0
clear
  • 1000pcs 1x7 Стр 7 pin 1.27 mm Теренот Pin Насловот Женски еден ред, директно преку дупка НАТОПИ Rohs Доведе слободни
  • -20%
  • -20%
1000pcs 1x7 Стр 7 pin 1.27 mm Теренот Pin Насловот Женски еден ред, директно преку дупка НАТОПИ Rohs Доведе слободни

1000pcs 1x7 Стр 7 pin 1.27 mm Теренот Pin Насловот Женски еден ред, директно преку дупка НАТОПИ Rohs Доведе

DEN 2400.00
DEN 2280.00

Количината на стоката
Тековен


1x7 Стр 7 pin 1.27 mm Теренот Pin Насловот Женски еден ред, директно преку дупка НАТОПИ Rohs Доведе слободни
1. Моменталната оценка : 1.0 AMP
2. Операција температура -40°C до +105°C
3. Контакт отпор : 20mΩ Max
4. Изолација отпор : 1000 MΩ Мин
5.Издржи Напон : AC/DC 1000 V
6. Изолатор материјали : Најлон-46
7. Контакт материјал : Месинг
8. Контактирајте со позлата : Ау или SN Над 50" Ni
Корисниците Кои Видени Оваа Точка Исто Така, Видени

Детални карактеристики

Бренд Име:
RTLECS
Број На Модел На:
2346107G0E
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Конектор тип:
pin насловот женски
Боја на изолатор:
Црна
Теренот:
1.27 mm

Слични производи

ALLISHOP BNC Машки Plug да SMA Женски Џек Адаптер за Полнач BNC J SMA К Директно Coax АдаптерОпис на производот Број на

Топла АДАПТЕР Приклучок Адаптер B22 GU10 СВЕТИЛКА БАЗА на ОСВЕТЛУВАЊЕ За Дома Градина ОсветлувањеАДАПТЕР

Топла AC 100 V ~ 240 V да DC 5 V 5 A 25 W DC напон конвертор прекинувачи напојување дел за водени лентиМатеријал : Мета

Фреквенција Отстапување : повеќе или помалку од 0 Работен Напон : DC3.5 VDC12 V Излез DC3 Модулација на Владата :

1x2 P 2 pin 1.27 mm Теренот Pin Насловот Женски еден ред, директно преку дупка НАТОПИ Rohs Доведе слободни1 Моментал

Карактеристика на Оваа RGB засилувач е погоден за сите видови на константен напон лер RGB контролер.тоа мо

1x40 Стр 40 pin 1.27 mm Теренот Pin Насловот Женски еден ред, директно преку дупка НАТОПИ Rohs Доведе слободни1...

2x15 Стр 30 pin 1.27 mm Теренот Pin Насловот машки двоен ред Машки директно злато флеш Rohs Стигнат до двојно редови

KUM PB62503027 PB62103020 3 Pin Женски И Машки Конектор за Авто Светлата SocketСекој сет вклучуваат женски и машки со игл

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Пластични Нето Тежина : 39g; Пакет Содржина : 1 x Лице Плоча Назад К

1x8 Стр 8 pin 1.27 mm Теренот Pin Насловот Женски еден ред, директно преку дупка НАТОПИ Rohs Доведе слободни1...

2 : Канада : 1555 работни дена.Па ве молиме контактирајте со нас директно пред да замине негативни повратни

Топла Монохроматски Dimmer Светлината Контролер 12 24 V за LED ЛентиСосема нов и добри квалитетни LED контролер

1 Прозрачна флукс : 100lm / w 2 Поглед Агол : 120 степен 3 чипови : Тајван 4 Моќ : 3 W,5w,7 W,10 W 5 Напон : 3 W : 912 V,5 W : 1517 V,7 W :

2x50 Стр 100 pin 1.27 mm Теренот Pin Насловот машки двоен ред Машки директно злато флеш Rohs Стигнат до двојно редов

Please wait...