0
clear
  • 10 КОМПЈУТЕРИ Magnifiers Кредитна Картичка Облик 3 X Транспарентен Зголемувачот Зголемување Зголемена Fresnel ЛЕЌА Изработени од Пластика
  • -20%
  • -20%
10 КОМПЈУТЕРИ Magnifiers Кредитна Картичка Облик 3 X Транспарентен Зголемувачот Зголемување Зголемена Fresnel ЛЕЌА Изработени од Пластика

10 КОМПЈУТЕРИ Magnifiers Кредитна Картичка Облик 3 X Транспарентен Зголемувачот Зголемување Зголемена Fresnel

DEN 82.08
DEN 58.00

Количината на стоката
Тековен


100% Сосема нов и висок квалитет
Одлично за читање мали весникот се печати или книги и нејзината рака кредитна картичка големина го прави тоа практично да се носат во вашиот паричник за лесен пристап за читање ресторан менија. Исто така, одлично за мали соларни проекти и започнување на камп пожари - голема дополнителна да било опасност или опстанок алатка во собата.
Направени од Високо квалитетни пластични делови
Може да биде свиткана малку или намали без оштетување на леќите.
Димензии : 8.00*5.50*0.04 см (L*W*H)
Боја : Транспарентна
10pcs 3 X Зголемувачот Зголемена Fresnel ЛЕЌА

Детални карактеристики

Бренд Име:
alloet
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
Magnifiers Кредитна Картичка
Извор На Светлина:
Никој
Стил:
Рачни
Со Светлина Или Не:
No
Димензии:
8.00*5.50*0.04 см (L*W*H)
боја :
Транспарентна
Големина:
8.00*5.50*0.04cm (L*W*H)

Слични производи

Враќање : Ние нудиме 14 дена политика на враќање.(ако не можете да го прифати ова долго време да доставени,

5 mm / 5 M&3мм / 10 MРаботното растојание : Внатрешна 5 mВодоотпорен ниво : IP 54Автоматски израмнување : ±3°,Помалк

Плаќање : 1 Клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping направени Ако сте задово

Ова се рефрактометар е посебен модел за distillers и ликер одлуки за да се утврди содржина на алкохол дестила

За Mileseey Ласерски RangefinderШенжен Mileseey е Кина БР.1 производителот Ласерски растојание Метар...

Превозот информации : Ние обично се обиде да брод во рок од три работни дена по приемот на плаќање.Цел : Љ

Превозот информации : Ние обично се обиде да брод во рок од три работни дена по приемот на плаќање...

Ако сте задоволни со itmes, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации, секој позитивни повра

Услуги на клиентите : 1.Осигурување : Купувачи се одговорни за било каква осигурување чувствуваат е потр

Ние ќе се потрудиме да ги решат проблемите за вас .99 / парчеНови 1.Сите плаќањето мора да се изврши во рок

Уникатни рачно дизајн да биде укината и стави во џеб; исто така може да застане на табелата.LED осветлувањ

MG100859 100 X Мини Микроскоп со LED Пенкало тип на електронски микроскоп мини преносни Медицински монета печа

Превозот информации : Ние обично се обиде да брод во рок од три работни дена по приемот на плаќање.Осигур

YAG Ласер Машина за Сечење 45 Степен се Одрази во Огледало Огледало Рефлектор45 Степен Одразуваат Огледало

8cmx5cm Нето тежина : 35g Степен : 250 ° Пакување : Вреќа Пакување големина : 15 * 4 * 5cm Пакување Листа : визија со 250

01Десна скала : стакло средства за чистење решение за замрзнување точкаИнструмент Го КористиРачни уреа

Тоа се изгради во дигитална crosshairs и боја контрола, додадете линија на слики, замрзнување ,Огледало, да Ро

100% Сосема Нов &Висок Квалитет на Боја : темно сина Материјал : Пластика Со една лупа Сијалица : 1 LED сијалиц

Детали за производот : 1x10 инчен дисплеј 1x моќ трансформатор 1x екранот стојат

Ве молиме оставете ги 5 ѕвезди во повратни информации до нас ако не сте задоволни со нашите производи и у

Ако не го добиете вашиот цел на време, pls контактирајте со нас прв и дозволете ни да ви помогне да го напр

Повратни информации : 1.Услуги на клиентите : 1.Превозот информации : Ние обично се обиде да брод во рок од

Please wait...