0
clear
  • Hight квалитет fashoin Беж/вино мешана боја издувам везени фустан од чипка ткаенина 51 ширина 1 двор
  • -20%
  • -20%
Hight квалитет fashoin Беж/вино мешана боја издувам везени фустан од чипка ткаенина 51 ширина 1 двор

Hight квалитет fashoin Беж/вино мешана боја издувам везени фустан од чипка ткаенина 51 ширина 1 двор

DEN 1915.20

Количината на стоката
Тековен


ние, исто така, направи трговија на големо,тоа започнува од 15 метри.
Благодарение на секој кој секогаш ја поддржува нас и се надевам дека можеме да соработуваат среќно и се развиваат заедно.Меѓувреме стари клиенти со долгорочна соработка може да продолжи да го користите претходните платформа за да нарачате или директна цел на нашата онлајн продавница.

Детални карактеристики

боја:
Вино, Беж
Плетени Тип:
Искриват
Тип:
Нето Ткаенини
Техника:
Плетени
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Извезена
Стил:
Вез
Материјал:
МОНИСТРА,SEQUINS
Функција:
Вез
Nonwoven Техника:
Полиестер

Слични производи

и повеќето земји.Па ве молиме да бидете сигурни дека сте се стави на точни информации кога ќе ги нарачат

започнетекрајотДобредојдовте на нашиот aliexpress продавница!Предмет : 7 / 8"(22mm)Материјал : полиестер.Превозо

100% Сосема НовГолемина : Микс Големина apporxmiatelyБоја : КомбинацијаКоличина : 10pcs (Секоја боја стил количина

Предмети се испраќаат од Кина користење на Пост Воздух Mail Регистрирани (Хонгконг Пост, Шведска Пост или

100% Сосема НовГолемина : 31x16mm (1.2x0.6") apporxmiately Боја : КомбинацијаКоличина : 10pcs (Секоја боја стил количина е сл

100% Сосема НовГолемина : 15mm apporxmiatelyБоја : КомбинацијаКоличина : 20pcs (Секоја боја стил количина е случајна)

100% Сосема Нов Материјали : Дрвени Боја : МИКС Големина : Микс Големина Приближно Конверзија : 1 инч = 25.4 mm и

ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,капи,стара цвет итн .

100% Сосема Нов.Материјали : ДрвоБоја : КомбинацијаГолемина : 25mm (1")ПриблКонверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393

Нашиот Божиќ копчиња серија : Мешани Форми : Божиќ Сликарство Копчиња Серија : Шарени Серија : Други Преп

Ткаенина Име : Eyelash чипка Ткаенина Ширина : За 150 CM Ткаенина Боја : Бела, Црна Ткаенина Функција : Погоден з

ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,капи,стара цвет итн .

1 Име на производ : Нови Печати Божиќ Модел Памук, Лен Ткаенини DIY Божиќ Декорација Ткаенина2...

Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и д

100% Сосема Нов.Материјали : ДрвоБоја : КомбинацијаГолемина : 30мм (1.2")ПриблКонверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.03

Природата Вистински Дом зајакот крзно Боја обработка : боење Димензии : Ширина 2527 CM,Должина : 3335 CM Тежина

Simthread везови машина тема, за било која машина за шиење5 популарни Есен БоиМатеријал : Полиестер тема 120 D /

100% Сосема Нов Материјали : Дрвени Боја : МИКС Големина : 2125мм Околу Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инче

Please wait...