0
clear
  • 50pcs Зелена Новогодишни елки дрво копчиња 2 дупки Божиќ декоративни додатоци бележник занает diy материјали за шиење
  • -20%
  • -20%
50pcs Зелена Новогодишни елки дрво копчиња 2 дупки Божиќ декоративни додатоци бележник занает diy материјали за шиење

50pcs Зелена Новогодишни елки дрво копчиња 2 дупки Божиќ декоративни додатоци бележник занает diy материјали

DEN 129.12
DEN 116.00

Количината на стоката
Тековен


Плаќање :
1) Сите плаќање е заштитена од Зачувам, и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена.
2) искрено, се надевам, ќе може да го најдете она што ви се допаѓа тука и се дружам со вас.Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат. Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит.
4) Ние ќе ви испрати следење на број кога ќе го објавите вашиот објектот, ве Молиме проверете и останете во контакт со вашата локална канцеларија. Тоа трае 5 - 14 дена да пристигнат. Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем.
======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======
Опис На Производот
Материјал
Bakelite + екран печатење
Боја
Зелена
Количина
50pcs/многу
(144pcs, ве молиме кликнете на " ")
Околу Големина
30мм *30 mm
Точка Бр.
2) Превозот од Кина пост воздух mail(тежина е под 2kg )е бесплатно, обично тоа треба цела 35 - 60 дена да пристигнат. Превозот со ЕМС ,DHL (за голема цел или тежина е над 2kg) ќе бидат на товар на превозот надомест.
Друго дрво и украсни копчиња :
Други Препорачуваат Копчиња
Пакети :
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .
Се враќа :
1) Ние гарантираме за сета стока што се продава. Ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен ден!.
2) Секој врати треба да бидат засновани на докази.
Превозот :
1) Ние брод на сите наши објекти во светот со Кина пост воздух mail , EMS,или DHL. На доделување на датум е 1-5 работни дена.

Детални карактеристики

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Mesh
Функција:
Еко-Пријателски,Хемиско Чистење,Перат,Без Никел
Бренд Име:
Niucky
Техника:
Сликарство
Материјал:
bakelite
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Обликот:
X-Форма
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
B0106-006
is_customized:
Yes
Големина:
30mm*30mm

Слични производи

Всушност, облечени во свила е состојба на умот, чувство на суптилноста на затворите, сите може да се почу

На следење на информации не може да бидат прикажани на aliexpress еднаш ние испрати цел.5 Ние нема да бидат од

Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши тоа на задоволително ниво Ви благодарам многу! Откако ги добивме

Но, ако вашата адреса е далечински управувач за DHL и сте го одбрале на DHL за превозот,ние може да брод од с

100 Мешана Боја Flatback Смола морска ѕвезда со Лакови Точки Кристал Cabochon 20 X18mmВисок квалитет во ЕУ и САД стан

Поради фото светлина, вистински објект боја ќе биде малку поинаков од фотографијата Нормално, тоа трае

Прилично 50x160cm Ситево текот Розова & Geen Бела Слива цвет Цвет Печатени Памучна Ткаенина Флорални Ткаенина

Опис на производот RFID Оклопна Проводници Ткаенина ripstop EMF Оклопна Ткаенини антизрачење ткаенина ткаени

Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем.Затоа ве

Злато Производителот CHINAZP Фабрика Добар Квалитет 20g 20yards / многу Обоена Шампањ Турција Marabou Пердув Боа1.Им

· Ако не го добиете на стоки во текот на 30 дена по ние испрати на пратката, ве молиме ни email директно...

Опис на производот 100pcs / многу мали DIY Лента се Зголеми decals се намали и пораби рачно изработени дома свад

99 / многупарчиња / многу50 PCS Микс Случаен рачно изработени Природно Дрво Button Sewing круг Печатени Копчиња

2),јапонија,Јужна Кореја,Малезија,Сингапур и други Југоисточна Азија област ќе брод во Специјален Курир,

Име : Злато, Сребро Лента Ширина : 6mm38mm Боја : Злато,сребро Цел : Декоративни Облека, Коса додатоци Чипка, П

Ако имате други Барања(вклучувајќи го и Превозот на трошоците итн Нормално, тоа трае 2560 работни дена за

1000 Сребро Акрилик Круг Рамна Глава Коси Конус Flatback Кристал Камења, 5mmВисок квалитет во ЕУ и САД стандард

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, embellishmen

Повратни информации : За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ако об

и повеќето земји Ние ќе се обидеме потрудиме да ги обезбеди 100% задоволни клиенти услуга.Испорака : Беспл

Ако сте несреќни како што се транспортот време е одложен, ве молиме да не ни даде негативна повратна инф

Опис : Трговија на големо 60sets / многу месинг завртка заковки завртка knob за чанта појас чевли watchband металн

Please wait...