0
clear
  • Обичај гума етикети , ПВЦ материјал како дизајн на логото ритам линија 3D ефект на гума patch за чевли , облека, кеси врежана логото
  • -20%
  • -20%
Обичај гума етикети , ПВЦ материјал како дизајн на логото ритам линија 3D ефект на гума patch за чевли , облека, кеси врежана логото

Обичај гума етикети , ПВЦ материјал како дизајн на логото ритам линија 3D ефект на гума patch за чевли , облека,

DEN 8688.00
DEN 6516.00

Количината на стоката
Тековен

Ако ви се надевам дека другите услови за плаќање, ве молиме ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате.Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса, пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот">'s информации.Можеме да го прифатиме Т/T и Western Union и Пари со Цел, на најдобар начин е директно онлајн плаќање, можете да изберете од себе. Бидејќи понекогаш тоа ќе биде одложен за сообраќај или лет метеж. Човековите предизвикува дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму.Ве молиме љубезно ве молиме да ни кажете големина и количина , најдобро е ако може да се покаже на дизајн за нас , ако е можно , клиентите може да ни даде вистински примероци за референца , ние ќе се направи примерок и рефус добри според тоа . Повратни информации 1. Ние ќе понуди нови понуди на Клиентите барања , лого , дизајни .Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на систем 3.Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате објектот во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата набавка. Ние ќе го провериме тоа за вас со пост канцеларија и обичаи.Ве молиме мора да контактирате со нас пред да се жалат, или напуштање на било какви негативни или неутрални повратни информации. Експрес испорака трае околу 3-7 дена да пристигнат.Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 5 работни дена по уплатата е потврдено.Цената и слики што е наведено на овој објект е само за вашиот референца .

Детални карактеристики

Тип На Производ:
облека labels
Функција:
Еко-Пријателски,Перат
Техника:
Печатени
Материјал:
Пластични
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Етикета Вид:
Главната Lables
Број На Модел На:
01

Слични производи

Име : сатен лента Материјал : 100% Полиестер Ширина : Слика Стил : Еден Должина : 25 метри / roll Употреба : се Нап

Предмети се испраќаат од Кина користење на Пост Воздух Mail Регистрирани (Хонгконг Пост, Шведска Пост или

Simthread везови машина тема, за било која машина за шиење5 популарни Есен БоиМатеријал : Полиестер тема 120 D /

Ние се истрае во производство на 100% висок квалитет на свила,како свила е скапоцен подарок од природата,к

1 Име на производ : Нови Печати Божиќ Модел Памук, Лен Ткаенини DIY Божиќ Декорација Ткаенина2...

100% Сосема НовMaterail : ДрвоГолемина : 30*17 mm ПриблБоја : Комбинација на бојаКОЛИЧИНА : 20 PCS (ќе го добиете колич

100% Сосема НовГолемина : 31x16mm (1.2x0.6") apporxmiately Боја : КомбинацијаКоличина : 10pcs (Секоја боја стил количина е сл

Добредојдовте на Winsome Продавница~Уживајте во вашата шопинг!~ 1.Ние го поздравуваме wholesales и Прилагодено д

започнетекрајотДобредојдовте на нашиот aliexpress продавница!Предмет : 7 / 8"(22mm)Материјал : полиестер.Превозо

Забелешка : бидејќи на снимањето агол и светлината е разликата, бојата може да имаат малку diference, се наде

100% Сосема НовГолемина : 15mm apporxmiatelyБоја : КомбинацијаКоличина : 20pcs (Секоја боја стил количина е случајна)

[ Широк ] : 1.3 см ( прирачник за мерење , мала грешка )[Боја] Боја На Сликата[Материјал] полиестер нишка[Аплик

Микс 36pcs 4 Дупки Дрвени Копчето На DIY Scrapbooking Комбинација за Шиење / Декоративни Занаети & Дома Декорација

Ако ви треба други стилови на чипка, ве молиме кликнете на следниот линк, ви благодарам многу!Имаме и дру

100% Сосема Нов Материјали : Дрвени Боја : МИКС Големина : 2125мм Околу Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инче

ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,капи,стара цвет итн .

Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и д

Please wait...