0
clear
  • Новите Печати Божиќ Модел Памук, Лен Ткаенини DIY Божиќ Декорација Ткаенина За Комбинација Фустан Троседот Curtain45X45CM М1-3-2
  • -20%
  • -20%
Новите Печати Божиќ Модел Памук, Лен Ткаенини DIY Божиќ Декорација Ткаенина За Комбинација Фустан Троседот Curtain45X45CM М1-3-2

Новите Печати Божиќ Модел Памук, Лен Ткаенини DIY Божиќ Декорација Ткаенина За Комбинација Фустан Троседот

DEN 456.00

Количината на стоката
Тековен


1. Име на производ : Нови Печати Божиќ Модел Памук, Лен Ткаенини DIY Божиќ Декорација Ткаенина
2. Големина : 45x45cm
3. Материјал : памук и Лен
4. Боја : 3different бои како што сликите покажуваат
5. Пакување : 3 Pics/пакет.
6. Функција : Моден стил,комбинација на Облека , DIY Постелнината, завесите, троседот, перница, перница, кеси, tablecloths, tablecloths итн Ако ви се интересни други предмети, ве молиме кликнете на следниот линк
Ако ви се интересни чувствува предмети, ве молиме кликнете на следниот линк
Ако ви се интересни Копчето предмети, ве молиме кликнете на следниот линк

Детални карактеристики

Ширина:
45*45cm
Функција:
Дише
Тип На Производ:
Бамбус Влакна Ткаенини
Стил:
Обична
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Техника:
Плетени
Бренд Име:
SHUAN SHUO
Nonwoven Техника:
Никој
Тип:
Лен
Плетени Тип:
Никој
Материјал:
Памук, Лен
Функција:
Дише
Тежина:
125g
Големина:
45x45cm
Пакет Содржина:
1Package=3pcs 45x45cm
боја:
како се покаже слика
користат за:
постелнината, завесите, троседот, перница, перница
Превозот начин:
Бесплатен превозот
Име:
Божиќ Памук, Лен Ткаенини

Слични производи

Име : Злато, Сребро Лента Ширина : 6mm38mm Боја : Злато,сребро Цел : Декоративни Облека, Коса додатоци Чипка, П�

100% Сосема Нов Материјали : Дрвени Боја : МИКС Големина : Микс Големина Приближно Конверзија : 1 инч = 25.4 mm и�

Повратни информации : За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ако об�

Ние ќе понуди нови понуди на Клиентите барања , лого , дизајни 3 Контактирајте со нас за да добиете повеќ�

Можеме да го прифатиме Т / T и Western Union и Пари со Цел, на најдобар начин е директно онлајн плаќање, можете да

Материјал : метал Димензии : дијаметар од околу 0.25 cm, ноктот должина од околу 0.3 цм Информации : 1.Поради св

100 Мешана Боја Flatback Смола морска ѕвезда со Лакови Точки Кристал Cabochon 20 X18mmВисок квалитет во ЕУ и САД стан�

Главната Вовед@големина : околу 35 mm*25 mm(L*W) Совети : 1 инч=25.4 mm;(1mm=0.04 инчи)@Слики се од вистинска предмети,ве �

Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата.Експе�

Генерално, тоа ќе потрае 1545 дена за превозот во развиените земји од Хонгконг Воздух Mail,Кина, Воздухот Mail

започнетекрајотДобредојдовте на нашиот aliexpress продавница!Предмет : 7 / 8"(22mm)Материјал : полиестер.Превозо

За пример 2 : Цел 1 парче, се сече 100cmx160cm (еден метар)Цел 2 парчиња, се сече 200cmx160cm ( два метри)Цел 3 парчиња, се

100% Сосема НовГолемина : 31x16mm (1.2x0.6") apporxmiately Боја : КомбинацијаКоличина : 10pcs (Секоја боја стил количина е сл

Ние се истрае во производство на 100% висок квалитет на свила,како свила е скапоцен подарок од природата,к

Злато Производителот CHINAZP Фабрика Добар Квалитет 20g 20yards / многу Обоена Шампањ Турција Marabou Пердув Боа1.Им

Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем.Затоа ве

Забелешка : бидејќи на снимањето агол и светлината е разликата, бојата може да имаат малку diference, се наде�

100% Сосема НовГолемина : 15mm apporxmiatelyБоја : КомбинацијаКоличина : 20pcs (Секоја боја стил количина е случајна)

Кога ќе се купи, ве молиме наведете го бројот на потребни во боја или, во спротивно, ќе биде случаен испор

Имаат многу време во нашата продавница.2 100% Задоволство Загарантирана,ние секогаш се обидуваме се потру

Ако навистина не не сакате тоа, ве молиме да ги испратите назад кон нас во рок од 7 дена, и ќе треба да ги с�

Големина : 6 cmКоличина : 2 дворови / многуБоја : Бела, розова, црнаПрирачник за мерење на големината, не мож�

Либерија везови знаме печ 93bГолемина : 3 инчи X Држач за високаУпатства за употреба : 1 Прскање вода на зад�

2),јапонија,Јужна Кореја,Малезија,Сингапур и други Југоисточна Азија област ќе брод во Специјален Курир,

2 Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза или продавница кредит.Секое испитување ве молиме

Спецификација100% Нов и висок квалитетДвојно двострано сунѓерот пена селотејпТоа е со добра изведба на л

Please wait...