0
clear
  • 20pcs Мешани шарени убава kawaii був стил 2 Дупки Дрво Сликарство Шиење Копчиња 21x25mm WB216
  • -20%
  • -20%
20pcs Мешани шарени убава kawaii був стил 2 Дупки Дрво Сликарство Шиење Копчиња 21x25mm WB216

20pcs Мешани шарени убава kawaii був стил 2 Дупки Дрво Сликарство Шиење Копчиња 21x25mm WB216

DEN 47.52

Количината на стоката
Тековен

100% Сосема Нов. Материјали : Дрвени Боја : МИКС Големина : 21*25мм Околу Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Количина : 20pcs/Пакетот (ќе го добиете количина на секоја боја по случаен избор) ве молиме ни e-mail на трговија на големо цена, ако сакате повеќе ве молиме посетете ја нашата продавница категорија Копчето за да најдете повеќе стилови

Детални карактеристики

Тип На Производ:
Копчиња
Техника:
Обоена
Бренд Име:
боја на змејот
Функција:
Мие,Еко-Пријателски,Хемиско Чистење
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Стил:
Flatback
Материјал:
Дрво
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
21*25мм Прибл
Декорација:
Никој

Слични производи

2),јапонија,Јужна Кореја,Малезија,Сингапур и други Југоисточна Азија област ќе брод во Специјален Курир,

Ако навистина не не сакате тоа, ве молиме да ги испратите назад кон нас во рок од 7 дена, и ќе треба да ги с

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, embellishmen

Спецификација100% Нов и висок квалитетДвојно двострано сунѓерот пена селотејпТоа е со добра изведба на л

100% Сосема Нов.Материјали : ДрвоБоја : КомбинацијаГолемина : 25mm (1")ПриблКонверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393

Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши тоа на задоволително ниво Ви благодарам многу! Откако ги добивме

Материјал : метал Димензии : дијаметар од околу 0.25 cm, ноктот должина од околу 0.3 цм Информации : 1.Поради св

100 Мешана Боја Flatback Смола Tear Drop Cabochon Камења 10 X13mm Имитација скапоцен каменВисок квалитет во ЕУ и САД стан

Генерално, тоа ќе потрае 1545 дена за превозот во развиените земји од Хонгконг Воздух Mail,Кина, Воздухот Mail

2 Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза или продавница кредит.Секое испитување ве молиме

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот в

Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата.Експе

Имаат многу време во нашата продавница.2 100% Задоволство Загарантирана,ние секогаш се обидуваме се потру

Опис : Трговија на големо 60sets / многу месинг завртка заковки завртка knob за чанта појас чевли watchband металн

Секое испитување ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт,а потоа ние ќе ви испратиме детали кот

Ние се истрае во производство на 100% висок квалитет на свила,како свила е скапоцен подарок од природата,к

дворот Материјал : 3 D рачно изработени Лотос цвет ГОЛЕМИНА : 5.5 CM *5.5 CM

Please wait...