0
clear
  • 100pcs Снешко Божиќ Дрво Scrapbooking Шиење Копчето WB51
  • -20%
  • -20%
100pcs Снешко Божиќ Дрво Scrapbooking Шиење Копчето WB51

100pcs Снешко Божиќ Дрво Scrapbooking Шиење Копчето WB51

DEN 239.52

Количината на стоката
Тековен

100% Сосема Нов. Материјали : Дрвени Боја : МИКС Големина : Микс Големина Приближно Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Количина : 100pcs/Пакетот (ќе го добиете количина на секоја боја по случаен избор) ве молиме ни e-mail на трговија на големо цена, ако сакате повеќе ве молиме посетете ја нашата продавница категорија Копчето за да најдете повеќе стилови

Детални карактеристики

Тип На Производ:
Копчиња
Бренд Име:
Edelweiss
Техника:
Обоена
Функција:
Хемиско Чистење,Еко-Пријателски,Перат
Број На Модел На:
микс големина
Обликот:
Круг
Декорација:
Никој
Материјал:
Дрво
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Стил:
Flatback

Слични производи

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, embellishmen

100% Сосема Нов.Материјали : ДрвоБоја : КомбинацијаГолемина : 25mm (1")ПриблКонверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393

100 Мешана Боја Flatback Смола Tear Drop Cabochon Камења 10 X13mm Имитација скапоцен каменВисок квалитет во ЕУ и САД стан

Големина : 6 cmКоличина : 2 дворови / многуБоја : Бела, розова, црнаПрирачник за мерење на големината, не мож

Имаат многу време во нашата продавница.2 100% Задоволство Загарантирана,ние секогаш се обидуваме се потру

Генерално, тоа ќе потрае 1545 дена за превозот во развиените земји од Хонгконг Воздух Mail,Кина, Воздухот Mail

Поради фото светлина, вистински објект боја ќе биде малку поинаков од фотографијата Нормално, тоа трае

Epacket / Ali Express Стандард за Испорака / Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта се ослободени брод ако купување

Повратни информации : За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ако об

Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши тоа на задоволително ниво Ви благодарам многу! Откако ги добивме

и повеќето земји Ние ќе се обидеме потрудиме да ги обезбеди 100% задоволни клиенти услуга.Испорака : Беспл

Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата.Експе

Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем.Затоа ве

дворот Материјал : 3 D рачно изработени Лотос цвет ГОЛЕМИНА : 5.5 CM *5.5 CM

Големини или мерки за сите предмети се околу мерка од страна на човекот.Имаат многу време во нашата прод

Плаќање : 1) Сите плаќање е заштитена од Зачувам, и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 д

Ние се истрае во производство на 100% висок квалитет на свила,како свила е скапоцен подарок од природата,к

Спецификација100% Нов и висок квалитетДвојно двострано сунѓерот пена селотејпТоа е со добра изведба на л

2 Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза или продавница кредит.Секое испитување ве молиме

ФункцијаАква Goose Пердуви,200pcs / многу НАНЕ ЗЕЛЕНА Goose Satinettes Лабава пердуви,goose занает пердуви,1018cm долго,free

Опис : Трговија на големо 60sets / многу месинг завртка заковки завртка knob за чанта појас чевли watchband металн

Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница!Русија, Белорусија, Украина и Бразил , ако вашата цел повеќе од

1 КОМПЈУТЕР 6.5 СМ Топла Продажба на Мажите Сребро Злато Тенок Јака Pin Нерѓосувачки Челик Слаби Вратоврск

Please wait...