0
clear
  • Топла текст 220v-240v Времето на Задоцнување на прилагодливи ПИР Вработување Тело Детектор на Движење 1200W
  • -20%
  • -20%
Топла текст 220v-240v Времето на Задоцнување на прилагодливи ПИР Вработување Тело Детектор на Движење 1200W

Топла текст 220v-240v Времето на Задоцнување на прилагодливи ПИР Вработување Тело Детектор на Движење 1200W

DEN 427.20
DEN 384.00

Количината на стоката
Тековен


Нови пристигнување сензор swithches, wholesales цена е многу compatitive, добредојде за да испратите барање!
Опис :
3 жица со реле,и со светлина, кога смисла, денот ќе го вклучите ,време на чекање прилагодливи, ден и ноќ adjutable, кога се прилагоди на ден, можат да работат 24hours, кога се прилагоди на ноќта, само за да можат да работат во текот на ноќта. можете да изберете функција според вашето барање.
Извор на енергија : 220 V/AC~240 V/AC
Моќ фрекфенција : 50 / 60 Hz
Откривање на далечина : 9m макс (22℃)
Откривање спектар : >140°
Светло-контрола : 3 LUX~1000lux (прилагодливи)
Времето на задоцнување : 5sec~7min + 2min (прилагодливи)
Инсталација висина : 0.4 m~1.8 m потрошувачка на Енергија : 0.45 W (статички 0.1 W)
Детекција на брзина на движење : 0.6~1.5 m/s
Звук контрола чувствителност : 30db ~90db(прилагодливи)
Работна влажност : Номинална Оптоварување : 1200 W (блескаво светилка) 300 W(заштеда на енергија светилка)
Пакет се Вклучени : 1 X ѕид монтирани пир сензор за движење светлина се префрлите

Детални карактеристики

боја:
Бела
Тип На Објект:
Прекинувачи
Гаранција:
2 години
Тип На Прекинувач:
Температурата Се Префрлите
сертификација:
CCC

Слични производи

Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации, ве Молиме оставете ни позитивни повратни информаци

RF UHF VHF Радио Коаксијален Антенски Кабел BNC Машки 90 степени РА да UHF SO239 Coax Мобилен да База Антена Кабелот 20

Добредојдовте на Oweis Електроника (хонг конг) Дорис продавницаНие снабдувач Идентичен, Транзистори, Диод

RF UHF VHF Радио Коаксијален Антенски Кабел BNC Машки 90 степени РА да UHF SO239 Coax Мобилен да База Антена Кабелот 20

Ако не се задоволни со објектот, ве Молиме контактирајте со нас во прв пат, ние ќе ви одговори во рок од 12

* Ако примите погрешна предмети вашата афирмација и cooperaiton ќе ни помогне да се подобри услугите во заедн�

MPU6050 Модул 3 Оска Gyroscope+Акцелеметарски Модул за MPU 6050Функција : 1 Чип : MPU60502 Напојување : 3v5 V3 Gyroscope опсег : + 250

36models DC моќност џек конектор, Полнење DC моќност џек женски Приклучок за Лаптоп, Таблет, Мини Подлога,Комп�

Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест Други Политики : Ние не сме одговорни за било обича

притиснете го истото копче повторно е ИСКЛУЧЕНО 3)LatchedПритиснете предавателот го копчето А, примачот р�

Ве молиме имајте во предвид следење на информации може да се следи 310 дена по испорака.Се Враќа&Гаранциј�

UHF SO239 Женски MCX Машки Plug РА 90 степени Конектор, RF Кабел 7.8"Спецификација : Кабелот тип : RF UHF SO239 PL259 женски MCX

Добредојдовте на Oweis Електроника (хонг конг) Дорис продавницаНие снабдувач Идентичен, Транзистори, Диод

UPSот,EMS,DHL,TNT,FEDEX express е, исто така, availablel,но ние стандардна употреба Кина Пост Воздух Пошта во нормално ситу

Време на испорака ве молиме прочитајте ги следниве : Земја / Регион Превозот време Совети УСА / Германиј�

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите .Ве молиме �

Надворешна Антена Адаптер Кабел BNC Женски Bulkhead да TS9 Машки РА 90 степени Pigtail Скокач Кабелот 0.5 ftСпецифика�

Нашата продавница за управување со производи вклучувајќи : potentiometer, switch, сензор, спојување, приклучок, пр

Олабави вашиот прст на истото копче Стоп / ИСКЛУЧУВАЊЕ.ПримачотКанал : 1 CHДекодирање : Учење код (бутване

Спецификација : Точка Име за Притисни Switch Акција Тип Latching Контакт Тип 1 НК О 10 A Ui 600 V Uimp 6 KV AC 15240 V 3А Планина

Продолжување Кабел Кабелот BNC Женски Bulkhead Опрстен да CRC9 Машки Десен Агол Конектор, RF Coax АдаптерСпецифик�

Со почит.>> Капацитет на производство : 2000pcs на ден ( Ако големо количество купувањето, ве молиме контакти�

Булдог Екструдер цената е за метал дел САМО .Симетрични дизајн(главата лево или десноЦелосен метал екст

Please wait...