0
clear
  • црна природата зајакот крзно облека ткаенини продажба од страна на целото парче
  • -20%
  • -20%
црна природата зајакот крзно облека ткаенини продажба од страна на целото парче

црна природата зајакот крзно облека ткаенини продажба од страна на целото парче

DEN 744.00
DEN 707.00

Количината на стоката
Тековен

Природата Вистински Дом зајакот крзно Боја обработка : боење Димензии : Ширина 25-27 CM,Должина : 33-35 CM Тежина : 0.1 кг/парче Функција : Мазна и мека. Употреба : Ќебе/DIY Уметност и Занает/чевли/играчки/поставата вест лагер облека/авто текстил/облека/теписи додатоци. Посебна забелешка : Тоа е природата зајакот крзно, секое парче не е иста, и тоа е нормално малку hairfalling и мирис, ве молиме љубезно underestand.
Finshed производ примерок референца :

Детални карактеристики

Број На Модел На:
R05
Бренд Име:
BENSLTHER
Материјал:
Зајакот
Употреба:
Дома Текстил,Облека
Шема:
Суровини
Тежина:
0.3KG/Piece
Големина:
25CM-35CM
Тип:
Замервам

Слични производи

1 Име на производ : Нови Печати Божиќ Модел Памук, Лен Ткаенини DIY Божиќ Декорација Ткаенина2 Големина : 45x4

Име : Злато, Сребро Лента Ширина : 6mm38mm Боја : Злато,сребро Цел : Декоративни Облека, Коса додатоци Чипка, П

Спецификација100% Нов и висок квалитетДвојно двострано сунѓерот пена селотејпТоа е со добра изведба на л

100% Сосема НовГолемина : 31x16mm (1.2x0.6") apporxmiately Боја : КомбинацијаКоличина : 10pcs (Секоја боја стил количина е сл

Можеме да го прифатиме Т / T и Western Union и Пари со Цел, на најдобар начин е директно онлајн плаќање, можете да

2 Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза или продавница кредит.Секое испитување ве молиме

Прилично 50x160cm Ситево текот Розова & Geen Бела Слива цвет Цвет Печатени Памучна Ткаенина Флорални Ткаенина

Повратни информации : За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ако об

Ние се истрае во производство на 100% висок квалитет на свила,како свила е скапоцен подарок од природата,к

Плаќање : 1) Сите плаќање е заштитена од Зачувам, и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 д

0rganza чипка јака, Везови чипка јака, кошула лажни јака WNLD005Пакет : Различни itmes во различни пакување На при

Имаат многу време во нашата продавница.2 100% Задоволство Загарантирана,ние секогаш се обидуваме се потру

Добредојдовте на Winsome Продавница~Уживајте во вашата шопинг!~ 1.Ние го поздравуваме wholesales и Прилагодено д

Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и д

Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем.Затоа ве

[ Широк ] : 1.3 см ( прирачник за мерење , мала грешка )[Боја] Боја На Сликата[Материјал] полиестер нишка[Аплик

Epacket / Ali Express Стандард за Испорака / Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта се ослободени брод ако купување

Забелешка : бидејќи на снимањето агол и светлината е разликата, бојата може да имаат малку diference, се наде

Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата.Експе

Кога ќе се купи, ве молиме наведете го бројот на потребни во боја или, во спротивно, ќе биде случаен испор

99 / многупарчиња / многу50 PCS Микс Случаен рачно изработени Природно Дрво Button Sewing круг Печатени Копчиња

100 Мешана Боја Flatback Смола морска ѕвезда со Лакови Точки Кристал Cabochon 20 X18mmВисок квалитет во ЕУ и САД стан

започнетекрајотДобредојдовте на нашиот aliexpress продавница!Предмет : 7 / 8"(22mm)Материјал : полиестер.Превозо

Големина : 6 cmКоличина : 2 дворови / многуБоја : Бела, розова, црнаПрирачник за мерење на големината, не мож

Ткаенина Име : Eyelash чипка Ткаенина Ширина : За 150 CM Ткаенина Боја : Бела, Црна Ткаенина Функција : Погоден з

100% Сосема Нов Материјали : Дрвени Боја : МИКС Големина : 15mm Околу Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

Please wait...