0
clear
  • Бесплатен превозот 220V 90W S-993A Електрични Вакуум Desoldering Пумпа за Лемење Морон Пиштол Електрични Лемење Песна топол воздух пиштол
  • -20%
  • -20%
Бесплатен превозот 220V 90W S-993A Електрични Вакуум Desoldering Пумпа за Лемење Морон Пиштол Електрични Лемење Песна топол воздух пиштол

Бесплатен превозот 220V 90W S-993A Електрични Вакуум Desoldering Пумпа за Лемење Морон Пиштол Електрични Лемење

DEN 5424.00
DEN 5153.00

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Приклучок Тип:
САД, ЕУ
Бренд Име:
JOTTA
Димензии:
дијаметар 1.2 mm 1.6 mm 2.0 mm
Излезна Моќност:
100W
Број На Модел На:
S-993A
Текст Voltagle:
220v
Температурата Стабилност:
+- 2 степен
Излезна Температура:
350 степен ~ 450 степен
вакуум:
Vibrating мембрана
Пристигнување време на максимален притисок:
0.2 секунди
Број На Производ:
HA010
Греење Делови:
90W керамички греење core
Напон:
AC 220V ~ 240V 50Hz
Отпорност На Изолација:
≥ 100MΩ

Слични производи

Софтверот се на англиски,руски,арапски ,Кинески јазик.Ласерски извор две годишна гаранција, доживотно о

Превозот САД, 7 да 13 дена Канада, 15 до 20 работни дена Austrralia, Западна Европа се 20 до 45 денаДруга Земја : 3060 де

Handif главни производи, вклучувајќиОпрема за заварување & лемење совет , машинска опрема & потрошен, алатк

Обично тоа трае 712 дена да пристигне повеќето земји Меѓународни купувачи се одговорни за какви било цар

Најдобра Продажба 50 W 220 V ЕП Серија Прилагодливи И Постојана Температура Лемење Железо Станица ЕП605 Попр

Контакт со нас преку Alibaba Ако купувачот се инсистира на било точно изразат курир, различни товарни ќе се

soldeirng совети за Weller WSP80 Лемење совет Станица Железо Совет WSD81 FE75 MPR80 лемење станица СоветНие исто така има

Превозот и Предавање : 1) Поради безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса ќе се пот

Карактеристики : Мал обем, но моќни функции,двојно копчиња дизајн Враќање на температурата брзо,само не

Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важн

Ве молиме бидете сигурни дека pinот е вклучен надвор кога се врати назад на алатки.00 / set Тоа е широко се ко

Име на производ : Лемен Железо Совет; Модел : 900 MТ3.2 D; Материјал : Метал Дизајн : Длето; Име на Производ : Лем

10 CM или 20 CM Пенкало Машина ПАРЧИЊА ПЕНА KT Одбор ВОСОК Машина за Сечење Електронски Напонски Трансформат

Најдобро дрво / иверица / акрилик / камен cnc ласерско сечење engraver машинаДобредојдени сте да дознаете наша

ЈDX001 Номинална моќност 800w Оценет напон 220v±10% Работен опсег 20 32 (mm) Работна температура 0260°C Примена на PPR,P

LY 5300 усогласат rework станицаПоради мобилни IC е мал,и лемење топката & база не е лесно да се види јасно,така

За цената на превозот во комбинација, ве молиме контактирајте не за понатамошни преговори.Контактирајт

99 Highspeed 30 рамки не се движат ghosting 13 MP HDMI VGA Индустриски Microscop Камера+130 X леќа+LED светло+стојат носителот+8" LCD

Jasic LGK80 Воздух Плазма Машина за Сечење Машина со P80 Факелот380 V 3 фаза, оваа машина не е за САД или Мексико. н

Дијаметар на 31.05Интегрален поддршка тело структура, повеќе цврста поддршка целокупната во телото, сост

Сосема нов и висок квалитет10 различни големиниОловобесплатноЗамена совети за лемење на различни компо

Да заварување кастинг, боја на метал и други метал итн 5) Водород, како гориво Кога течни ниво се намалува

Опис : A1322 4core греење coreСе применува за да се справи со : 900m 900l, 907, 908, 913, 914Универзална 936 заварување грејач,

Тука искрено добредојде на нашите пријатели од двата дома и во странство да ни се придружат и да се созд

Please wait...