0
clear
  • 50pcs 3Pins DC AC Панел Монтира Конекторот 250V 10A Моќност Приклучок за Штекер
  • -20%
  • -20%
50pcs 3Pins DC AC Панел Монтира Конекторот 250V 10A Моќност Приклучок за Штекер

50pcs 3Pins DC AC Панел Монтира Конекторот 250V 10A Моќност Приклучок за Штекер

DEN 1651.20
DEN 1073.00

Количината на стоката
Тековен


3 Pins DC AC Панел Монтира Конекторот 250 V 10 A Моќност Приклучок за Штекер

Детални карактеристики

Конектор тип:
моќ конектор
Иглички:
3Pins
Бренд Име:
R
Број На Модел На:
RTC6103080
Конектор тип:
моќ конектор
Конектор Име:
Моќ Панел Монтажа На Џек Адаптер
Примена:
Напојување
Пол:
Машки
Е Прилагодена:
Yes
боја:
Црна
Иглички:
3

Слични производи

Секој објект е преполна внимателно за да бидете сигурни дека тој добива да сте во одлична состојба.Се вр

Со почит.>> Капацитет на производство : 2000pcs на ден ( Ако големо количество купувањето, ве молиме контакти

Спецификација : Точка Име Печурки Итни Стоп Притисни Копче за Префрлање О 10 A Ui 660 V IEC 337 Контакт Тип 1 НЕМА,

Производ карактеристики : Пластични материјали : ABSЖица материјал : БакарЗлато позлата : ФУ"Пакување : пл

Опис : USB 2.0 машки Да мини Машки Продолжување Конектори за кабелот за Сосема нов Целосна Должина : 24cm Коли

1 g 100 W AC 85277 V DC 1834 V Max 3000m A 90% 0.Ние сме "" () CE : Тоа значи дека висок квалитет на производот на led драјвер.и тоа

Оваа мини AC22 OV Приемник одбор е одличен производ Нејзината големина е мини Ретко AC Приемник одбор може д

UHF SO239 Женски MCX Машки Plug РА 90 степени Конектор, RF Кабел 7.8"Спецификација : Кабелот тип : RF UHF SO239 PL259 женски MCX

UPSот,EMS,DHL,TNT,FEDEX express е, исто така, availablel,но ние стандардна употреба Кина Пост Воздух Пошта во нормално ситу

DC напојување Регулирани напојување излезна линија за 4,5 ММ приклучок силикони жица алигатор клип во 030 A

Ве молиме имајте во предвид следење на информации може да се следи 310 дена по испорака.Се Враќа&Гаранциј

Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест Други Политики : Ние не сме одговорни за било обича

RF UHF VHF Радио Коаксијален Антенски Кабел BNC Машки 90 степени РА да UHF SO239 Coax Мобилен да База Антена Кабелот 20

Надворешна Антена Адаптер Кабел BNC Женски Bulkhead да TS9 Машки РА 90 степени Pigtail Скокач Кабелот 0.5 ftСпецифика

Нови пристигнување сензор swithches, wholesales цена е многу compatitive, добредојде за да испратите барање!Опис : 3 жиц

4 Pin 3.5 Серија Палење Серпентина Конектор 1 J0973724 1 J0973724 Автомобилската Кислород Сензор за Универзален Пол

не се брза да ја напушти негативна или неутрална реакција, pls.* Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбе

А плови прекинувач е уред користи за да смисла на нивото на течност во резервоарот.Прекинувачот може да

Олабави вашиот прст на истото копче Стоп / ИСКЛУЧУВАЊЕ.ПримачотКанал : 1 CHДекодирање : Учење код (бутване

Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации, ве Молиме оставете ни позитивни повратни информаци

10pcs / лот 2 3 4 5 pin Еден RGB RGBW Боја LED Лента Конектор за 3528 5050 LED Лента да се Соблече Врска Употреба Терминал Бл

Далечински работа на владата има два режими на работа може да се прилагоди (автозаклучување и блокирам),

14mm Јасно 200pcs Кристал octagon лежиште, K9 кристал 2 дупки, Diy Свадба & дома декорација, Кристално Додатоци лусте

RF UHF VHF Радио Коаксијален Антенски Кабел BNC Машки 90 степени РА да UHF SO239 Coax Мобилен да База Антена Кабелот 20

Please wait...