0
clear
  • 6 M / многу француски Eyelash чипка ткаенина 150cm бела црна diy тантела таписерии везови облека свадба фустан додатоци
  • -20%
  • -20%
6 M / многу француски Eyelash чипка ткаенина 150cm бела црна diy тантела таписерии везови облека свадба фустан додатоци

6 M / многу француски Eyelash чипка ткаенина 150cm бела црна diy тантела таписерии везови облека свадба фустан

DEN 614.40
DEN 584.00

Количината на стоката
Тековен

Ткаенина Име : Eyelash чипка Ткаенина Ширина : За 150 CM Ткаенина Боја : Бела, Црна Ткаенина Функција : Погоден за сите видови на облека,венчаница, Облека, Прав грб, кукли облека,DIY додатоци.. ГЛАСАЧКО место : 3 метри за парче

Детални карактеристики

боја:
црна 6 м, бела 6 m, црна 3 м, бела 3 m
Тип На Производ:
Чипка
Техника:
Жакард
Ширина:
150cm
Материјал:
Spandex / Полиестер
Декорација:
Чипка
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Voile

Слични производи

За пример 2 : Цел 1 парче, се сече 100cmx160cm (еден метар)Цел 2 парчиња, се сече 200cmx160cm ( два метри)Цел 3 парчиња, се

Прилично 50x160cm Ситево текот Розова & Geen Бела Слива цвет Цвет Печатени Памучна Ткаенина Флорални Ткаенина

Ако навистина не не сакате тоа, ве молиме да ги испратите назад кон нас во рок од 7 дена, и ќе треба да ги с

Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем.Затоа ве

Големини или мерки за сите предмети се околу мерка од страна на човекот.Имаат многу време во нашата прод

Секое испитување ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт,а потоа ние ќе ви испратиме детали кот

2),јапонија,Јужна Кореја,Малезија,Сингапур и други Југоисточна Азија област ќе брод во Специјален Курир,

Злато Производителот CHINAZP Фабрика Добар Квалитет 20g 20yards / многу Обоена Шампањ Турција Marabou Пердув Боа1.Им

Спецификација100% Нов и висок квалитетДвојно двострано сунѓерот пена селотејпТоа е со добра изведба на л

100% Сосема НовMaterail : ДрвоГолемина : 30*17 mm ПриблБоја : Комбинација на бојаКОЛИЧИНА : 20 PCS (ќе го добиете колич

100% Сосема Нов Материјали : Дрвени Боја : МИКС Големина : Микс Големина Приближно Конверзија : 1 инч = 25.4 mm и

[ Широк ] : 1.3 см ( прирачник за мерење , мала грешка )[Боја] Боја На Сликата[Материјал] полиестер нишка[Аплик

Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата.Експе

Ние ќе понуди нови понуди на Клиентите барања , лого , дизајни 3 Контактирајте со нас за да добиете повеќ

Плаќање : 1) Сите плаќање е заштитена од Зачувам, и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 д

Големина : 6 cmКоличина : 2 дворови / многуБоја : Бела, розова, црнаПрирачник за мерење на големината, не мож

Име : Злато, Сребро Лента Ширина : 6mm38mm Боја : Злато,сребро Цел : Декоративни Облека, Коса додатоци Чипка, П

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот в

100 Мешана Боја Flatback Смола морска ѕвезда со Лакови Точки Кристал Cabochon 20 X18mmВисок квалитет во ЕУ и САД стан

На следење на информации не може да бидат прикажани на aliexpress еднаш ние испрати цел.5 Ние нема да бидат од

Повратни информации : За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ако об

Ние се истрае во производство на 100% висок квалитет на свила,како свила е скапоцен подарок од природата,к

и повеќето земји Ние ќе се обидеме потрудиме да ги обезбеди 100% задоволни клиенти услуга.Испорака : Беспл

2 Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза или продавница кредит.Секое испитување ве молиме

Материјал : метал Димензии : дијаметар од околу 0.25 cm, ноктот должина од околу 0.3 цм Информации : 1.Поради св

Please wait...