0
clear
  • Новиот Божиќ украсни копчиња 50pcs 20mm / 25мм круг мешан модел Божиќ копчиња за Нова година Занает бележник за шиење
  • -20%
  • -20%
Новиот Божиќ украсни копчиња 50pcs 20mm / 25мм круг мешан модел Божиќ копчиња за Нова година Занает бележник за шиење

Новиот Божиќ украсни копчиња 50pcs 20mm / 25мм круг мешан модел Божиќ копчиња за Нова година Занает бележник

DEN 79.20
DEN 63.00

Количината на стоката
Тековен

Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем.Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО.
Се враќа :
1) Ние гарантираме за сета стока што се продава.
Превозот :
1) Ние брод на сите наши објекти во светот со Кина пост воздух mail , EMS,или DHL.
======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======
Опис На Производот
Материјал
Backelite,сликарство
Боја
Мешан модел на случаен избор
Количина
50pcs/многу
Околу Големина
25мм / 20mm
Конверзија
1 инч = 2.
3) на Вашиот предмет ќе бидат испратени по веб-сајт проверена на плаќање во рок од 24 часа.
Плаќање :
1) Сите плаќање е заштитена од Зачувам, и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена. Превозот со ЕМС ,DHL (за голема цел или тежина е над 2kg) ќе бидат на товар на превозот надомест.
2) искрено, се надевам, ќе може да го најдете она што ви се допаѓа тука и се дружам со вас. Ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен ден!.
B0101m-008
Употреба
Се користи за облека,дома декор,накит,чанти,свадба,scrapbooking одлуки и hanmade занаети. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.
Контакт со нас на :
1) Ако имате било какви прашања, ве молиме да ни остават порака на aliexpress или ни е-мејл.
2) Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака.393 инчен
Точка Бр. Ви благодариме!
2) ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации.
4) Ние ќе ви испрати следење на број кога ќе го објавите вашиот објектот, ве Молиме проверете и останете во контакт со вашата локална канцеларија. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба.

Детални карактеристики

Големина:
25mm, 20mm
Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Чипка
Функција:
Еко-Пријателски,Хемиско Чистење,Перат,Без Никел
Бренд Име:
Niucky
Техника:
Сликарство
Материјал:
bakelite
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Обликот:
Круг
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
B0101m-008
is_customized:
Yes
Големина:
25mm / 20mm

Слични производи

Материјал : метал Димензии : дијаметар од околу 0.25 cm, ноктот должина од околу 0.3 цм Информации : 1.Поради св

Ние само брод да се потврди цел адреса,Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса Ве

Опис на производот RFID Оклопна Проводници Ткаенина ripstop EMF Оклопна Ткаенини антизрачење ткаенина ткаени

Всушност, облечени во свила е состојба на умот, чувство на суптилноста на затворите, сите може да се почу

Либерија везови знаме печ 93bГолемина : 3 инчи X Држач за високаУпатства за употреба : 1 Прскање вода на зад

Можеме да го прифатиме Т / T и Western Union и Пари со Цел, на најдобар начин е директно онлајн плаќање, можете да

Ако сте несреќни како што се транспортот време е одложен, ве молиме да не ни даде негативна повратна инф

Опис на производот 100pcs / многу мали DIY Лента се Зголеми decals се намали и пораби рачно изработени дома свад

Секое испитување ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт,а потоа ние ќе ви испратиме детали кот

Спецификација100% Нов и висок квалитетДвојно двострано сунѓерот пена селотејпТоа е со добра изведба на л

Злато Производителот CHINAZP Фабрика Добар Квалитет 20g 20yards / многу Обоена Шампањ Турција Marabou Пердув Боа1.Им

38 КОЛ : 25mm(За)конверзија : 1 инч = 25 2),јапонија,Јужна Кореја,Малезија,Сингапур и други Југоисточна Азија об

1000 Сребро Акрилик Круг Рамна Глава Коси Конус Flatback Кристал Камења, 5mmВисок квалитет во ЕУ и САД стандард

Поради фото светлина, вистински објект боја ќе биде малку поинаков од фотографијата Нормално, тоа трае

Мало и трговија на Големо CHINAZP Фабрика 20g 20yards / многу Уникатна Обоена Сребро Турција Marabou Пердув Боа1.Име

100 Мешана Боја Flatback Смола морска ѕвезда со Лакови Точки Кристал Cabochon 20 X18mmВисок квалитет во ЕУ и САД стан

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, embellishmen

0rganza чипка јака, Везови чипка јака, кошула лажни јака WNLD005Пакет : Различни itmes во различни пакување На при

Прилично 50x160cm Ситево текот Розова & Geen Бела Слива цвет Цвет Печатени Памучна Ткаенина Флорални Ткаенина

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот в

99 / многупарчиња / многу50 PCS Микс Случаен рачно изработени Природно Дрво Button Sewing круг Печатени Копчиња

Ако навистина не не сакате тоа, ве молиме да ги испратите назад кон нас во рок од 7 дена, и ќе треба да ги с

Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши тоа на задоволително ниво Ви благодарам многу!...

Имаат многу време во нашата продавница.2 100% Задоволство Загарантирана,ние секогаш се обидуваме се потру

Epacket / Ali Express Стандард за Испорака / Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта се ослободени брод ако купување

Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница!Русија, Белорусија, Украина и Бразил , ако вашата цел повеќе од

дворот Материјал : 3 D рачно изработени Лотос цвет ГОЛЕМИНА : 5.5 CM *5.5 CM

ФункцијаАква Goose Пердуви,200pcs / многу НАНЕ ЗЕЛЕНА Goose Satinettes Лабава пердуви,goose занает пердуви,1018cm долго,free

Please wait...