0
clear
  • Прилагодено клучните држачот за деца сувенири подарок Цртан филм гума етикети, направи како дизајн ПВЦ материјал ознаки
  • -20%
  • -20%
Прилагодено клучните држачот за деца сувенири подарок Цртан филм гума етикети, направи како дизајн ПВЦ материјал ознаки

Прилагодено клучните држачот за деца сувенири подарок Цртан филм гума етикети, направи како дизајн ПВЦ материјал

DEN 8928.00
DEN 6696.00

Количината на стоката
Тековен

Можеме да го прифатиме Т/T и Western Union и Пари со Цел, на најдобар начин е директно онлајн плаќање, можете да изберете од себе.На пратката од страна на Кина Пост Воздух Mail за помалку од 2 KG стоки, генерално тоа ќе се 5-15 работни дена.Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате објектот во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата набавка. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Ве молиме мора да контактирате со нас пред да се жалат, или напуштање на било какви негативни или неутрални повратни информации. Ако ви се надевам дека другите услови за плаќање, ве молиме ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате. Експрес испорака трае околу 3-7 дена да пристигнат. Повратни информации 1.Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на систем 3.Ве молиме љубезно ве молиме да ни кажете големина и количина , најдобро е ако може да се покаже на дизајн за нас , ако е можно , клиентите може да ни даде вистински примероци за референца , ние ќе се направи примерок и рефус добри според тоа . Ние ќе понуди нови понуди на Клиентите барања , лого , дизајни .Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци.Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping. Ви благодариме за вашиот толку љубезно разбирање! Наплата И Услуга 1. 3 Контактирајте со нас за да добиете повеќе информации пред ставање на ред . Пратката 1. Примерок цел, исто така, е прифатливо , со нетрпение очекувам да истрага од вас ! Плаќање 1. Бидејќи понекогаш тоа ќе биде одложен за сообраќај или лет метеж.Купувачите на почетокот на потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите, ве молиме да ни даде пет ѕвезди, ако сте задоволни за нас.

Детални карактеристики

Тип На Производ:
облека labels
Функција:
Еко-Пријателски,Перат
Техника:
Печатени
Материјал:
Пластични
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Етикета Вид:
Главната Lables
Број На Модел На:
01

Слични производи

2 Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза или продавница кредит.Секое испитување ве молиме

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот в�

3) на Вашиот предмет ќе бидат испратени по вебсајт проверена на плаќање во рок од 24 часа.99 / многу

100 Мешана Боја Flatback Смола Tear Drop Cabochon Камења 10 X13mm Имитација скапоцен каменВисок квалитет во ЕУ и САД стан�

0rganza чипка јака, Везови чипка јака, кошула лажни јака WNLD005Пакет : Различни itmes во различни пакување...

За пример 2 : Цел 1 парче, се сече 100cmx160cm (еден метар)Цел 2 парчиња, се сече 200cmx160cm ( два метри)Цел 3 парчиња, се

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, embellishmen

· Ако не го добиете на стоки во текот на 30 дена по ние испрати на пратката, ве молиме ни email директно...

Име : Злато, Сребро Лента Ширина : 6mm38mm Боја : Злато,сребро Цел : Декоративни Облека, Коса додатоци Чипка, П�

Злато Снабдувач CHINAZP Фабрика 20g 20yards / многу Избраниот Премиер на Квалитетот Обоена боја на слонова коска

Поради фото светлина, вистински објект боја ќе биде малку поинаков од фотографијата Нормално, тоа трае

Но, ако вашата адреса е далечински управувач за DHL и сте го одбрале на DHL за превозот,ние може да брод од с�

Либерија везови знаме печ 93bГолемина : 3 инчи X Држач за високаУпатства за употреба : 1 Прскање вода на зад�

Материјал : метал Димензии : дијаметар од околу 0.25 cm, ноктот должина од околу 0.3 цм Информации : 1.Поради св

Epacket / Ali Express Стандард за Испорака / Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта се ослободени брод ако купување �

99 / многупарчиња / многу50 PCS Микс Случаен рачно изработени Природно Дрво Button Sewing круг Печатени Копчиња �

Злато Производителот CHINAZP Фабрика Добар Квалитет 20g 20yards / многу Обоена Шампањ Турција Marabou Пердув Боа1.Им

Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.3)

Генерално, тоа ќе потрае 1545 дена за превозот во развиените земји од Хонгконг Воздух Mail,Кина, Воздухот Mail

Прилично 50x160cm Ситево текот Розова & Geen Бела Слива цвет Цвет Печатени Памучна Ткаенина Флорални Ткаенина

Опис на производот RFID Оклопна Проводници Ткаенина ripstop EMF Оклопна Ткаенини антизрачење ткаенина ткаени�

Please wait...