слаби Вратоврск

Забелешка : бидејќи на снимањето агол и светлината е разликата, бојата може да имаат малку diference, се наде

Либерија везови знаме печ 93bГолемина : 3 инчи X Држач за високаУпатства за употреба : 1 Прскање вода на зад

99 / многупарчиња / многу50 PCS Микс Случаен рачно изработени Природно Дрво Button Sewing круг Печатени Копчиња

Опис на производот 100pcs / многу мали DIY Лента се Зголеми decals се намали и пораби рачно изработени дома свад

[ Широк ] : 1.3 см ( прирачник за мерење , мала грешка )[Боја] Боја На Сликата[Материјал] полиестер нишка[Аплик

Epacket / Ali Express Стандард за Испорака / Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта се ослободени брод ако купување

Повратни информации : За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ако об

и повеќето земји Ние ќе се обидеме потрудиме да ги обезбеди 100% задоволни клиенти услуга.Испорака : Беспл

100% Сосема Нов Материјали : Дрвени Боја : МИКС Големина : Микс Големина Приближно Конверзија : 1 инч = 25.4 mm и

Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница!Русија, Белорусија, Украина и Бразил , ако вашата цел повеќе од

Please wait...