0
clear
  • 100pcs Микс Дрво Копчиња Азбука Занает Бележник за Шиење Appliques WB44
  • -20%
  • -20%
100pcs Микс Дрво Копчиња Азбука Занает Бележник за Шиење Appliques WB44

100pcs Микс Дрво Копчиња Азбука Занает Бележник за Шиење Appliques WB44

DEN 239.52

Количината на стоката
Тековен

100% Сосема Нов. Материјали : Дрвени Боја : МИКС Големина : 15mm Околу Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Количина : 100pcs/Пакетот (ќе го добиете количина на секоја боја по случаен избор) ве молиме ни e-mail на трговија на големо цена, ако сакате повеќе ве молиме посетете ја нашата продавница категорија Копчето за да најдете повеќе стилови

Детални карактеристики

Тип На Производ:
Копчиња
Бренд Име:
Edelweiss
Техника:
Обоена
Функција:
Хемиско Чистење,Еко-Пријателски,Перат
Обликот:
Круг
Декорација:
Никој
Материјал:
Дрво
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
15 mm Aprrox

Слични производи

започнетекрајотТехника : ТкаениМодел : ПечатениСтил : ОбичнаМатеријал : Памук, Лен ТкаениниСтил : Океано

Предмети се испраќаат од Кина користење на Пост Воздух Mail Регистрирани (Хонгконг Пост, Шведска Пост или

Simthread везови машина тема, за било која машина за шиење5 популарни Есен БоиМатеријал : Полиестер тема 120 D /

Главната Вовед@големина : за 36 mm*18 mm(L*W) Совети : 1 инч=25.4 mm;(1mm=0.04 инчи)@Слики се од вистинска предмети,ве мол

Кога ќе се купи, ве молиме наведете го бројот на потребни во боја или, во спротивно, ќе биде случаен испор

Ткаенина Име : Eyelash чипка Ткаенина Ширина : За 150 CM Ткаенина Боја : Бела, Црна Ткаенина Функција : Погоден з

ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,капи,стара цвет итн .

100% Сосема НовГолемина : Микс Големина apporxmiatelyБоја : КомбинацијаКоличина : 10pcs (Секоја боја стил количина

и повеќето земји.Па ве молиме да бидете сигурни дека сте се стави на точни информации кога ќе ги нарачат

Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Ве молиме љубезно ве молиме да ни кажете големина и колич

Ние ќе понуди нови понуди на Клиентите барања , лого , дизајни 3 Контактирајте со нас за да добиете повеќ

Ако ви се надевам дека другите услови за плаќање, ве молиме ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарача

100% Сосема НовГолемина : 15mm apporxmiatelyБоја : КомбинацијаКоличина : 20pcs (Секоја боја стил количина е случајна)

[ Широк ] : 1.3 см ( прирачник за мерење , мала грешка )[Боја] Боја На Сликата[Материјал] полиестер нишка[Аплик

Ако ви треба други стилови на чипка, ве молиме кликнете на следниот линк, ви благодарам многу!Имаме и дру

1 КОМПЈУТЕР 6.5 СМ Топла Продажба на Мажите Сребро Злато Тенок Јака Pin Нерѓосувачки Челик Слаби Вратоврск

100% Сосема НовГолемина : 25*22mm apporxmiatelyБоја : КомбинацијаКоличина : 20pcs (Секоја боја стил количина е случајна

Природата Вистински Дом зајакот крзно Боја обработка : боење Димензии : Ширина 2527 CM,Должина : 3335 CM Тежина

Главната Вовед@големина : околу 35 mm*25 mm(L*W) Совети : 1 инч=25.4 mm;(1mm=0.04 инчи)@Слики се од вистинска предмети,ве

Please wait...