0
clear
  • BRW 2017 Нов африкански здолниште комплети за жени чипка ткаенина микс печати восок ткаенина здолниште одговараат на врвот+здолниште+headwrap свадба облека WY1551
  • -20%
  • -20%
BRW 2017 Нов африкански здолниште комплети за жени чипка ткаенина микс печати восок ткаенина здолниште одговараат на врвот+здолниште+headwrap свадба облека WY1551

BRW 2017 Нов африкански здолниште комплети за жени чипка ткаенина микс печати восок ткаенина здолниште одговараат

DEN 3061.92

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Декорација:
Чипка,Возбудува
Бренд Име:
BintaRealWax
Број На Модел На:
WY1551
Sleeve Стил:
Редовни
Облека Должина:
Редовни
Јака:
V Деколте
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Затворање Тип:
Патент
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Африкански Облека
Материјал:
100% Памук
Посебни Употреба:
Традиционална Облека
Број На Модел На:
WY1551
Ткаенина Тип:
Batik
Сезоната:
Пролет
Повод:
Работа/Партија/Датум
is_customized:
Yes
Тип:
Dashiki

Слични производи

Ние исто така ќе ви остават голем фидбек Се враќа прифатени во рок : 30 Дена Наплата дадени како : Замена и

Мерење Во cm & инчи ве Молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина на Крстот Рамо Г

CFYH 2017 Нов Повик Спортски Жените Спортски Одговара на Есен Дигитални Печатени Маскирани Качулка + Пантал

Овој објект е рачно изработени во 37 работни дена пред превозотАко сте задоволни со нашите производи и у

Купи повеќе заштедат повеќе Колковите = ?10 Превозот Политика : 1 Ви благодариме! 3 Деколте = ? 2...

Референтна Висина големина & Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Рам

Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме да се напомене дека клиентите од ИТАЛИЈА или Бразил,

Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум2.54 см, мерка со рака, 23 cm разлика е приф

Градите = ? 7 Стомак = ? 8 Ве молиме comfirm вашата големина пред да купите.Со среќа!!! Превозот Политика : 1 Ако к

Markdowns само денес!!!! $49.99 $39.99$39.99, само денес!!!!!!!!!До 2015 Нов стил!!! Топла стил!! Најдобар Квалитет!!!Како да се

2017 есен и зима нова мода мали одговараат јакна дама Тенок долг ракав дама пионер жените каубој ОЛ официј

Нашата продавница политика е квалитетот на прво место Ако купите два или повеќе елементи заедно...

CheersДобредојдовте вас и за вашето семејство и пријатели на нашата продавница повторно Нашата продавниц

(Ние не сме одговорни за вашите царина ако имаат) Повратна информација е важна за нас,ве молиме одвојте в

Големина Должина Градите Ракав Рамо половината панталони должина половината хип XS 68cm 84cm 59cm 36cm 68cm 100cm 66cm 8

Објектот се Мери од страна на страна , тоа би можело да биде од 23cm различни,следниве информации за повику

Please wait...