0
clear
  • Божиќ копчето серија 100pcs 15mm Мешани Божиќ обрасци за шиење копчето за scrapbooking занает декоративни додатоци
  • -20%
  • -20%
Божиќ копчето серија 100pcs 15mm Мешани Божиќ обрасци за шиење копчето за scrapbooking занает декоративни додатоци

Божиќ копчето серија 100pcs 15mm Мешани Божиќ обрасци за шиење копчето за scrapbooking занает декоративни додатоци

DEN 95.52
DEN 86.00

Количината на стоката
Тековен

Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба.
Нашиот Божиќ копчиња серија :
Мешани Форми :
Божиќ Сликарство Копчиња Серија :
Шарени Серија :
Други Препорачуваат Копчиња
Пакети :
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .
Повратни информации :
1) Како вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.
4) Ние ќе ви испрати следење на број кога ќе го објавите вашиот објектот, ве Молиме проверете и останете во контакт со вашата локална канцеларија. Превозот со ЕМС ,DHL (за голема цел или тежина е над 2kg) ќе бидат на товар на превозот надомест.
======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======
Опис На Производот
Материјал
Дрвени
Боја
Мешана боја(Случаен)
Количина
100pcs/многу
(250pcs, ве молиме кликнете на " ")
Околу Големина
15mm *15mm
Конверзија
1 инч = 2.
2) Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака.
2) Превозот од Кина пост воздух mail(тежина е под 2kg )е бесплатно, обично тоа треба цела 35 - 60 дена да пристигнат.Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот.
2) искрено, се надевам, ќе може да го најдете она што ви се допаѓа тука и се дружам со вас.
Контакт со нас на :
1) Ако имате било какви прашања, ве молиме да ни остават порака на aliexpress или ни е-мејл. Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем. Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит.

Детални карактеристики

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Mesh
Функција:
Еко-Пријателски,Хемиско Чистење,Перат,Без Никел
Бренд Име:
Niucky
Техника:
Обоена
Материјал:
Дрво
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Обликот:
Круг
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
W0101m-060
is_customized:
Yes
боја:
Мешана боја случаен избор
Големина:
15mm

Слични производи

Големина : 6 cmКоличина : 2 дворови / многуБоја : Бела, розова, црнаПрирачник за мерење на големината, не мож

Забелешка : бидејќи на снимањето агол и светлината е разликата, бојата може да имаат малку diference, се наде

Големини или мерки за сите предмети се околу мерка од страна на човекот.Имаат многу време во нашата прод

2),јапонија,Јужна Кореја,Малезија,Сингапур и други Југоисточна Азија област ќе брод во Специјален Курир,

Прилично 50x160cm Ситево текот Розова & Geen Бела Слива цвет Цвет Печатени Памучна Ткаенина Флорални Ткаенина

и повеќето земји Ние ќе се обидеме потрудиме да ги обезбеди 100% задоволни клиенти услуга.Испорака : Беспл

Имаат многу време во нашата продавница.2 100% Задоволство Загарантирана,ние секогаш се обидуваме се потру

Опис : Трговија на големо 60sets / многу месинг завртка заковки завртка knob за чанта појас чевли watchband металн

1 Име на производ : Нови Печати Божиќ Модел Памук, Лен Ткаенини DIY Божиќ Декорација Ткаенина2 Големина : 45x4

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот в

Либерија везови знаме печ 93bГолемина : 3 инчи X Држач за високаУпатства за употреба : 1 Прскање вода на зад

Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем.Затоа ве

Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата.Експе

100% Сосема Нов Материјали : Дрвени Боја : МИКС Големина : Микс Големина Приближно Конверзија : 1 инч = 25.4 mm и

Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница!Русија, Белорусија, Украина и Бразил , ако вашата цел повеќе од

Име : Злато, Сребро Лента Ширина : 6mm38mm Боја : Злато,сребро Цел : Декоративни Облека, Коса додатоци Чипка, П

100 Мешана Боја Flatback Смола морска ѕвезда со Лакови Точки Кристал Cabochon 20 X18mmВисок квалитет во ЕУ и САД стан

2 Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза или продавница кредит.Секое испитување ве молиме

100% Сосема НовГолемина : 25*22mm apporxmiatelyБоја : КомбинацијаКоличина : 20pcs (Секоја боја стил количина е случајна

започнетекрајотДобредојдовте на нашиот aliexpress продавница!Предмет : 7 / 8"(22mm)Материјал : полиестер.Превозо

100% Сосема НовГолемина : 31x16mm (1.2x0.6") apporxmiately Боја : КомбинацијаКоличина : 10pcs (Секоја боја стил количина е сл

1 КОМПЈУТЕР 6.5 СМ Топла Продажба на Мажите Сребро Злато Тенок Јака Pin Нерѓосувачки Челик Слаби Вратоврск

Спецификација100% Нов и висок квалитетДвојно двострано сунѓерот пена селотејпТоа е со добра изведба на л

Ако навистина не не сакате тоа, ве молиме да ги испратите назад кон нас во рок од 7 дена, и ќе треба да ги с

Please wait...