0
clear
  • AC220V или AC110V Водород Генератор Од Вода BT-800DFPH 150L/час За Накит Заварување или Акрил Полирање На Ниска Цена
  • -20%
  • -20%
AC220V или AC110V Водород Генератор Од Вода BT-800DFPH 150L/час За Накит Заварување или Акрил Полирање На Ниска Цена

AC220V или AC110V Водород Генератор Од Вода BT-800DFPH 150L/час За Накит Заварување или Акрил Полирање На Ниска

DEN 28320.00
DEN 26338.00

Количината на стоката
Тековен

За Нас :
. Ако купувачот се инсистира на било точно изразат курир, различни товарни ќе се наплаќа од купувачот. 3) Ако ти треба ни undervalue во комерцијална фактура, па да се спаси царина, ве молиме оставете порака за да нè за тоа.
Плаќање : 1) Целосна исплата мора да се направи во рок од 7 дена од денот на поставување на својата цел; 2) купувачи се одговорни за сите даночни и/или должност обвинет од страна на својата земја.com центарот; б. BT-800 DFPH :
Слики :
Спецификација :
Работи на Принцип и Примена :
Заварување мали метални делови, вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на вистински златен и сребрен накит. Постојат велика БРИТАНИЈА стандарден приклучок, Американски стандарден приклучок, Европскиот стандард приклучок и Кинески стандарден приклучок за вашиот избор од. Контакт со нас преку Alibaba. 5), Бидејќи тоа е бесплатен превозот објект, ние ќе брод од експрес курир, вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на Fed Ex, UPS, TNT, DHL и сл според превозот цена курс за различни земји и области. Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Осигурување : купувачи се одговорни за било каква осигурување чувствуваат е потребно. Кога ќе го поставите цел, ве молиме оставете порака за да ни советува кој вид на напон треба, како и каков вид на приклучокот што треба. Според различни енергија и гас излез, ние имаме повеќе од 10 модели за вашиот избор. Ние сме професионални производител на HHO Гас Генератори.
Подолу е повеќе детали за Моделот Бр. Враќање на предметот за согласи на размена. 3) Размена Чекори : a. 1) Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот. 2) Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.
Полски акрил и plexiglass површината. Така машината мора да биде испратена до Aliexpress склад со седиште во Шангај за магнетни испит и елиминирање на магнетни.

Детални карактеристики

Број На Модел На:
BT-800DFPH
Max. Заварување Дебелина:
2mm
Употреба:
Водород Генератор Од Вода
Номинална Капацитет:
4200ML
Бренд Име:
UKNOW
Димензии:
52x31x54cm
Тежина:
14kg
Номинална Должност Циклус:
100%
Машина За Името:
Водород Генератор Од Вода
Примена:
Заварување метали, вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на накит заварување
Модел Бр.:
BT-800DFPH
Гас Излез:
150L/час
влезен напон и струја:
AC110V 5.5 A / AC220V 2.5
Главната потрошен материјал:
Вода
Друг Потрошен Материјал:
NaOH или KOH
Односот на NaOH до Вода:
15%
Max. Додавање На Вода:
4200ML
Сертификат:
CE

Слични производи

За цената на превозот во комбинација, ве молиме контактирајте не за понатамошни преговори.Контактирајт

9 kg Шасија Димензии : 25 Овие трошоци се на купувачот одговорност Увозни давачки, даноци и давачки кои не с

Име на производ : Лемен Железо Совет; Модел : 900 MТ3.2 D; Материјал : Метал Дизајн : Длето; Име на Производ : Лем

За цената на превозот во комбинација, ве молиме контактирајте не за понатамошни преговори.Овие трошоци

Најдобро дрво / иверица / акрилик / камен cnc ласерско сечење engraver машинаДобредојдени сте да дознаете наша

Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важн

За Повратни Информации : 1.3, Лесен за употреба : Нема потреба лемење станица, само plug and play.DHL : Околу 515 Дена

10pcs Железо обвивка Leadfree Лемење Железо Совет 900 MТ За 936 SAIKE ATTEN AOYUE KADA YIHUA Лемење Rework Станица Железо Цуи Брен

Долниот звуци, стабилна и точни координирадвижење.(2) Живот одржување бесплатно Како домашни специјализ

Jasic LGK80 Воздух Плазма Машина за Сечење Машина со P80 Факелот380 V 3 фаза, оваа машина не е за САД или Мексико....

Сосема нов и висок квалитет10 различни големиниОловобесплатноЗамена совети за лемење на различни компо

5 mm×2 Внатрешни работи Шуплина : 12mm Цвест сила : ≥ 85% база материјал (затегнувачка отпорни на смолкнување

Ве молиме да обрнете нарачката во рок од 3 дена, и ние ќе го организира испорака 12 дена Освен Alipay, истакна

(3) Hypertherm плазма напојување е изборен заедно со високо чувствителни лак притисокприлагодувач.Ве молиме

нашата цена е разумна, бидејќи имаме добар извор.Тука искрено добредојде на нашите пријатели од двата д

10 CM или 20 CM Пенкало Машина ПАРЧИЊА ПЕНА KT Одбор ВОСОК Машина за Сечење Електронски Напонски Трансформат

Please wait...