0
clear
  • 3 Боја Висока Густина ПВЦ Јога Блокови/ Здравје и Фитнес, Јога Пена Тули(Боја Мешање) Бесплатен Превозот
  • -20%
  • -20%
3 Боја Висока Густина ПВЦ Јога Блокови/ Здравје и Фитнес, Јога Пена Тули(Боја Мешање) Бесплатен Превозот

3 Боја Висока Густина ПВЦ Јога Блокови/ Здравје и Фитнес, Јога Пена Тули(Боја Мешање) Бесплатен Превозот

DEN 422.40

Количината на стоката
Тековен


1, Nomally Бесплатен Превозот од Кина пост воздух mail трае околу еден месец, а понекогаш можеби задоцнето од Сопствени инспекција или лоши временски услови. во плаќање забелешка.
2, Почитувани Бразил Клиенти, pls љубезно забелешка : поради строгите сопствен увид во вашата земја, pls љубезно кажете ни ја вашата CPF Бр. За масовно купување и трговија на големо, имаме многу голем попуст. Па ако не можат да чекаат толку долго, pls ве молиме изберете превозот метод сакате.
3, Почитувани Русија Клиенти, pls љубезно забелешка : поради строгите Русија правила, pls љубезно ве молиме да го користите вашиот 3 зборовите целосно име и презиме, или пакет ќе бидат вратени на испраќачот. Ако се чувствувате тесни,не е ризик повреда - земи го блокира и да уживате во вашето Јога сесија
Карактеристики :
еко-пријателски ЕВА пена, затворен мобилен пена, antibiosis 3 боја дизајни соодветна цврстина, добри поддршка на поголема густина , лесен за употреба и лесно за чување
Производот сликата :
Превозот
Сите нарачки ќе биде предаден, побрзо, обично 2-5 дена по уплатата.
6, EMS е многу бавно оваа година, понекогаш трае еден месец поради строгите обичај инспекција. Pls контактирајте го нашиот сервис лице за детали
Име на производ : 3 Боја Висока Густина ПВЦ Јога Блокови/ Здравје и Фитнес, Јога Пена Тули(Боја Мешање) Бесплатен Превозот
Описи :
Joinf тоа Јога Блок обезбедува стабилност и рамнотежа да ви помогне со оптимално усогласување, подлабоко претставува и зголемување на силата.
5, се изразува како што курирската служба DHL, FEDEX, UPS-от, ТНТ трае околу 5-12 работни дена, но поради разликата на Сопствени грешки време, во различни држави, на превозот на пат не може да се гарантира. Тоа е доволно голем за да седат на тоа удобно за медитација практики.

Детални карактеристики

Бренд Име:
JOINFIT
Број На Модел На:
JAT040
Материјал :
ПВЦ

Слични производи

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продав

Мускулите масажа стап пакет : Надвор од кутијата : 50 / кутија големина : 48*42*25cmНето тежина : 13kg тежина : 15.5 k

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Забелешка : за Пакување contanet : 4m должина ткаенина + 1 пар автозаклучување carabiner+1pair daisy синџи

Јога Кошула Женска Спортска Маица, Фитнес, Трчање, Јога Врвот се Зголеми Црвено Розова бесплатен превоз

Vansydical Зимски Спортови Фитнес Спортски Тренинг Опрема За Водење Јакни Јакна Гимназија Патент Јога

Топла продажба : Брз Сува Еластичен Фитнес Жените Тмаица Работи Јога Женски Термички Мускулите Bodybuilding С

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!Квалитетот е на прво со најдобра услуга клиенти сите се наши

Јога Панталони Жените Спорт Leggings Фитнес Пропушти Сребро Leggings Висока Половината Еластична Жените Leggings Т

ИспоракаВреме На Испорака : Објектот ќе биде предаден во рамките на 17 работни дена по добиено вашето пла

тежина : 250 GИме на производ : јога масажа подлогаСпецификација на производот : 16.5*10см (може да биде случај

1453 Skirmish Airsoft Топла Продажба на Стоки парче парче парче парче пакет парче парче парче парче парче парче п

Јога Кошула Жените за Фитнес Работи Спортски Т Кошула ,Салата Брзо Сува Вежби Кратко Sleeve Блузи Бесплате

Please wait...