0
clear
  • 1/мете Растворливи чипка деликатна чипка додатоци
  • -20%
  • -20%
1/мете Растворливи чипка деликатна чипка додатоци

1/мете Растворливи чипка деликатна чипка додатоци

DEN 71.52
DEN 36.00

Количината на стоката
Тековен


[ Широк ] : 1.3 см ( прирачник за мерење , мала грешка )
[Боја] Боја На Сликата
[Материјал] полиестер нишка
[Апликации] облека , ракотворби, предмети за домаќинството, бебе облека
започнете
крајот дворот дворот метар метар метар метар метар -0.33 /метар

Детални карактеристики

Тип На Производ:
Чипка

Слични производи

Плаќање : 1) Сите плаќање е заштитена од Зачувам, и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 д

100% Сосема Нов Материјали : Дрвени Боја : МИКС Големина : Микс Големина Приближно Конверзија : 1 инч = 25.4 mm и

ФункцијаАква Goose Пердуви,200pcs / многу НАНЕ ЗЕЛЕНА Goose Satinettes Лабава пердуви,goose занает пердуви,1018cm долго,free

Всушност, облечени во свила е состојба на умот, чувство на суптилноста на затворите, сите може да се почу

дворот Материјал : 3 D рачно изработени Лотос цвет ГОЛЕМИНА : 5.5 CM *5.5 CM

Можеме да го прифатиме Т / T и Western Union и Пари со Цел, на најдобар начин е директно онлајн плаќање, можете да

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, embellishmen

Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата.Експе

На следење на информации не може да бидат прикажани на aliexpress еднаш ние испрати цел.5 Ние нема да бидат од

100 Мешана Боја Flatback Смола Tear Drop Cabochon Камења 10 X13mm Имитација скапоцен каменВисок квалитет во ЕУ и САД стан

Ние ќе понуди нови понуди на Клиентите барања , лого , дизајни 3 Контактирајте со нас за да добиете повеќ

Ние се истрае во производство на 100% висок квалитет на свила,како свила е скапоцен подарок од природата,к

100 Мешана Боја Flatback Смола морска ѕвезда со Лакови Точки Кристал Cabochon 20 X18mmВисок квалитет во ЕУ и САД стан

Секое испитување ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт,а потоа ние ќе ви испратиме детали кот

100% Сосема Нов.Материјали : ДрвоБоја : КомбинацијаГолемина : 25mm (1")ПриблКонверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393

Please wait...