0
clear
  • 16813M41 , 22MM цвеќиња Серија Печатени grosgrain лента, DIY handmadeHair додатоци Материјал свадба подарок заврши
  • -20%
  • -20%
16813M41 , 22MM цвеќиња Серија Печатени grosgrain лента, DIY handmadeHair додатоци Материјал свадба подарок заврши

16813M41 , 22MM цвеќиња Серија Печатени grosgrain лента, DIY handmadeHair додатоци Материјал свадба подарок

DEN 187.20
DEN 146.00

Количината на стоката
Тековен


започнете
крајот
Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница!
Предмет : 7/8"(22mm)
Материјал : полиестер.
Превозот време : EMS трае околу 7-8 работни дена за САД.
Превозот Метод Јас :
shippin g Време : Таа ги зема околу 8-19 работни дена за САД и повеќето земји и 20-35 бизнис денови низ целиот свет(Шпанија, Бразил, Русија може да потрае подолго време од САД).
Вести на нашиот производ тим :
Ние испраќате нови дизајни од време на време, и ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да ја додадете нашата продавница во вашите продавници во листата за да се добие ажурирање на наши нови производи.
Испорака : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail, таа ги зема околу 15-25 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции.
Плаќање :
Ние поддршка на платниот Зачувам преку Aliexpress, кредитна картичка е во ред.
Повратни информации :
Ако сте задоволни со нашите услуги, ве Молиме оставете позитивни повратни информации до нас. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги обезбеди 100% задоволни клиенти услуга.
Превозот Метод II :
Ние нудиме бесплатно брзи превозот преку EMS (Express Mail Услуга) за цел износ поголем од (Русија ќе добијат бесплатни ЕМС превозот само за цел износ поголем од бидејќи на висока превозот на трошоците).
Контакт со нас на :
Ве молиме слободно да ни e-mail со било какви прашања.
Ве молиме имајте во предвид дека лента бои може да се разликува малку поради монитори. Ако ви треба ни да брод преку EMS, ве молиме контактирајте со нас за превозот цена.
Испорака :
Нормално наредби ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по плаќање пристигнува. Ние ќе се потрудиме да одговориме на сите пораки во рок од еден работен ден.
Употреба : се направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси,фестивал партија декорирани, и други DIY додатоци итн.

Детални карактеристики

Тип На Производ:
Панделки
Бренд Име:
OOOT BAORJCT
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Ширина:
7/8
Стил:
Единствен Лик
Број На Модел На:
16813M41
Шема:
Цртан филм
is_customized:
Yes
боја:
погледни го слика

Слични производи

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот в

1 КОМПЈУТЕР 6.5 СМ Топла Продажба на Мажите Сребро Злато Тенок Јака Pin Нерѓосувачки Челик Слаби Вратоврск

0rganza чипка јака, Везови чипка јака, кошула лажни јака WNLD005Пакет : Различни itmes во различни пакување...

Спецификација100% Нов и висок квалитетДвојно двострано сунѓерот пена селотејпТоа е со добра изведба на л

Ако навистина не не сакате тоа, ве молиме да ги испратите назад кон нас во рок од 7 дена, и ќе треба да ги с

Повратни информации : За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ако об

Имаат многу време во нашата продавница.2 100% Задоволство Загарантирана,ние секогаш се обидуваме се потру

Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница!Русија, Белорусија, Украина и Бразил , ако вашата цел повеќе од

100 Мешана Боја Flatback Смола морска ѕвезда со Лакови Точки Кристал Cabochon 20 X18mmВисок квалитет во ЕУ и САД стан

и повеќето земји Ние ќе се обидеме потрудиме да ги обезбеди 100% задоволни клиенти услуга.Испорака : Беспл

Прилично 50x160cm Ситево текот Розова & Geen Бела Слива цвет Цвет Печатени Памучна Ткаенина Флорални Ткаенина

Име : Злато, Сребро Лента Ширина : 6mm38mm Боја : Злато,сребро Цел : Декоративни Облека, Коса додатоци Чипка, П

100% Сосема НовГолемина : 15mm apporxmiatelyБоја : КомбинацијаКоличина : 20pcs (Секоја боја стил количина е случајна)

Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши тоа на задоволително ниво Ви благодарам многу! Откако ги добивме

За пример 2 : Цел 1 парче, се сече 100cmx160cm (еден метар)Цел 2 парчиња, се сече 200cmx160cm ( два метри)Цел 3 парчиња, се

2 Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза или продавница кредит.Секое испитување ве молиме

100% Сосема Нов.Материјали : ДрвоБоја : КомбинацијаГолемина : 25mm (1")ПриблКонверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393

[ Широк ] : 1.3 см ( прирачник за мерење , мала грешка )[Боја] Боја На Сликата[Материјал] полиестер нишка[Аплик

Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем.Затоа ве

Please wait...