0
clear
  • 2 парчиња Зачувување записи возачи IP67 Водоотпорен Интегрирани LED Драјвер Напојување Постојан Струја AC90-260V 900mA за 30W LED Сијалица
  • -20%
  • -20%
2 парчиња Зачувување записи возачи IP67 Водоотпорен Интегрирани LED Драјвер Напојување Постојан Струја AC90-260V 900mA за 30W LED Сијалица

2 парчиња Зачувување записи возачи IP67 Водоотпорен Интегрирани LED Драјвер Напојување Постојан Струја AC90-260V

DEN 955.20
DEN 860.00

Количината на стоката
Тековен

јас ќе ви помогнат да се реши проблемот лесно и пријателски.98 Собна температура -20 - +60 тежина : 208g/еез
Прегреат заштита , краток спој заштита
Пакет Содржина :
водоотпорен LED Драјвер Трансформатор 30 WX2pcs
ПРЕВОЗОТ
Да АУ ,НИ Канада,велика БРИТАНИЈА земји, воздухот парцела трае околу 10-15 работни дена да пристигнат до вашиот destinaton. Било каков проблем најде ве молиме да се чувствуваат слободни
да ни e-mail пред да замине лошо повратни информации.
-Ве молам, потврдување и ажурирање на вашиот превозот адреса на e Bay во текот на исходот.
-Имајте на ум дека времето на испорака може да се разликуваат, особено во "шпиц" периодите или inclimate временските услови.
-Купувачи се одговорни за овие обвиненија.ние ќе ви даде позитивни повратни информации откако уплата, и pls контактирајте ме пред да ја напушти која и да неутрален или негативен feedcback или 1,2 ѕвезди повратни информации.
Во Европските земји, тоа може да трае неколку дена и подолго. Нема локалните пикап услуга, нема трета страна превозот превозникот ќе се користи.
-Како што се тежината и cubage ограничувања на меѓународниот поредок, ние сме во состојба да ви понуди било попуст или во комбинација превозот за повеќе предмети. Неплатени објектот ќе се поднесе без примање плаќање во 7 дена
по оглас заврши. (Ние може да се стави слика или нешто друго како доказ на defectiveness на вашиот објект)
Повратни информации
ние високо ценети од вашиот 4 ,5 ѕвезди позитивни повратни информации .
Можете да изберете брза испорака метод ако сакате да го добивате тоа наскоро, но екстра пари е во вашите трошоци.
-Ве молиме бидете сигурни дека ќе конкурираат право објект и НЕ конкурираат ако не се согласувате со нашите аукција услови.
Но, ако имате било какви прашања во врска со превозот време, не двоумете се да контактирате со нас. ние секогаш сме подготвени да ви помогнат.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Осветлување Трансформатори
Карактеристики:
Други
Влезен Напон:
Други
Тежина:
0.15kg
Материјал:
Други
Повратен Сигнал:
Други
Број На Модел На:
Други
Излезниот Напон:
Други
Гаранција:
3 годишна гаранција
сертификација:
CCC,RoHS
Влезниот Сигнал:
Други
моќност:
30w(10 серија 3 паралелни)
тековната:
900ma
Излезниот Напон:
24-36v
is_customized:
Yes

Слични производи

Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации, ве Молиме оставете ни позитивни повратни информаци

Тоа ќе биде побрзо или побавно понекогаш.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да

92 MHz Факултативна страна ни остави масажа.Излез држава : Еден Toggle Latched прилагодливи Нормално Отворена По

* Ако примите погрешна предмети вашата афирмација и cooperaiton ќе ни помогне да се подобри услугите во заедн

Ако не се задоволни со објектот, ве Молиме контактирајте со нас во прв пат, ние ќе ви одговори во рок од 12

Оваа мини AC22 OV Приемник одбор е одличен производ Нејзината големина е мини Ретко AC Приемник одбор може д

Секој објект е преполна внимателно за да бидете сигурни дека тој добива да сте во одлична состојба.Се вр

Со почит.>> Капацитет на производство : 2000pcs на ден ( Ако големо количество купувањето, ве молиме контакти

RF UHF VHF Радио Коаксијален Антенски Кабел BNC Машки 90 степени РА да UHF SO239 Coax Мобилен да База Антена Кабелот 20

Можат да се применат на чип PT2262, SC2260, EV1527, и така сите фиксни код безжичниот далечински управувач Далечин

DC напојување Регулирани напојување излезна линија за 4,5 ММ приклучок силикони жица алигатор клип во 030 A

контактирајте со нас да )Спецификации : Свежи и Висок Квалитет и Ниска Загуба !* Конектор A : SMA машки plug пр

Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест Други Политики : Ние не сме одговорни за било обича

А плови прекинувач е уред користи за да смисла на нивото на течност во резервоарот.Прекинувачот може да

Нови пристигнување сензор swithches, wholesales цена е многу compatitive, добредојде за да испратите барање!Опис : 3 жиц

не се брза да ја напушти негативна или неутрална реакција, pls.* Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбе

Бесплатен Превозот 10pcs / многу 40mm Темно Зелена кристал лустерот фацетирани топки и кристално осветлувањ

Бесплатен превозот и ќе ви даде следење на број!Опис : USB 2.0 машки Агол Да Мини Машки Продолжување Конекто

Далечински работа на владата има два режими на работа може да се прилагоди (автозаклучување и блокирам),

Јасно код : долго притиснете го копчето за вклучување за повеќе од 5 секунди, зелено светло трепка по иск

Бесплатен превозот и ќе ви даде следење на број!Опис : USB 2.0 женски машки Продолжување Конектори за кабел

Нашата продавница за управување со производи вклучувајќи : potentiometer, switch, сензор, спојување, приклучок, пр

Надворешна Антена Адаптер Кабел BNC Женски Bulkhead да TS9 Машки РА 90 степени Pigtail Скокач Кабелот 0.5 ftСпецифика

RF UHF VHF Радио Коаксијален Антенски Кабел BNC Машки 90 степени РА да UHF SO239 Coax Мобилен да База Антена Кабелот 20

Please wait...