0
clear
  • Заварување Лемење Лемење Железо Совет Почиста Чистење Лемење Бакарни Топката BGA Алатки
  • -20%
  • -20%
Заварување Лемење Лемење Железо Совет Почиста Чистење Лемење Бакарни Топката BGA Алатки

Заварување Лемење Лемење Железо Совет Почиста Чистење Лемење Бакарни Топката BGA Алатки

DEN 257.28
DEN 180.00

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Бренд Име:
LDKGJJS
Излезна Моќност:
NO
Број На Модел На:
Лемење Железо Совет Почиста
Димензии:
Дијаметар
Температурата Стабилност:
NO
Излезна Температура:
NO
Текст Voltagle:
NO

Слични производи

5 mm×2 Внатрешни работи Шуплина : 12mm Цвест сила : ≥ 85% база материјал (затегнувачка отпорни на смолкнување

Тука искрено добредојде на нашите пријатели од двата дома и во странство да ни се придружат и да се созд

На 2018 , JINAN UNICH МАШИНИ CO.,LTD ви ветувам : Обезбеди најдобар квалитет на машина за вас.Две години гаранција в

Ј001 E Моќност : 800 W Напон : 220 V / 110 Фреквенција : 50 HZ Употреба : PE / ppr / пвц / вода гас геотермална цевка заварув

comНие имаме многу тип на машина, ќе треба само да ми каже на големината на машина што треба, тогаш можеме

Име на производ : Лемен Железо Совет; Модел : 900 MТ3.2 D; Материјал : Метал Дизајн : Длето; Име на Производ : Лем

Ве молиме бидете сигурни дека pinот е вклучен надвор кога се врати назад на алатки.00 / set Тоа е широко се ко

Handif главни производи, вклучувајќиОпрема за заварување & лемење совет , машинска опрема & потрошен, алатк

Тешки влакна 20w 30w 50w ласерски означување / игла / гравирање / одбележување на машинаДобредојдени сте да д

За цената на превозот во комбинација, ве молиме контактирајте не за понатамошни преговори.Контактирајт

Да заварување кастинг, боја на метал и други метал итн 5) Водород, како гориво Кога течни ниво се намалува

ЈDX001 Номинална моќност 800w Оценет напон 220v±10% Работен опсег 20 32 (mm) Работна температура 0260°C Примена на PPR,P

Долниот звуци, стабилна и точни координирадвижење.(2) Живот одржување бесплатно Како домашни специјализ

10pcs Железо обвивка Leadfree Лемење Железо Совет 900 MТ За 936 SAIKE ATTEN AOYUE KADA YIHUA Лемење Rework Станица Железо Цуи Брен

99 Highspeed 30 рамки не се движат ghosting 13 MP HDMI VGA Индустриски Microscop Камера+130 X леќа+LED светло+стојат носителот+8" LCD

Please wait...