0
clear
  • СВИЛА ORGANZA 108cm ширина 6momme/ Чиста Свила Кинески Tulle се Тркалаат Ткаенина Снабдувач 13 Бои во Акции Бесплатен Превозот MOQ1 метар
  • -20%
  • -20%
СВИЛА ORGANZA 108cm ширина 6momme/ Чиста Свила Кинески Tulle се Тркалаат Ткаенина Снабдувач 13 Бои во Акции Бесплатен Превозот MOQ1 метар

СВИЛА ORGANZA 108cm ширина 6momme/ Чиста Свила Кинески Tulle се Тркалаат Ткаенина Снабдувач 13 Бои во Акции

DEN 959.52
DEN 864.00

Количината на стоката
Тековен

Ние се истрае во производство на 100% висок квалитет на свила,како свила е скапоцен подарок од природата,кои е добро да се хит,удобно,дише,ултра-меки како втора кожа,посебно во лето кул и топло во зима.
2) Ние сме професионален тим за продажба да понуди најдобар квалитет на услуга 24hrs онлајн.
Она што е нашата предност?
1) да Биде фабриката за директна продажба,имаме големи залихи availabe да се обезбеди испорака во 24hrs по ред поставени. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас ако сакате да го одржи најголемиот дел цел.
LINGLONG е професионална производител на свила за повеќе од 20 години.
Отворен ткаат е природно беспомошна без додавање на било "stiffeners", толку голема за специфична употреба во свадбена облека, фустани, petticoats, costuming, Божиќ tress украси, абажур работа, interfacing, итн.
5) Ние имаме строга контрола на квалитетот на системот за да се обезбеди добар квалитет свила производи за клиенти. Сертификација : SGS Шема : Обична Обоена Снабдување Тип : Во парк Вовед : Свила Organza е чиста, лесни, свежи ткаенина со прекрасен сјај.
4) Ние не мало / трговија на Големо / OEM бизнис,за акции објект со MOQ 1,па дури и за ОЕМ објект,ќе бидат со низок MOQ како што може да.
3) имаме дизајнери од велика БРИТАНИЈА,Франција,Германија да нудиме ексклузивен дизајн,и да се направат различните решенија да ги задоволат клиентите стратегија. Тоа е перат и лесно да се притисне, и не гребење на кожата или кавгата. : Како на сл.Врз основа на висок квалитет и висока репутација на оваа област,ние се изгради долго време и пријатно coopeation со клиенти од целиот свет. Материјалот е прекрасно кога се користи под или над облека, особено како ракави или alluring предниот дел.
- Рака мие ,температура на водата под 30 степен . 3/ Капка превозот : Ние поддршка пад на превозот,ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали. 2/ трговија на Големо : сите Ние имаме прикажани свила ткаенини на залиха,испорака во 24hrs.

Детални карактеристики

Материјал:
100% Свила
Техника:
Ткаени
Тип:
Chiffon Ткаенина
Стил:
Обична
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Ширина:
108cm
Шема:
Обична Обоена
Функција:
Еко-Пријателски
Точка Бр.:
OG108W6
боја:
13 бои во парк
Ширина:
108cm
Дебели:
6momme

Слични производи

Генерално, тоа ќе потрае 1545 дена за превозот во развиените земји од Хонгконг Воздух Mail,Кина, Воздухот Mail

За пример 2 : Цел 1 парче, се сече 100cmx160cm (еден метар)Цел 2 парчиња, се сече 200cmx160cm ( два метри)Цел 3 парчиња, се

Опис : Трговија на големо 60sets / многу месинг завртка заковки завртка knob за чанта појас чевли watchband металн

Можеме да го прифатиме Т / T и Western Union и Пари со Цел, на најдобар начин е директно онлајн плаќање, можете да

1000 Сребро Акрилик Круг Рамна Глава Коси Конус Flatback Кристал Камења, 5mmВисок квалитет во ЕУ и САД стандард

Материјал : метал Димензии : дијаметар од околу 0.25 cm, ноктот должина од околу 0.3 цм Информации : 1.Поради св

Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши тоа на задоволително ниво Ви благодарам многу! Откако ги добивме

Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем.Затоа ве

· Ако не го добиете на стоки во текот на 30 дена по ние испрати на пратката, ве молиме ни email директно...

0rganza чипка јака, Везови чипка јака, кошула лажни јака WNLD005Пакет : Различни itmes во различни пакување...

Ако сте несреќни како што се транспортот време е одложен, ве молиме да не ни даде негативна повратна инф

Ние само брод да се потврди цел адреса,Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса Ве

Опис на производот 100pcs / многу мали DIY Лента се Зголеми decals се намали и пораби рачно изработени дома свад

Злато Производителот CHINAZP Фабрика 20g 20yards / многу Добар Квалитет Обоена Темно Кафеава боја Турција Marabou П

Мало и трговија на Големо CHINAZP Фабрика 20g 20yards / многу Уникатна Обоена Сребро Турција Marabou Пердув Боа1.Име

Секое испитување ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт,а потоа ние ќе ви испратиме детали кот

Либерија везови знаме печ 93bГолемина : 3 инчи X Држач за високаУпатства за употреба : 1 Прскање вода на зад

2 Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза или продавница кредит.Секое испитување ве молиме

Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница!Русија, Белорусија, Украина и Бразил , ако вашата цел повеќе од

и повеќето земји Ние ќе се обидеме потрудиме да ги обезбеди 100% задоволни клиенти услуга.Испорака : Беспл

ФункцијаАква Goose Пердуви,200pcs / многу НАНЕ ЗЕЛЕНА Goose Satinettes Лабава пердуви,goose занает пердуви,1018cm долго,free

Злато Снабдувач CHINAZP Фабрика 20g 20yards / многу Избраниот Премиер на Квалитетот Обоена боја на слонова коска

99 / многупарчиња / многу50 PCS Микс Случаен рачно изработени Природно Дрво Button Sewing круг Печатени Копчиња

Please wait...