0
clear
  • Бесплатен Превозот BT-800DFPH 150L/час HHO Гас Генератор на Водород Електричен Генератор На Конкурентна Цена
  • -20%
  • -20%
Бесплатен Превозот BT-800DFPH 150L/час HHO Гас Генератор на Водород Електричен Генератор На Конкурентна Цена

Бесплатен Превозот BT-800DFPH 150L/час HHO Гас Генератор на Водород Електричен Генератор На Конкурентна Цена

DEN 28320.00
DEN 26338.00

Количината на стоката
Тековен

За Нас :
. 2) Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.
Бесплатен Превозот BT-800 DFPH 150 L/час HHO Гас Генератор на Водород Електричен Генератор На Конкурентна Цена
Почитувани Купувачи :
Добредојдовте да ја посетите нашата веб-страница и се надеваме дека нашите производи ќе се направи сте задоволни.
Плаќање : 1) Целосна исплата мора да се направи во рок од 7 дена од денот на поставување на својата цел; 2) купувачи се одговорни за сите даночни и/или должност обвинет од страна на својата земја. Топло Совети : 1) ве Молиме имајте во предвид дека хемиски (Na OH во прав) е забрането објект со авион shipent, па ако машината е предаден од воздух, прав ќе биде не се вклучени во пакет. 3) Размена Чекори : a. 2) Ние имаме демо видео за да ви покаже како да се користи машината, вклучувајќи го направи решение и работа. Ние сме професионални производител на HHO Гас Генератори. Ако купувачот се инсистира на било точно изразат курир, различни товарни ќе се наплаќа од купувачот. Превозот и Предавање : 1) Поради безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса ќе се потврди. Политика на враќање : Само размена е дозволено. Кога ќе го поставите цел, ве молиме оставете порака за да ни советува кој вид на напон треба, како и каков вид на приклучокот што треба. 1) Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот. Обезбеди детали колку што е можно за проблемот што го претрпе; c. BT-800 DFPH :
Слики :
Спецификација :
Работи на Принцип и Примена :
Заварување мали метални делови, вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на вистински златен и сребрен накит. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.com центарот; б. Враќање на предметот за согласи на размена. Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Контакт со нас преку Alibaba.

Детални карактеристики

Број На Модел На:
BT-800DFPH
Max. Заварување Дебелина:
2mm
Употреба:
Водород Електричен Генератор
Номинална Капацитет:
4200ML
Димензии:
52x31x54cm
Бренд Име:
UKNOW
Тежина:
14kg
Номинална Должност Циклус:
100%
Машина За Името:
Водород Електричен Генератор
Примена:
Заварување метали, вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на накит заварување
Модел Бр.:
BT-800DFPH
Гас Излез:
150L/час
влезен напон и струја:
AC110V 5.5 A / AC220V 2.5
Главната потрошен материјал:
Вода
Друг Потрошен Материјал:
NaOH или KOH
Односот на NaOH до Вода:
15%
Max. Додавање На Вода:
4200ML
Сертификат:
CE

Слични производи

Материјал : СунѓеротБоја : ЖолтаГолемина : 5.1*3.5 cm / 2.01"*1.38"Се користи за : Отстранете лемење остатоци , одрж�

За Нас : Ако купувачот се инсистира на било точно изразат курир, различни товарни ќе се наплаќа од купув�

Превозот САД, 7 да 13 дена Канада, 15 до 20 работни дена Austrralia, Западна Европа се 20 до 45 денаДруга Земја : 3060 де

99 Highspeed 30 рамки не се движат ghosting 13 MP HDMI VGA Индустриски Microscop Камера+130 X леќа+LED светло+стојат носителот+8" LCD

нашата цена е разумна, бидејќи имаме добар извор.Тука искрено добредојде на нашите пријатели од двата д�

Карактеристики : Мал обем, но моќни функции,двојно копчиња дизајн Враќање на температурата брзо,само не�

Сосема нов и висок квалитет10 различни големиниОловобесплатноЗамена совети за лемење на различни компо

Тешки 1500x3000mm рамка метална плоча машина за сечење / cnc плазма машинаАко имате други барање на машина, мож�

comНие имаме многу тип на машина, ќе треба само да ми каже на големината на машина што треба, тогаш можеме �

ЈDX001 Номинална моќност 800w Оценет напон 220v±10% Работен опсег 20 32 (mm) Работна температура 0260°C Примена на PPR,P

Обично тоа трае 712 дена да пристигне повеќето земји Меѓународни купувачи се одговорни за какви било цар�

Да заварување кастинг, боја на метал и други метал итн 5) Водород, како гориво Кога течни ниво се намалува

LY 5300 усогласат rework станицаПоради мобилни IC е мал,и лемење топката & база не е лесно да се види јасно,така �

) може да биде подолго од вообичаеното време,ве молиме додадете друга 510 дена задоцнување,благодарение т

Ј001 E Моќност : 800 W Напон : 220 V / 110 Фреквенција : 50 HZ Употреба : PE / ppr / пвц / вода гас геотермална цевка заварув

ДОБАР ДЕН ДРАГИ ПРИЈАТЕЛОдржување и поддршка на Заварување клупата посебни Фиксна големина на различн�

И во реално време на вашиот компјутер со графички дисплеј крива, интуитивен и лесен за употреба.5 : најго�

Висок Квалитет Прилагодлива Температура 50 W 220 V Станица за Лемење Со Дигитална Железо Стојат Лемење, Зав

Најдобро дрво / иверица / акрилик / камен cnc ласерско сечење engraver машинаДобредојдени сте да дознаете наша

Најдобра Продажба Прилагодлива Температура 75 W 220 V Станица за Лемење Со Дигитална Железо Стојат Лемење,

Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важн�

Контакт со нас преку Alibaba Ако купувачот се инсистира на било точно изразат курир, различни товарни ќе се

Опис : A1322 4core греење coreСе применува за да се справи со : 900m 900l, 907, 908, 913, 914Универзална 936 заварување грејач,

Долниот звуци, стабилна и точни координирадвижење.(2) Живот одржување бесплатно Како домашни специјализ

IBK автоматско cnc заварување робот лемење Роботски за заварување висока осветленост LEDОпис На Производот

(3) Hypertherm плазма напојување е изборен заедно со високо чувствителни лак притисокприлагодувач.Ве молиме �

Најдобра Продажба 50 W 220 V ЕП Серија Прилагодливи И Постојана Температура Лемење Железо Станица ЕП605 Попр

Please wait...