0
clear
  • Кориснички Цртан филм клучни носители како сувенири, обичај гума етикети, 3D производи, со висок квалитет, ниска MOQ
  • -20%
  • -20%
Кориснички Цртан филм клучни носители како сувенири, обичај гума етикети, 3D производи, со висок квалитет, ниска MOQ

Кориснички Цртан филм клучни носители како сувенири, обичај гума етикети, 3D производи, со висок квалитет,

DEN 8736.00
DEN 6552.00

Количината на стоката
Тековен

Ние ќе понуди нови понуди на Клиентите барања , лого , дизајни . 3 Контактирајте со нас за да добиете повеќе информации пред ставање на ред . Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Ние ќе го провериме тоа за вас со пост канцеларија и обичаи.Ве молиме мора да контактирате со нас пред да се жалат, или напуштање на било какви негативни или неутрални повратни информации.Ве молиме љубезно ве молиме да ни кажете големина и количина , најдобро е ако може да се покаже на дизајн за нас , ако е можно , клиентите може да ни даде вистински примероци за референца , ние ќе се направи примерок и рефус добри според тоа . Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена. Повратни информации 1. Пратката 1. Ако ви се надевам дека другите услови за плаќање, ве молиме ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате. Ние ќе ја преземе одговорноста за испраќање или наплата за било каква загуба на објектот.Ако не сте го зедов тоа во рамките на превозот време, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Цената и слики што е наведено на овој објект е само за вашиот референца . Itll само да ви треба 1 минута, но овој 1 munite е исклучително битно значење за нас.Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса, пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот">'s информации.Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. Ви благодариме за вашиот толку љубезно разбирање! Наплата И Услуга 1. Примерок цел, исто така, е прифатливо , со нетрпение очекувам да истрага од вас ! Плаќање 1.Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping.Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате објектот во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата набавка.

Детални карактеристики

Тип На Производ:
облека labels
Функција:
Еко-Пријателски,Перат
Техника:
Печатени
Материјал:
Пластични
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Етикета Вид:
Главната Lables
Број На Модел На:
01

Слични производи

На следење на информации не може да бидат прикажани на aliexpress еднаш ние испрати цел.5 Ние нема да бидат од

и повеќето земји Ние ќе се обидеме потрудиме да ги обезбеди 100% задоволни клиенти услуга.Испорака : Беспл

100 Мешана Боја Flatback Смола Tear Drop Cabochon Камења 10 X13mm Имитација скапоцен каменВисок квалитет во ЕУ и САД стан

Всушност, облечени во свила е состојба на умот, чувство на суптилноста на затворите, сите може да се почу

Ние се истрае во производство на 100% висок квалитет на свила,како свила е скапоцен подарок од природата,к

Ако навистина не не сакате тоа, ве молиме да ги испратите назад кон нас во рок од 7 дена, и ќе треба да ги с

2),јапонија,Јужна Кореја,Малезија,Сингапур и други Југоисточна Азија област ќе брод во Специјален Курир,

Ние само брод да се потврди цел адреса,Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса...

Материјал : метал Димензии : дијаметар од околу 0.25 cm, ноктот должина од околу 0.3 цм Информации : 1.Поради св

Повратни информации : За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ако об

Имаат многу време во нашата продавница.2 100% Задоволство Загарантирана,ние секогаш се обидуваме се потру

1 КОМПЈУТЕР 6.5 СМ Топла Продажба на Мажите Сребро Злато Тенок Јака Pin Нерѓосувачки Челик Слаби Вратоврск

Можеме да го прифатиме Т / T и Western Union и Пари со Цел, на најдобар начин е директно онлајн плаќање, можете да

100% Сосема НовГолемина : 15mm apporxmiatelyБоја : КомбинацијаКоличина : 20pcs (Секоја боја стил количина е случајна)

Ако сте несреќни како што се транспортот време е одложен, ве молиме да не ни даде негативна повратна инф

Опис на производот 100pcs / многу мали DIY Лента се Зголеми decals се намали и пораби рачно изработени дома свад

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, embellishmen

Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши тоа на задоволително ниво Ви благодарам многу! Откако ги добивме

Секое испитување ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт,а потоа ние ќе ви испратиме детали кот

Please wait...