0
clear
  • 2018 Топла Продажба Бесплатна Испорака HHO Заварчик HHO Генератор Машина BT-600DFP 600W поддршка 2 пламен факели меѓувреме По Ниска Цена
  • -20%
  • -20%
2018 Топла Продажба Бесплатна Испорака HHO Заварчик HHO Генератор Машина BT-600DFP 600W поддршка 2 пламен факели меѓувреме По Ниска Цена

2018 Топла Продажба Бесплатна Испорака HHO Заварчик HHO Генератор Машина BT-600DFP 600W поддршка 2 пламен факели

DEN 17280.00
DEN 16070.00

Количината на стоката
Тековен

Превозот и Предавање : 1) Поради безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса ќе се потврди. 3) Размена Чекори : a. 2) Ние имаме демо видео за да ви покаже како да се користи машината, вклучувајќи го направи решение и работа. Подолу е повеќе детали за Моделот Бр. Обезбеди детали колку што е можно за проблемот што го претрпе; c. Повратни информации : ве Молиме контактирајте со нас пред да направите било негативна или неутрална повратни информации. Политика на враќање : Само размена е дозволено. 3) Ако ти треба ни undervalue во комерцијална фактура, па да се спаси царина, ве молиме оставете порака за да нè за тоа. Враќање на предметот за согласи на размена. Плаќање : 1) Целосна исплата мора да се направи во рок од 7 дена од денот на поставување на својата цел; 2) купувачи се одговорни за сите даночни и/или должност обвинет од страна на својата земја. Осигурување : купувачи се одговорни за било каква осигурување чувствуваат е потребно. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. BT-600 DFP : Слики : Спецификација : Работни Принцип и Примена : Workroom : Магацин : Олово Време : Подготвени машини во акции, и ќе биде предаден, штом уплата. 5), Бидејќи тоа е бесплатен превозот објект, ние ќе брод од експрес курир, вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на Fed Ex, UPS, TNT, DHL и сл според превозот цена курс за различни земји и области. 2) купувачот мора да Ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети. Контакт со нас преку Alibaba. Но, бидејќи не е мал мотор во издувните фан, кој е магнетни и забрането со воздух пратката. Топло Совети : 1) ве Молиме имајте во предвид дека хемиски (Na OH во прав) е забрането објект со авион shipent, па ако машината е предаден од воздух, прав ќе биде не се вклучени во пакет. Кога ќе го поставите цел, ве молиме оставете порака за да ни советува кој вид на напон треба, како и каков вид на приклучокот што треба.

Детални карактеристики

Употреба:
HHO Заварчик
Номинална Капацитет:
2000ml
Димензии:
48x29x38cm
Max. Заварување Дебелина:
1mm
Број На Модел На:
BT-600DFP
Тежина:
7.5kg
Бренд Име:
UKNOW
Номинална Должност Циклус:
100%
Име:
HHO Заварчик
Модел:
BT-600DFPH
Max. Гас Излез:
100L/час
Влезен Напон:
AC220V 1.5 A / AC110V 3.1
Потрошувачка На Вода:
30ml/час
Решение Капацитет На Резервоар:
1000ml
Главната потрошен материјал:
Вода
Друг Потрошен Материјал:
NaOH или KOH хемиски во прав
Односот на Хемиски до Вода:
500g
Притисок Опсег:
0.13-0.15 Mpa

Слични производи

Висок Квалитет Прилагодлива Температура 50 W 220 V Станица за Лемење Со Дигитална Железо Стојат Лемење, Зав

Тешки 1500x3000mm рамка метална плоча машина за сечење / cnc плазма машинаАко имате други барање на машина, мож

Обично тоа трае 712 дена да пристигне повеќето земји Меѓународни купувачи се одговорни за какви било цар

Ј001 E Моќност : 800 W Напон : 220 V / 110 Фреквенција : 50 HZ Употреба : PE / ppr / пвц / вода гас геотермална цевка заварув

Софтверот се на англиски,руски,арапски ,Кинески јазик.Ласерски извор две годишна гаранција, доживотно о

Ј001 E Моќност : 800 W Напон : 220 V / 110 Фреквенција : 50 HZ Употреба : PE / ppr / пвц / вода гас геотермална цевка заварув

На 2018 , JINAN UNICH МАШИНИ CO.,LTD ви ветувам : Обезбеди најдобар квалитет на машина за вас.Две години гаранција в

10 CM или 20 CM Пенкало Машина ПАРЧИЊА ПЕНА KT Одбор ВОСОК Машина за Сечење Електронски Напонски Трансформат

Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важн

5 mm×2 Внатрешни работи Шуплина : 12mm Цвест сила : ≥ 85% база материјал (затегнувачка отпорни на смолкнување

Handif главни производи, вклучувајќиОпрема за заварување & лемење совет , машинска опрема & потрошен, алатк

Тешки влакна 20w 30w 50w ласерски означување / игла / гравирање / одбележување на машинаДобредојдени сте да д

Ве молиме да обрнете нарачката во рок од 3 дена, и ние ќе го организира испорака 12 дена Освен Alipay, истакна

Дијаметар на 31.05Интегрален поддршка тело структура, повеќе цврста поддршка целокупната во телото, сост

Тука искрено добредојде на нашите пријатели од двата дома и во странство да ни се придружат и да се созд

Превозот САД, 7 да 13 дена Канада, 15 до 20 работни дена Austrralia, Западна Европа се 20 до 45 денаДруга Земја : 3060 де

Најдобро дрво / иверица / акрилик / камен cnc ласерско сечење engraver машинаДобредојдени сте да дознаете наша

За Нас : 2) Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на пре

Please wait...