0
clear
  • (30 парчиња)трговија на Големо розово злато рачно изработени beaded булчински sash кристал кристал appliques за свадба фустани sash појас WDD0424
  • -20%
  • -20%
(30 парчиња)трговија на Големо розово злато рачно изработени beaded булчински sash кристал кристал appliques за свадба фустани sash појас WDD0424

(30 парчиња)трговија на Големо розово злато рачно изработени beaded булчински sash кристал кристал appliques

DEN 8400.00

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Тип На Производ:
Rhinestones
Големина:
20cm L x 4.50cm W
Техника:
Шие-На
Број На Модел На:
WDD0424
Бренд Име:
NBL-INC
Стил:
Pointback
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Обликот:
Круг
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Материјал:
Стакло
боја:
роуз злато ноктот, јасно кристал, праска и opalescence кристално
Употреба:
свадба фустан, вечер фустан, headband, торба..итн.
Пакување:
30pcs по многу
Минималната Количина:
1 многу
Материјал:
Кинески одделение На кристал, стакло,бисери
превозот:
UPS-от, DHL, FEDEX, ТНТ, EMS (3-8 дена)
is_customized:
Yes
Техника:
Рака beaded

Слични производи

Либерија везови знаме печ 93bГолемина : 3 инчи X Држач за високаУпатства за употреба : 1 Прскање вода на зад

Материјал : метал Димензии : дијаметар од околу 0.25 cm, ноктот должина од околу 0.3 цм Информации : 1.Поради св

Epacket / Ali Express Стандард за Испорака / Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта се ослободени брод ако купување

Име : Злато, Сребро Лента Ширина : 6mm38mm Боја : Злато,сребро Цел : Декоративни Облека, Коса додатоци Чипка, П

2),јапонија,Јужна Кореја,Малезија,Сингапур и други Југоисточна Азија област ќе брод во Специјален Курир,

Ако сте несреќни како што се транспортот време е одложен, ве молиме да не ни даде негативна повратна инф

Плаќање : 1) Сите плаќање е заштитена од Зачувам, и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 д

Секое испитување ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт,а потоа ние ќе ви испратиме детали кот

и повеќето земји Ние ќе се обидеме потрудиме да ги обезбеди 100% задоволни клиенти услуга.Испорака : Беспл

На следење на информации не може да бидат прикажани на aliexpress еднаш ние испрати цел.5 Ние нема да бидат од

Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши тоа на задоволително ниво Ви благодарам многу!...

100 Мешана Боја Flatback Смола Tear Drop Cabochon Камења 10 X13mm Имитација скапоцен каменВисок квалитет во ЕУ и САД стан

Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем.Затоа ве

Генерално, тоа ќе потрае 1545 дена за превозот во развиените земји од Хонгконг Воздух Mail,Кина, Воздухот Mail

Опис : Трговија на големо 60sets / многу месинг завртка заковки завртка knob за чанта појас чевли watchband металн

2 Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза или продавница кредит.Секое испитување ве молиме

Повратни информации : За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ако об

Големини или мерки за сите предмети се околу мерка од страна на човекот.Имаат многу време во нашата прод

Прилично 50x160cm Ситево текот Розова & Geen Бела Слива цвет Цвет Печатени Памучна Ткаенина Флорални Ткаенина

Please wait...