0
clear
  • DC напојување излез lin Регулирани напојување излезна линија за 4,5 ММ приклучок силикони жица алигатор клип 0-30A тековната менгеме
  • -20%
  • -20%
DC напојување излез lin Регулирани напојување излезна линија за 4,5 ММ приклучок силикони жица алигатор клип 0-30A тековната менгеме

DC напојување излез lin Регулирани напојување излезна линија за 4,5 ММ приклучок силикони жица алигатор клип

DEN 624.00

Количината на стоката
Тековен


DC напојување Регулирани напојување излезна линија за 4,5 ММ приклучок силикони жица алигатор клип во 0-30 A тековната менгеме
Должина : 105 CM
Дијаметар : 4.5 ММ

Детални карактеристики

Број На Модел На:
излезна линија

Слични производи

Ако не се задоволни со објектот, ве Молиме контактирајте со нас во прв пат, ние ќе ви одговори во рок од 12

Коаксијален АНТЕНСКИ Coax Кабел Собранието IEC ДИГИТАЛНАТ ТВ ПАЛ Машки да SMA Женски Конектор Адаптер за Про

RF UHF VHF Радио Коаксијален Антенски Кабел BNC Машки 90 степени РА да UHF SO239 Coax Мобилен да База Антена Кабелот 20

Опис : USB 2.0 машки Да мини Машки Продолжување Конектори за кабелот за Сосема нов Целосна Должина : 24cm Коли

RF UHF VHF Радио Коаксијален Антенски Кабел BNC Машки 90 степени РА да UHF SO239 Coax Мобилен да База Антена Кабелот 20

Надворешна Антена Адаптер Кабел BNC Женски Bulkhead да TS9 Машки РА 90 степени Pigtail Скокач Кабелот 0.5 ftСпецифика

метарСекој сет вклучуваат : 1 * Машки приклучок1 * Женски приклучок14 * терминалПревозот Бесплатен превозо

Нови пристигнување сензор swithches, wholesales цена е многу compatitive, добредојде за да испратите барање!Опис : 3 жиц

UPSот,EMS,DHL,TNT,FEDEX express е, исто така, availablel,но ние стандардна употреба Кина Пост Воздух Пошта во нормално ситу

14mm Јасно 200pcs Кристал octagon лежиште, K9 кристал 2 дупки, Diy Свадба & дома декорација, Кристално Додатоци лусте

Бесплатен превозот и ќе ви даде следење на број!Опис : USB 2.0 женски машки Продолжување Конектори за кабел

Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест Други Политики : Ние не сме одговорни за било обича

Булдог Екструдер цената е за метал дел САМО .Симетрични дизајн(главата лево или десноЦелосен метал екст

притиснете го истото копче повторно е ИСКЛУЧЕНО 3)LatchedПритиснете предавателот го копчето А, примачот р

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите .Ве молиме

не се брза да ја напушти негативна или неутрална реакција, pls.* Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбе

Бесплатен превозот и ќе ви даде следење на број!Опис : USB 2.0 машки Агол Да Мини Машки Продолжување Конекто

Нашата продавница за управување со производи вклучувајќи : potentiometer, switch, сензор, спојување, приклучок, пр

контактирајте со нас да )Спецификации : Свежи и Висок Квалитет и Ниска Загуба !* Конектор A : SMA машки plug пр

Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации, ве Молиме оставете ни позитивни повратни информаци

Бесплатен Превозот 10pcs / многу 40mm Темно Зелена кристал лустерот фацетирани топки и кристално осветлувањ

Please wait...