0
clear
  • Комбо Гума Предните И Задните Wiper Ножеви За Audi A4 8E/ 8H(Б6) 2000-2003 ветробранското стакло Стакло Автомобил Додатоци
  • -20%
  • -20%
Комбо Гума Предните И Задните Wiper Ножеви За Audi A4 8E/ 8H(Б6) 2000-2003 ветробранското стакло Стакло Автомобил Додатоци

Комбо Гума Предните И Задните Wiper Ножеви За Audi A4 8E/ 8H(Б6) 2000-2003 ветробранското стакло Стакло Автомобил

DEN 959.52

Количината на стоката
Тековен


Fitment :
За Audi A4/B6
Година : 2000-2003
(2000 2001 2002 2003)
Возачот Големина : 22inch(55cm)
Патникот Големина : 22inch(55cm)
Задните Wiper Големина на Ножот : 13inch(33cm)
Меѓународни Големина На :
Производот Се Покаже
Комбо Силиконска Гума Предните И Задните Wiper Ножеви За Audi A4/B6 2000-2003 .Ветробранското Стакло Стакло Автомобил Додатоци
За да се избегне купување на погрешен стакло, Купувачите треба да се обрне внимание на автомобил година и фотографии во опис пред ставање ред. Ако купувачи немам идеја дали стакло одговара на вашите автомобили, ве молиме контактирајте со нас!
Нашите Производи :
Пакет :
Вашиот поволни коментар :
Времето за испорака е познато како што е подолу
Земјата Прибл.Време на испорака сад 8-15 работни дена Велика Британија/Австралија 10-21 работни дена Канада/Европа/Русија/Шпанија Нормално,14-21 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција Јужна Азија/Блискиот Исток Нормално,14-21 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција Бразил/Јужна Америка Нормално,14-21 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција
2. Ние ќе брод тоа во рамките во 1 или 2 дена по плаќање потврдена .
3. Адресата ние ќе брод објектот е изведен од информации. Купувачот треба да бидете сигурни дека
превозот адреса е сигурен.
4. Ве молиме контактирајте со нас ако не го добиете вашиот стоки,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.
Плаќање

Детални карактеристики

Објектот Должина:
Front Wiper, Front and Rear Wiper
Објектот Тежина:
0.3kg
A4-Година:
2001,2002,2003,2000
Audi Модел:
A4
Материјал Тип:
Природна Гума
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Име На Модел:
CPZ101/D1-33
Објектот Ширина:
22inch
Бренд Име:
Partsworld
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Специјални Функции:
Чистење на шофершајбната
Објектот Висина:
22inch
Автомобил Производител:
За Audi A4 8E 8H (Б6)
ПРЕД WIPER ГОЛЕМИНА:
22+22
Задните Wiper Сечилото Големина:
13
Автомобил Направи:
За Audi A4 8E 8H (Б6)
Година:
2000 2001 2002 2003

Слични производи

Автомобил Направи : За Chevrolet SonicГодина : 20132016Големина : 26" & 15"Oge Refills користи напредна технологија, лента по

ШОФЕРШАЈБНАТА ЗА МИЕЊЕ ПУМПАЗа ОпелСостојба : 100% Нов Производ ОЕМ БР : 90508709 30570333 13 157 637Објектот се вклуче

100% OE дизајн, овие wiper ножеви може да го замени вашиот wiper сечилото директно и одговараат совршено.Нашиот

Fitment : За Mazda 6Година : 20022007Возачот Големина : 22inch(55cm)Патникот Големина : 18inch(45cm)Задните Wiper Големина на Ножо

За Хонда Airwave од 2005 Заден Прозорец ветробранското стакло Wiper Сечилото нови 350mmФИТИНГ ПОЗИЦИЈА : Делови за

Опис На Производот : Производ : Wiper ножевиКвалитет : А+ Одделение (Нашата продавница сите wiper е+ одделение p

Материјал : висок квалитет гума Големина : 24"+17" за Возачот Страна и Патнички Страна Com patibility : За Infiniti EX35 200

Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака Ние ќе работиме с

Ние може да обезбеди речиси сите големини на автомобил Предните И Задните wiper ножеви Ако овој производ н

Автомобил Направи : За Hyundai TucsonМодел Година : 2004 2009 ГодинаНожеви Тип : КукаWiper Големина : 24"&16"Задните Wiper Г

Fitment : За "ФОЛКСВАГЕН" ДОГодина : 2011 НавамуВозачот Големина : 24inch(60cm)Патникот Големина : 16inch(40cm)Задните Wiper

Задните Шофершајбната Прозорец ветробранското стакло Wiper Рака Нож во Собата ЗА NISSAN Juke 20102016ФИТИНГ ПОЗИЦ

Автомобил Направи : За Fiat FreemontГодина : 20112014Пред Големина : 24" & 18"Задните Големина : 12"​Oge Refills користи напр

350mm Задните Wiper Рака & Сечилото одговара за Nissan NV200 Combi 20092014ФИТИНГ ПОЗИЦИЈА : Делови за предните светла на

Материјал : висок квалитет гума Големина : 24"+19" за Возачот Страна и Патнички Страна Com patibility : За LexGS300 2004 200

Бесплатен превозот : a.Предмети се испраќаат само по уплата.Ние не сме одговорни за било несреќи, одложув

Please wait...