0
clear
  • (30 парчиња) Страна beaded шиење железо на розово злато кристал кристал бисер applique patch за фустан или косата додаток WDD0420-Р
  • -20%
  • -20%
(30 парчиња) Страна beaded шиење железо на розово злато кристал кристал бисер applique patch за фустан или косата додаток WDD0420-Р

(30 парчиња) Страна beaded шиење железо на розово злато кристал кристал бисер applique patch за фустан или

DEN 2784.00

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Тип На Производ:
Rhinestones
Техника:
Шие-На
Број На Модел На:
WDD0420-Р
Бренд Име:
NBL-INC
Стил:
Pointback
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Обликот:
Круг
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Материјал:
Стакло
боја:
роуз злато ноктот, јасно кристал,слонова коска бисери
Употреба:
свадба фустан, вечер фустан, headband, торба..итн.
Пакување:
30pcs по многу
Минималната Количина:
1 многу
Материјал:
Кинески одделение На кристал, стакло,бисери
превозот:
UPS-от, DHL, FEDEX, ТНТ, EMS (3-8 дена)
is_customized:
Yes
Техника:
Рака beaded
Големина:
4.30cm W x 9.50cm L

Слични производи

Можеме да го прифатиме Т / T и Western Union и Пари со Цел, на најдобар начин е директно онлајн плаќање, можете да

0rganza чипка јака, Везови чипка јака, кошула лажни јака WNLD005Пакет : Различни itmes во различни пакување На при�

Всушност, облечени во свила е состојба на умот, чувство на суптилноста на затворите, сите може да се почу

100 Мешана Боја Flatback Смола морска ѕвезда со Лакови Точки Кристал Cabochon 20 X18mmВисок квалитет во ЕУ и САД стан�

На следење на информации не може да бидат прикажани на aliexpress еднаш ние испрати цел.5 Ние нема да бидат од�

Секое испитување ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт,а потоа ние ќе ви испратиме детали кот�

Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница!Русија, Белорусија, Украина и Бразил , ако вашата цел повеќе од

Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши тоа на задоволително ниво Ви благодарам многу! Откако ги добивме �

Материјал : метал Димензии : дијаметар од околу 0.25 cm, ноктот должина од околу 0.3 цм Информации : 1.Поради св

100 Мешана Боја Flatback Смола Tear Drop Cabochon Камења 10 X13mm Имитација скапоцен каменВисок квалитет во ЕУ и САД стан�

Опис на производот 100pcs / многу мали DIY Лента се Зголеми decals се намали и пораби рачно изработени дома свад

Спецификација100% Нов и висок квалитетДвојно двострано сунѓерот пена селотејпТоа е со добра изведба на л

Големини или мерки за сите предмети се околу мерка од страна на човекот.Имаат многу време во нашата прод

Повратни информации : За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ако об�

Epacket / Ali Express Стандард за Испорака / Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта се ослободени брод ако купување �

2),јапонија,Јужна Кореја,Малезија,Сингапур и други Југоисточна Азија област ќе брод во Специјален Курир,

Мало и трговија на Големо CHINAZP Фабрика 20g 20yards / многу Уникатна Обоена Сребро Турција Marabou Пердув Боа1.Име �

99 / многупарчиња / многу50 PCS Микс Случаен рачно изработени Природно Дрво Button Sewing круг Печатени Копчиња �

Злато Производителот CHINAZP Фабрика Добар Квалитет 20g 20yards / многу Обоена Шампањ Турција Marabou Пердув Боа1.Им

За пример 2 : Цел 1 парче, се сече 100cmx160cm (еден метар)Цел 2 парчиња, се сече 200cmx160cm ( два метри)Цел 3 парчиња, се

Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата.Експе�

и повеќето земји Ние ќе се обидеме потрудиме да ги обезбеди 100% задоволни клиенти услуга.Испорака : Беспл

Но, ако вашата адреса е далечински управувач за DHL и сте го одбрале на DHL за превозот,ние може да брод од с�

Ние само брод да се потврди цел адреса,Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса...

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, embellishmen

Please wait...