0
clear
  • 10PCS x 0.25 инчи Црвена/Жолта зелена Со Часовникот Заеднички Катоден/ Анодна 4 Дигитални Цевка LED Дисплеј Модул
  • -20%
  • -20%
10PCS x 0.25 инчи Црвена/Жолта зелена Со Часовникот Заеднички Катоден/ Анодна 4 Дигитални Цевка LED Дисплеј Модул

10PCS x 0.25 инчи Црвена/Жолта зелена Со Часовникот Заеднички Катоден/ Анодна 4 Дигитални Цевка LED Дисплеј

DEN 221.76
DEN 167.00

Количината на стоката
Тековен


LED дигитални цевка
1, име на производ : 2543 AS
2, зборот број : 4
3, големина на екран : 0.25 инчи
4, светлечки боја : црвена / yelloe зелена ; (може да се прилагоди на други бои)
5,8 збор висина : 0.25
6, вкупната големина : 24.0 мм * 10.0 мм * 5.0 mm
7, заеднички нога : 12-9-8-6
8, вкупниот PIN број : 12 игли
9, поларитетот : заедничка катоден/анодна
10, на површината боја : црна табла
11, фонт, боја : Црвена / зелена yelloe
12, colloid боја : млечно бела

Детални карактеристики

Емитуваат Боја:
Црвено Заеднички Катоден, Црвена Заеднички Анодна, YG Заеднички Катоден
Бренд Име:
VOSORON
Тип На Објект:
Топката

Слични производи

Коаксијален АНТЕНСКИ Coax Кабел Собранието IEC ДИГИТАЛНАТ ТВ ПАЛ Машки да SMA Женски Конектор Адаптер за Про

Спецификација : Точка Име Печурки Итни Стоп Притисни Копче за Префрлање О 10 A Ui 660 V IEC 337 Контакт Тип 1 НЕМА,

14mm Јасно 200pcs Кристал octagon лежиште, K9 кристал 2 дупки, Diy Свадба & дома декорација, Кристално Додатоци лусте

Можат да се применат на чип PT2262, SC2260, EV1527, и така сите фиксни код безжичниот далечински управувач Далечин

Бесплатен Превозот 10pcs / многу 40mm Темно Зелена кристал лустерот фацетирани топки и кристално осветлувањ

контактирајте со нас да )Спецификации : Свежи и Висок Квалитет и Ниска Загуба !* Конектор A : SMA машки plug пр

Производ карактеристики : Пластични материјали : ABSЖица материјал : БакарЗлато позлата : ФУ"Пакување : пл

притиснете го истото копче повторно е ИСКЛУЧЕНО 3)LatchedПритиснете предавателот го копчето А, примачот р

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите .Ве молиме

А плови прекинувач е уред користи за да смисла на нивото на течност во резервоарот.Прекинувачот може да

Добредојдовте на Oweis Електроника (хонг конг) Дорис продавницаНие снабдувач Идентичен, Транзистори, Диод

MPU6050 Модул 3 Оска Gyroscope+Акцелеметарски Модул за MPU 6050Функција : 1 Чип : MPU60502 Напојување : 3v5 V3 Gyroscope опсег : + 250

1 g 100 W AC 85277 V DC 1834 V Max 3000m A 90% 0.Ние сме "" () CE : Тоа значи дека висок квалитет на производот на led драјвер.и тоа

Бесплатен Превозот 5meter / многу 14mm Кристално Јасно octagon монистра garlands за лустерот делови, Свадба и дома де

Далечински работа на владата има два режими на работа може да се прилагоди (автозаклучување и блокирам),

Секој објект е преполна внимателно за да бидете сигурни дека тој добива да сте во одлична состојба.Се вр

Надворешна Антена Адаптер Кабел BNC Женски Bulkhead да TS9 Машки РА 90 степени Pigtail Скокач Кабелот 0.5 ftСпецифика

Опис : Име : Факел Push Копчето ПрефрлатеКонтакт Тип : Latching КонтактНапон / Тековни : DC 1 A 30 VВкупната Големин

метарСекој сет вклучуваат : 1 * Машки приклучок1 * Женски приклучок14 * терминалПревозот Бесплатен превозо

4 Pin 3.5 Серија Палење Серпентина Конектор 1 J0973724 1 J0973724 Автомобилската Кислород Сензор за Универзален Пол

10pcs / лот 2 3 4 5 pin Еден RGB RGBW Боја LED Лента Конектор за 3528 5050 LED Лента да се Соблече Врска Употреба Терминал Бл

Please wait...